Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak co hošani, jak se hra posunula od mého posledního komentáře? Tipuji, že přidali max další virtuální lodičky na prodej.
    • Veskoslav
      A co tě to zajímá? Přijde mi, že největší starost mají ty, kterých se to naprosto netýká a na hru nedali ani korunu. Raději jdi hnít do Bleskovek, kde se snažíš vyvolat flame.
      • *8* Co tak zhurta panáčku? Jen jsem slušně zeptal :) V bleskovkách samozřejmě píší, jen pravdu pravdoucí
        • veskoslav co vyvolal asi 546874 flamu tady pise o flamu. dobrej djouk *15*
    • ano je tomu tak. a rapidne pribyva refundu.
  • 2.5 miliardy na hru. To jsou fakt těžké prachy na zcela virtuální zábavu. Za to by se mohly opravit všechny silnice v ČR *16*
    • Veskoslav
      1 km dálnice u nás stojí cca 400 miliónů Kč. Jedná se o zcela nový úsek. Oprava a zlepšení 1 km dálnic pak vychází od 80 do 200 miliónů dle stavu silnice. Takže za 2,5 miliardy si neopravíš ani D1 z Prahy do Brna v jednom směru... *7*
      • co tady delas chytryho ? drz hubu a soupej nohama. *15*
        • Veskoslav
          Chápu, že jsi hlupák, kterému matematika nejde. Ale jak jsem psal jinde, Jack už má rezervaci, tak se postav do řady, hlupáku.
          • drz pysk flamere. *15* *15* *15* *15*
    • ses prastil do hlavy ne? jen vystavba jednoho nejmenovanyho tunelu stala skoro 20 miliard
      • Johnny
        nestyď se. Blanka...
    • Johnny
      Těžko. Tak možná magistrála v praze...
  • No jo. Pac jim tece do bot, lidi refundujou packy jako zbesili, a modi na foru nestihaji lockovat dready o refundech. Lidem dosla trpelivost a posilaji to do r..... *15*
    • Johnny
      Ty jsi dobře vymaštěnej idijotek xD
      • nahlaseno.
        • Bože koukám že retardi ještě nevymřeli.............
        • Johnny
          Gratuluju chlapečku :) cítíš se líp?
    • proto za posledni tejden pribylo 20 000 novejch lidi a 3 miliony dolaru, because fuck logic
      • a 50 000 dalo refund, a ztratili x mega. you logic. *15*
        • dokaz to nebo uz radsi mlc, jen se tu ztrapnujes
          • je to v archivu najdi si to.
            • Chápeš jak komicky zní to co říkáš v té své hádce s Ravenshotem?
              V podstatě se to dá shrnout na:
              "Tvým statistikám nevěřím, lžeš. Já viděl něco na fóru a to je určitě pravda"
            • ...a tak si naklikával dál a dál, dokud mu neupadlo péro.
            • och ty naivko. a na jezska taky veris ? *15*
            • nemam potrebu hledat v archivu kdyz mam pristup k realtime feedbacku kterej mluvi o naprostym opaku *3*
        • Ravenshot
          Muzes mi prosim rict, jak si se to dozvedel?
          • Staci cist jejich forum. Informace se tam objevi - samozrejme nez je behem minuty smazana. *7*
            • Ravenshot
              Zakaznik chce postavit ultramoderni rodinny dum. Architekt zakaznikovi rekne, ze to bude hotove za dva roky. Zakaznik, je z architekta nadseny a uz po nem nechce rodinny dum, ale rovnou mrakodrap. Zakaznik je nastvany, ze architekt neni schopny postavit mrakodrap za stejnou dobu jako ten rodinny dum.

              Doufam, ze chapes, kam tou logikou mirim.
            • http://www.polygon.com/2015/8/20/9180067/star-citizen-backers-claiming-refunds-are-getting-their-money-back

              Back in 2012, Cloud Imperium said that a space dog-fighting demo would be available by the end of 2013, with a full beta of the game world's entire universe available by the end of 2014.

              Tak mame konec roku 2015 ...a neni ani to demo.
            • Ravenshot
              Ma narceni ze lzi nebudu reagovat, kazdy si ty komentare tady muze precit a udelat vlastni obrazek.

              „a jak rekl jeden moudry pan, neverim statistikam , ktere si sam nezfalsuju. toliko k vasim oficialnim zdrojum. internet kids.“

              Hmmm, zajimave. Statistikam neveris, ale nejakemu neexistujicimu zdroji veris…

              Ja si tady dam praci ti ukazat odkaz s hodinovyma statistika. Dam si tu praci, abych si v excelu porovnal hodnoty mezi jednolivymi hodinami a dal jsem si praci, abych se pokusil najit tech tvych 50 000 refundu. A ty nam ani nepostnes nejaky zdroj z archivu, o kterem mluvis? Proc se tedy namahas s nejakym tvrzenim, kdyz ho pak ani nejsi ochoten podporit?
            • na dvou tvych prispevcich se ukazala tva lzivost. viz vyse. Kdo chce, zdroj si najde na foru v archivu, byl zamerne schovan. ja nemam potrebu nekomu do umoru ukazovat svoje fanbojovstvi, coz je od tebe zrejme. uprozornil jsem na neco co se objevilo na foru. To ze se to fanbojum nelibi neni muj problem. - a jak rekl jeden moudry pan, neverim statistikam , ktere si sam nezfalsuju. toliko k vasim oficialnim zdrojum. internet kids.
            • ruprd: Tak si 3,14ča nebo ruskej tank?

              "Vsechny udaje pravidelne stoupaji a nejsou zde zadne VELKE poklesy."
            • Ravenshot
              Pocet uctu s balicky je aktualne pres 770000 (slovy sedm set sedmdesát tisíc), Ty hovoris o refundu 50 tisic uctu. Takovy pohles nikdy nikde nenastal. Ten muj zminovany pokles je behem jedno a pul dne a jsou to desitky balicku v hodinach. Ne tisice. Zadny skokovy pokles nic. To, ze nekdy ubylo mezi dvema hodina treba deset uctu je prirozene. Moje duveryhodnost nikoho zajimat nemusi, protoze ja jsem predlozil dokument, kde si kazdy muze presne najit den a hodinu, kolik bylo v danou dobu zakoupenych balicku.

              Co je ale zrejme z tveho prisveku je snaha odpoutat pozornost od sebe na me. Takze znovu, ukaz nam ten zdroj s 50 000 refundy a dokaz, ze si nevymyslis. Bez dukazu je tvoje duveryhodnost nulova.
            • tak nejdriv tvrdis ze zadny pokles nikdy nebyl, a ted najednou ze 1000. pardon, tvoje duveryhodnost je 0.
            • Ravenshot
              Jestli nemas zdroj, se obavam, ze si bud naletel na nejakou srandu a nebo zrejme lzes. Tricateho zari, kdy se objevil humbuk kolem clanku v jednom internetovem magazinu a kdy se zacalo mluvit o jednom psychicky nemocnem panovi, skutecne nastal maly pokles, ktery trval asi den a pul, nejedna se ale o 50 000 refundu, ale o cislo kolem jednoho tisice. A navic to ani nemusi byt vsechno refundy, protoze ty si muzes kdykoli rozebrat balicky, ktere sis koupil. Nejedna se ale o refund, protoze ty penize se ti prevedou na store kredity.

              Jestli se mylim, budes muset najit ten zdroj. Lziva tvrzeni nema nikdo rad.
            • thread kde byl link na zdroje smazali. ale maji ho v archivu.
            • Ravenshot
              No ja prave to forum ctu dost podrobne a o padesati tisicich refundovanych jsem se nikde nedocetl. Ja treba sleduju tuto stranku, kde se zaznamenava pocet registrovanych, pocet uctu, co si koupili balicek a kolik se vybralo penez a to vsechno po hodinach. Opakuji po hodinach. Vsechny udaje pravidelne stoupaji a nejsou zde zadne velke poklesy. Nikde ne a ne vypozorovat, ze by doslo k refundu 50 000 uctu. Tak to mi prosimte vysvetli.

              Odkaz na monitoring: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tMAP0fg-AKScI3S3VjrDW3OaLO4zgBA1RSYoQOQoNSI/edit#gid=1694467207
          • nijak, protoze zadny ,,refund,, neexistuje :D max muzes napsat na podporu a doufat, ze budou k tobe vstricni
            • samozrejme ze jde refundovat package. nevis o tom zhola nic.
  • Jsem zvědav na první vydání persistent alfy, která by měla obsahovat skoro všechny technologie na rozběhnutí takhle ambiciozní hry a to by už nemuselo trvat tak dlouho. Zbytek už bude v podstatě jenom o přidávání nových věcí a dolaďování.
  • nechci vypadat jako trubka ale chci se zeptat to si jako budu muset kupovat lode za realny penize? xD to znamena kdyz mi nekdo znici lod za 2500 kupuju si novou nebo jak to je?
    • Blue.Shark
      Všechno půjde koupit za ingame měnu.
      • Jo, ale nez se k tomu dogrindis, tak uz nebudes mit s kym hrat.
      • walltar
        Všechno ne, některé lodě budeš muset získat jinou cestou. Vanduulské lodě se asi nebudou prodávat vůbec a tak si je musíš získat od Vanduulů, kteří ti je dobrovolně nedají. A F8 Lightning, který se hlavně SQ-42 loď bude dostupný jen námořnictvu a to ti ho taky dobrovolně nedá (ale někdy po launchi asi bude i civilní verze).

        A potom velké kapitální lodě, větší než Javelin nebudou na prodej, ale budeš je muset najít a opravit.

        Neberu ale obrod hráč x hráč... tam by mohlo jít všechno pořídit za herní měnu.
        • Námořnictvu :)

          Mě hrozně fascinuje, jak se to ve filmech a ve hrách hemží samými admirály, mariňáky, loděmi, palubami a přitom v reálu je to čistě parketa letectva. Zajímal by mě ten moment, kdy příjde námořnictvo za letectvem a řekne "Tak a teď tady tomu velíme my" *1* *1*
          • Opravdu trapné, zaprve, jak uz bylo receno, americke sily maji slozky armadni i namorni a obe operuji ve vzduchu. Za druhe, jak se rika tem vecem, ve kterych se v SC budeme pohybovat vesmirem? No neveril by si, jsou to vesmire LODE! Ne vesmirna letadla, ale lode. To je, co? On ma totiz pohyb vesmirem daleko bliz k plavani (pod vodou), nez k letani *3*
            • Trapný jsi leda ty, když nejsi schopen pochopit význam psaného textu.
          • tak pro amika je normalni, ze Navy ma i vlastni typy letadel F17,14
          • Ehm, mel by ses jit dovzdelat hosanku, protoze kapitan v letadle je proto, ze VSE v letadlech je odvozeno od ... namornictva. Ostatne, prvni ovladaci prvky mely zcela bezne podobu kormidla.
            • Když se chceš v USA stát astronautem, tak jdeš do letectva a lítáš v letadlech. Nikde jsem neviděl, že by do rakety posadili námořníka.

              A odpovídáš mi naprosto nesmyslně. Já píšu, že se divím, že je všude ve vesmíru námořnictvo, když teď tam lítá letectvo. To mi došlo, že letectvo má spojitost s námořnictvem.
            • A správný letec (aspoň v Británii a USA) nezatáčí vlevo a vpravo, ale na port and starboard side.
    • walltar
      Ne lodě si koupíš ve hře za herní peníze + máš pojistku. Takže když si koupíš základní balíček, tak máš přístup ke všem lodím ve hře stejně jako ostatní lidi. Jen místo peněz budeš muset obětovat nějaký čas aby sis je koupil za herní měnu, nebo získal jiným způsobem.
      • pokud je vydaji.. za kolik uz v tom jsi? 30 ? posledne jsi tam psal ze si koupis nove artworky.. ze tu hru padnout nenechas :D
  • Naozaj sa jedná o milión ľudí, čo prispeli na hru? Nie je to len počet registrovaných účtov?
    • Ravenshot
      Počet registrovaných účtů.
      • Blue.Shark
        A jak to vlastně je? Může mít v současnosti jeden hráč více účtů?
        • walltar
          Jo každý si může udělat kolik účtů chce. Samozřejmě, pokud by si chtěl používat víc, než jeden ke hraní, tak na každém budeš muset koupit hru.
  • Emmm...jako mají namysli ty tři moduly co teď ňák tak běží? Arena/Hangar/Social? Nebo dají všem přístup i do nových, třeba FPS modulů?
    • Aha a co na to backeri kteří zaplatili víc, aby měli přístup ke všem alfaverzím?
      • walltar
        Backeři, kteří měli přístup ke všem alpha verzím to měli zdarma... ze začátku byl alpha přístup ke každému balíčku. Jediní, kdo zaplatili víc jsou lidi co si koupili za 5$ arena pass, a za ten dostanou 5$ ve store creditu.
        • alien5
          To jsem ani nevedel ze jim to vratej ve store , pekne :)
      • Coby? Nikdo je nenutil. Ten poplatek vznikl po vycerpani alpha access uctu a puvodne nemel mit nikdo dalsi pristup. Ten poplatek slouzil na posileni site, aby zvladla dalsi lidi v ramci verejneho alpha testovani. Ted uz je nejspis struktura site dostatecne silna, aby ho mohli zdrusit.

        Docela seriozni pristup.
    • Ravenshot
      Zakoupis nejaky balicek a nemusis se starat, jeslti mas k necemu pristup nebo ne. Zakoupeny balicek = pristup ke vsemu.
    • Aj do nových.
  • tiscali ignoruje HOMEWORLD shipbreakers?

    ..a tak aj ja budem, kym nebude znamy datum vydania

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit