Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč dvojku, když jednička stále nemá po dohrání příběhu žádný obsah, který by zabavil víc, než na pár hodin (možná spíš desítek minut).. Hrát dokola challenge je o ničem (alespoň pro mě). Global eventy taky nestojí za řeč.. A adrenalinové běhání po Dark zone není na dlouho, protože jsou tam party PK a flustrace nastupuje pak velmi rychle. Snad s jedničkou ještě něco stihnout udělat (protože než jsem dosáhl lvl. 30, tak mě hra velmi bavila). Do dvojky už asi investovat nebudu, pokud nepřijde s výrazně větším obsahem.
    • h0p3
      "FLUSTRACE" .. já zdechnu. *1*
      • To jako že "fakin-lustruje", asi... :D
        • Ani govno. To je jasnej FLUS TRACE- prostě dráha letu plivance.
    • Jack1947
      Proč ne mohla by to chytře naplánovat na premíru filmu :D

      Ne fakt doufám že to nebude mít tak promrhanej potenciál ta hra toho měla habaděj ale bohužel to pokazily jak mohli. Fakt ohromná škoda... přesně jak říkáš pokud tam nebude více sp obsahu i nebo coop nemá to smysl. Ubisoft by potom viděl jen jediné prachy a byl by jako jiné firmy co chtěj vytřískat co nejvíc man z jejich her na úkor hratelnosti.
    • nekromant33
      Protože dvojky se za plnou cenu prodá víc než DLCčka pro živořící jedničku.
  • Still
    Super zpráva.
    Doufám že se konečně chytnou za rypák a poučí se z chyb... Jo, jsem optimista :D
    • spíš snílek :)
  • Ach jaj, The Division. Moj jediny omyl hernej "kariery". Cakal som postapo RPG strielacku. Nieco ako moderne third person Diablo s nahodnym lootom a vylepsovanim zbrani - taky dobre vyzerajuci Hellgate London ale bez monstier, iba ludsky protivnici. To co z toho vyslo ma prestalo po case bavit.
    Podivne mechaniky, konzolova UI. Loot naviazany na urcite eventy, ktore sa daju spravit iba v parte. A do toho patche, ktore menily hru tak, ze sa v tom postupne ani boh nevyznal. Cover shooter, kde nema vyznam sa kryt, ale najlepsie je chytit rychlu zbran (SMG), utekat k nepriatelovi a z dvadsiatich centimetrov mu strielat do hlavy.
    Akoze, lezi mi to furt na disku, ale radsej pojdem na cajovu party do domova dochodcov ako hrat tu hru
    *2*
    • Souhlas
  • Doufám že tam budou kulichy s bambulí za 20 babek, několik barev, jinak to nehraju...
  • Nahodou podle me je division kazdym updatem lepsi a lepsi hra..a osobne si myslim ze je to velice promakana rpg online strilecka. Kdyz se do hry opravdu vnorite a mate kvalitni pc tak vas opravdu nepusti. Osobne si myslim ze je to velice kvalitni titul a ubisoft odvedl dobrou praci. Za me je Division vynikajici hra a Ubi si v tomhle zaslouzi uznaní na rozdil od EA a jeho Battlefront 2, NFS Payback a COD WW2 coz jsou prosrané potencialy.
  • KrPa
    kazdy rok jeden dil :D
  • Rejsek
    Ubisoft je masový vrah. Kdykoliv se zrodí nějaký dobrý herní potenciál, tak ho okamžitě zabije. Nejhorší je to, že jsou to jeho vlastní děti!!!
  • Division hebrejsky znamena downgrade
    • h0p3
      A synonymum je Witcher 3.
      • Možná by vývojáři měli nechat dostupný grafický mód, v jakém hru prezentují. Sice by to pak nikomu pořádně nejelo, ale odpadly by řeči o downgrade.
        • Lukass
          Spis by stacilo na prezentacich ukazovat jak hra skutecne vypada, a ne predem pripraveny graficky demo.
          • h0p3
            Pokud jsi někdy četl nějakej článek o vývoji her (pár jich tu už bylo) a pokud máš půlku mozku. Tak by ti mohlo dojít, že když se dělá open world hra, tak se nepracuje NAJEDNOU na celém světě rovnou z fleku, ale utváří se postupně. Takže v 90%, když se ukazujou první gameplay videa, jsou většinou jen ze zlomku hry. Mohou si tedy dovolit tam tu grafiku napálit. Jenže jak svět roste, tak se hold musí sekat a optimalizovat.

            Jenže tohle, aby zdejším herním vývojářům a producentům došlu, museli by někdy na nějaké hře nejdřív pracovat. Nebo jak jsem říkal, mít aspoň částečně funkční mozek.
            • "Takže v 90%, když se ukazujou první gameplay videa, jsou většinou jen ze zlomku hry. Mohou si tedy dovolit tam tu grafiku napálit. Jenže jak svět roste, tak se hold musí sekat a optimalizovat."

              Nebo se tomu taky říká downgrade...lol...
            • S tím souhlasím.
              Ale i přesto mohli nás hráče informovat o tom,že museli downgradovat grafiku.
            • h0p3
              Nechápu jakej máš problém s kopírováním animací/objektů? Mají to vždycky dělat znovu, jen aby ti udělali radost a mohli vyhodit pár $$$ jen tak z hecu? Navíc to dělá každý studio, který pokračuje v pracích na stejným enginu.

              Ale pěkně jste stočil konverzaci, doktore Mozku.
            • Lukass
              Tak urcite, zvlast u ubisoftu ktere kopiruje mapy, animace, objekty proste vsechno.
              Ty rozumbrado..
  • Tak snad navážou na příběh z jedničky,protože z konce to vyplývá.
  • a ja že zavíta Samko ( Splinter Cell ) *10* *10* *10* *8* A26

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit