Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha takze rust je nedorobena uber-alfa v podstate scam kery nikdy nebude dokonceny tak ako 99% early acces kravin, ale uz idu robit dalsiu hru.

    Tak urcite.
  • eStar
    Za dva roky vývoje se z alphy dostali do pre-alphy (experimentální verze). Víte jaký je další krok? Ukončení vývoje. Vaše peníze už mají tak na co se snažit.
    • Hral jsem experimentalni verzi a libila se mi. V poslednim devblogu je i zmineno, ze se uvazuje o uvolneni experimental pro vsechny. Neprijde mi teda, ze se chysta nejake ukonceni vyvoje.

      I kdyby, 40 hodin zabavy, co jsem ve hre stravil, mi za tech patnact ecek stalo.
    • Možná nechápu tvůj příspěvek správně, ale postup z verze do verze máš obráceně.
      • eStar
        Ne, nemám. Nedávno jsem četl zprávu o tom že celou hru restartovali a vývoj začínají úplně od začátku.
        • Aha, tak to se ti omlouvám za zpochybnění tvého příspěvku. Hezky se v tom plácají, jen co je pravda...
  • No nevím, ale přijde mi, že Rust je v tak příšerným stavu, že by se měli věnovat jemu a ne pracovat na další hře za kterou shrábnou peníze a vykašlou se na jakoukoliv další podporu. Hnus.
    • Lidé, kteří pracují na Rustu, na něm budou pracovat i nadále. Vývoj Rustu by tedy neměl být nijak ovlivněn. V rozhovoru to řekl Garry Newman.
      • ... tak znělo slovo boží.
      • Když máš dvě jablíčka a jedno dáš Navrátilovi. Kolik vývojářů ti zbyde na opravu hry s již malým kupním potenciálem?
        • Tady vysvětlení přímo od Garryho http://files.facepunch.com/garry/2014/July/28/2014-07-28_21-59-01.png. Z obrázku jde celkem jasně poznat (alespoň pro mě), že jablíčka se nedělí. Jen financemi z Rust pomůžou vytvořit další hry. Vývojáři Rust pořád vyvíjejí pro rust, to značí ti modří panáčci....
          • Ale lidé dali své peníze na vývoj Rust ,protože se jim tenhle koncept líbil.A nyní jejich peníze putují na vývoj úplně jiných her o které nestojí.
            • Lidi si koupili alfu? verze hry, která se pořád vyvíjí a přispěli na financování. Rust teď má na kontě téměř 2 miliony zakoupení, to může být zhruba 60mil dolarů, podobně jako DayZ. Tzn že financování vývoje Rust je zabezpečený a vývojáři mají navíc peníze. A proč ty peníze, který vývoj Rustu nespotřebuje nepoužít na pomoc dalšímu projektu? Fakt nevím proč by to nešlo. Kdyby skrouhli vývoj Rustu a ten by neměl potřebný finance tak to beru, ale takhle je to lepší, než kdyby si každý z nich koupil hromadu Masseratti a jachtu.
    • To se taky děje. Rust je pořád ve vývoji (Viz poslední DevBlog), jen použijí peníze navíc na vývoj dalších her aniž by to mělo jakýkoliv vliv na vývoj Rustu.
  • to bychom se také nemuseli dočkat... :-D Jak výstižné.
  • Rust by mohla bejt super hra, avsak s tunama hackeru na kazdym serveru a prisernyma bugama bych se stydel za to chtit prachy.. Tady uz fakt schazi, aby to jeste hodili na Kickstarter a mame spanelskou telenovelu
  • Kdyby raději za ty peníze "navíc" (které dostali i odemě) zaplatili 1 člověka co by aktivně banoval na oficiálních serverech udělajá líp. Hra jak ji dělají teď mi až moc připomíná The Forest a nevěřím že ten jejich systém bude při 100+ lidech fungovat jak si představují. A pokud to fungovat bude tak stejně někdo obejde tu jejich anticheat obranu a nakonec to skončí jako starej rust kde je to jen samej podvodník a hra je v podstatě nehratelná. *16*
  • Vývoj Rust nekončí, nikdo z Rust týmu nepřechází jinam. Jen financemi z prodeje Rust pomůžou financovat další hry (viz obrázek na konci).

    Rust má momentálně dost velkej potenciál, kdo sleduje Devblogy tak ví. Všechno předělávají a vypadá to vážně slibně.

    http://files.facepunch.com/garry/2014/July/28/2014-07-28_21-59-01.png

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit