Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blizzard ws. Ubisoft.
    Blizzardu ty servry pracují velice solidně a kdokoliv s kýmkoliv si může zahrát a navíc mám všechny postavy z Diabla III uložené na jejich servrech v relativním bezpečí. Zato u Ubisoftu je zcela normální výpadky servrů i několik měsíců po vydaní daný hry, což hru velice hodně znepříjemňuje a otravuje jenom poctivé hráče.
    S pozdravem!
    • walltar
      Trošku mi to připomíná google cloud .. jede to pořád, solidně a dokumenty máš uložene v relativním bezpečí v FBI.
  • kostejnesmrtelny
    To interview na RPS je opravdu zábavný, zejména ty korporátní PR žvásty, co z toho kteréna padaj *1*. Naslouchali jsme feedbacku, hry se zásadně nekupujou, hry si můžete užít. *1* *12*

    Oslovil mě tam jeden ten komentář pod článkem, kterej to krásně shrnuje:

    If Ubisoft could show data supporting DRM why wouldn’t they show it? Even the most cretinous of corporates must understand, at least in principle, that branding is about ‘hearts and minds’. And that winning those would be much easier if you could show that the bitter pill you were feeding them actually had a beneficial effect.

    In fact now I think about it Ubi’s whole approach to piracy over the last few years has mirrored the anglo-US ‘war on terror’ pretty nicely. First the ‘shock and awe’ of draconian DRM; then years of head in the sand denial, and quoting ‘confidentiality’ (cf ‘national security’) any time anyone asks difficult questions; followed by an unacknowledged recognition that they’ve fucked up big time and that you can’t kill piracy any more than you can kill terror. What you can do is win the trust and favour of those who might become pirates/terrorists, rather than follow policies that actually create them.

    Of course the US/UK military were entirely incapable of this role, and so have instead resorted to murdering people with drones. Lets hope Ubi doesn’t follow that step. “SIX ACTIVATIONS! MISSILE LAUNCHED”.
  • Trol.internetovy
    Za ten trapas, co předvedli s ochranou From Dust (Na začátku Ubisoft sliboval, že ta hra nebude vyžadovat připojení k internetu, počet aktivací a další DRM bláboly, hra vyšla a coby? Samozřejmě, všechny tyhle věci tam má!!) Steam sice nabízel dostat hru za peníze zpátky, ale i tak, pro tak konceptem zajímavou hru... Palec dolů.
    • Black_Hand
      a taky brutalne nedotazenou.... nicmene ubisoft proste lhal. tecka.
      • sleepless
        Korporace neznaji koncept lzi, a to myslim zcela vazne. To si jen zakaznici namlouvaji (a nikdy se to nesplni, nikdy) ze jim nekdo bud lze, nebo s nima jedna narovinu. A vzdycky je to jenom dojem, vzdycky. Hlavne teda v pripadech, kdy maji pocit, ze se s nima jedna narovinu. Vsemocny PR :)
        • Black_Hand
          to bych klidne i veril. cerstve jsem dohral deus ex, a ani sarif si podle me nemyslel, ze nekdy lhal :P. ale nicmene jak vidis zakaznik koncept lzi zna :). a taky nerikam ze je to tak cernobily. mohu ale vzit zakony v uvahu, pokud se podivam na to jak si zakony predstavuji falesnou reklamu tak to je presne to co se stalo u from dust.

          lez: umyslne uvedeni v omyl sdelenim nepravdive informace.
  • Amylee.Anderson
    Udělali dobře, i když jsem s jejich ochranou neměla vůbec problem, tak tu pořád bylo to "musim být online, abych si zahrála sp".
  • Konečně se vzpamatovali! Vyrábí jedny z nejlepších titulů, co jsem hrál a přitom si to ošklivě kurv*li svými DRM. Jestli si snad někdo myslí, že pirátům usnadnili práci a že se bude pirátit více, tak se mýlí, poněvadž co vím, tak zrovna DRM Ubisoftu bylo vždy prolomeny velmi rychle. Naopak by mohl získat spoustu nových kupců, když zjistí, že už nebudou otravováni.

    Ale, že to těm francouzům trvalo! Teď už by se stačilo vrhnout na jejich podporu, to taky není nic moc, a bude hotovo. *4*
    • Veskoslav
      Nevím co je či bylo větší zlo. Neexistující podpora nebo katastrofální MRD ochrana.
  • Podivnou úchylku sice nemám, ale měl ji zřejmě můj počítač, který chtěl přeinstalovat Windows 10x do měsíce, a já požmo musel instalovat i ty hry *1*... To by mi asi u Ubi neprošlo *3*
  • Keyz
    Co na to říc? *3*
    http://www.youtube.com/watch?v=TKqfeFHsYx8

    Yaz (Richard Campbell) - Cracktro Tune1
  • Já teda nevím, proč tu protipirátskou ochranu vůbec používá, jakože že piráti kradou loďe kolem Afriky je jasný, ale ještě jsem neslyšel, že by piráti kradli hry, mě teda z pc ještě nikdo nic neukradl
    • walltar
      Si asi nikdy nebyl v singapuru chlapče. Tam by ti na HDD nezbyl ani bit. YARRR
      • Veskoslav
        Singapur je relativně v pohodě. Spíše Bangkok a spol. jsou horší:)
  • walltar
    No a co piráti? Si teď budou moct hru stáhnout z netu jako nic .... aha vlastně to mohli i před tím.
    • Veskoslav
      Náhodou MRD cracnutí bylo těžší než klasické:) Ačkoliv mám Anno koupené, tak cracnout ho pomocí reloaded cracku je trošičku složitější než nakopírovat ze složky Crack do složky se hrou:)To zabere asi 5 minut těm, co nemají zkušenost, minutu zkušenějším.
      • walltar
        Anno sem taky crackoval a ten release co jsem měl nebyl nijak složitý.
  • škoda, ja s drm nemel žadny problem a všechno šlapalo jak melo. ted budou mit pirati jednodušši praci
    • Veskoslav
      Nazdar lháři. MRD byla jedna z nejporuchovějších a nejhorších ochran v dějinách. A "piráti" ti měli luxusní práci s MRDem, která se dala naprosto jednoduše a během minuty obejít.
      • nevim proč rikas ze jsem lhar, treba posledni hra od ubisoftu co jsem hral byla anno 2070 a naprosto žadny problem
        • Veskoslav
          Jo? Stejně jako jsi vydělával na aukcích v Diablu a další podobné nesmysly, co tu neustále píšeš? A Anno zrovna třeba nefungovalo minimálně 2 dny. Nešlo se přihlásit. Jsou o tom desítky vláken na fórech a o tom, jak Ubisoft dělá mrtvého brouka.
        • Robotron3
          Za pravdu se lidi vždycky nejvíc zlobí. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit