Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gert
    http://www.youtube.com/watch?v=XAbHmE73p7o - 12:27 a ty hradby *8* *14*
    • gert
      hoši, to měla bejt opravdová pochvala, ne žadnej trolling... *7*
    • Nebo 12:36 *1* .Ano jsem hnidopich, beru v potaz že je to alfa, ale když je Vávra tak bezchybný a neomylný jak se prezentuje, tak si měl alespoň sakra ošéfovat prezentační video bez jediného bugu a ještě takového, který jsem naposledy viděl snad před deseti lety a ve hráh, kde bylo těch lidí víc na metr čtverečních než v celém středověku.
      • Asi nemáš páru o tom, co je to pre-alpha...Sranda ale je, že v pre-alpha stádiu to vypadá pořád líp než Skyrim se všema jeho modama zároveň
      • wenceslaus
        Tka ten bug komentovla snad už každý, včetně mě :-D ale s tou bezchybnostní a neomylnostní máš nějaký špatný informace. Alespoň podle blogu a rozhovorů... ale třeba máš nějaký jiný zdroj :-)
        • Někdy se dívám na videa s ním zejména zdejší podcasty a přijde mi že chybu najde tam, kde i není.Jak kritizoval gta V a kritizoval věci co právě že dělají gta gtáčkem a ne mafií.No a těch 100 důvodů proč nemá rád skyrim, bych škrtl tak na 20 oprávněných a ke zbytku bych napsal že je to vážně míněná nadsázka.
          Čekám a doufám jak napíše 100 věcí k GTAV, první co by bylo tak by napsal že tam nejsou veřené WC, kde jde splachovat voda...
          *15*
          • wenceslaus
            Jako rozepsat na 4 body, že většina budov vypadá stejně je zbytečnost. Víc jak 20 jich tam ale je :-) Kritizuje opravdu hodně, o to se nepřu. Nevím ale o tom, že by tvrdil, že je bezchybný a neomlyný.
  • vyvojari sa snazia o realisticku stredoveku hru ak som tomu pochopil...ale nejako ich nenapadlo ze realny stredovek bola ukrutna nuda...z tych obrazkov nejde ziadna atmosfera...witcher 3 sa mi zatial pozdava postatne viac...toto zatial vyzera tak ze to bude bavit jedine milovnika českych hradov
    • Magister_Peditum
      Nuda to pro tebe možná je proto, že o něm nic nevíš...
    • Zajímavé kolik lidí napadá srovnávat Kingdom Come s Witcherem.
      • ani nie ked to napadlo aj samotneho Vavru... vo videu tvrdi ze tam chce mat intezivny pribeh
        ako vo Witcherovi co ma samozreme tesi...s cim by si kingdome porovnaval ty ? a uz viem preco to nema atmosferu....cryengine za to moze technicky dokonaly engine ale uplne sterilny...a tu sa minusky dostavaju za to ked sa niekto pozrie na hru aj skepticky?
        • Jak podívat na hru skepticky žádná ještě není!!
          • ale dojmy z hry nejake mozem mat nie ? :D a tie dojmy su skepticke narozdiel od inych ktori su presvedseny ze ta hra bude revolucna a bla bla... a ako som pisal vyssie zatial som tu hru neodpisal a ak bude fakt dobra tak priznam ze som sa mylil
            • Jaký dojem ze hry si můžeš udělat když ta hra není!!!! Tys jen koukal na obrázky a krátký videa který ještě ani nejsou součástí hry protože a to opakuju ta hra zatím není!!!
            • Ne.
    • wenceslaus
      Nebaví to tebe, takže to automaticky nebude bavit moc lidí.. nehledě na odezvu, Kickstarter....
      • co to meles ja neviem ci ma to nebude bavit ked som hru este nehral...ano obrazky vyzeraju bez atmosfery a obavam sa ze to bude nuda ale su to len moje prvotne dojmy mozno ma nakoniec prekvapia...
        • Pravda.Chybí tam drak chrlící oheň :)
          Facepalm
    • No jo, neni tam prebucany bloom, lensflery a Battlefailed colorgrading, tak to nema atmosku *7*
    • walltar
      Já nevím, ale na mě z tama sálá atmosféra z každého obrázku ... realistická atmosféra.
  • "It's duck in rock" je to kačena ve skále. "It's dug in rock" je to vykopaný do skály..miluju angličtinu :D
    • Magister_Peditum
      Christopher The Bastard from Afterspoons and Withoutsatellites - Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic.
    • Your eyes september - Tvé oči září.
      • Ste chuje *1*
    • how do you do - jak to děláš?
      all right - všechno doprava
    • It's A duck in A rock když už něco ;-)
  • fwdtom
    To se mi moc líbí... Ty naše končiny předělané do virtuálního světa jsou prostě paráda. ArmA II mě neskutečně bavila (třeba i jen tak běhat po lesích po prázdné mapě), právě z důvodu toho prostředí, co připomínalo český venkov. *14* A co se hry týče, konečně něco historickýho bez draků a homoklád v róbách co metaj frostbolty. Fandim tomu! *4*
  • No vzhledem k tomu že v Ratajích nad Sázavou mám babičku a vyrůstal tu můj táta tak vím dobře jak vypadají v reálu. A musím uznat podoba je rozhodně zřejmá ačkoli tu již z původního opevnění které tu bylo za doby hry zbyla pouze jižní věž - netušil jsem však dříve že tu stojí tak dlouho *1*
    • promitac
      Nafot babičku a pošli to do warhorsu jako podklad pre NPC.
  • Viktor_H
    Lze vypracovat systémy, které se naopak snaží simulovat realitu celkem věrně (třeba za pomocí logaritmů)... Jestli mají v týmu schopné designéry, nemusí si "simulace" a RPG vůbec odporovat

    EDIT: for Pulka Lahve
    • Pulka_lahve
      To určitě lze. Šlo mi hlavně o to, aby to ve hře nebylo znát. Například v situaci kdy chci otevřít truhlu s vzácnějším obsahem, na kterou ještě nemám dostatečně vyskillovaný lockpicking, mi typická hra napíše něco ve stylu "potřebuješ lockpicking 70". V této hře bych ale radší viděl buď nutnost sehnání technicky vyhovujícího šperháku, nebo složení zkoušky u místního zámečníka a získání "certifikátu" pro odemykání složitějších zámků.
      • A co takhle truhlu roztřískat sekerou? :-O
        • Pulka_lahve
          Taky zajímavej rozpor RPG vs. realita. Tohle by ale asi šlo vyřešit jednoduše tak, že by nebylo možný použít sekyru jako zbraň (tedy ani nijak jinak, ale předpokládám, že štípání dříví by stejně nikoho nebavilo). Nenapadá mě jiný způsob jak rozbít truhlu, když podle informací nebude k dispozici řemdih.
  • P1trs
    me osobne to video docela nadchlo, konecne neco co neni klisovity bullshit
  • Husiti byli mořeplavci jo?
    • Magister_Peditum
      Kde si ve hře viděl jaké Husity?
    • Kr.Pa
      ...
      http://www.webpla.net/attachments/familie-freunde-partnerschaft/8787d1371882279-sexy-freundin-unauffaellige-freundin-tumblr_milv0ewojf1s47u0to1_250.jpg
    • Ne, ale ty jsi blbec.
    • walltar
      ?
      • No že si přivezli brambory a dali je do sklepa.
        • promitac
          Warhorse Studios about 4 hours ago

          Hello, backers. Don't worry we have a list of forbidden vegetables which weren't present here in the olde tymes and potatoes are on it. Along with maize (corn), mexican beans, pepper, tomatoes, cucumbers, even cauliflower and more. Seems Dan just wished he could store his own potatoes there :-)
        • wenceslaus
          Aha. Oni hlavně Husiti nestavěli ty hrady. Navíc ty brambory tam pak dávali komunisti, co ty památky tak zřídili.
        • walltar
          Aha ... to jo to mě ani nenapadlo. V roce 1403 asi fakt na brambory sklepy neměli. *1*
        • ucho
          nečteš, nevíš. a pak ze sebe v diskuzi děláš hlupáka :)
        • ?
  • A je to tady lidé po prvotním nadšení začínají hledat malichernosti. Holt každému se zavděčit nemůže..
    • Tak nevím, co by momentálně lidi mohli kde najít, i kdyby hledali. Vždyť hru jsme fakticky ještě neviděli, vyjma grafické stránky a náznaků. Zatím všechno z toho vypadá více než výborně.
    • český standard.
      • yenda1
        žádný český, nýbrž lidský.
  • tady ted bude každy den zprava z tehle prehypovane hry?
    • Chápu, že máš trauma z cizího úspěchu, ale nikdo tě nenutí to číst *3*
    • No jo, tak problém bude spíše v tom, že vám vychovatelé dovolují tak často chodit na počítač. *3*
    • walltar
      Mohla by být nic by se nestalo, ale myslím, že není dost infa aby to vydalo na každodenní zpravodajství.

      Navíc pokud to nasere trolly jako si ty, tak klidně tři za den.
    • Mart9
      Kéž by.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit