Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prilis nechapu ty narky nad epizodami od lidi,kteri zaroven tvrdi ze by si radeji rok nebo dva pockali na celou hru. V cem je pak problem? Tak si pockejte rok nebo dva na vsechny epizody a budete to mit najednou.
    • Veď to bolo vysvetlené. Obavy sú o hrateľnosť príbehu, ktorý bude musieť byť upravený, aby to epizodicky nejak vyznelo, aby to nebolo ukončenie len také bez nejakého aspoň trochu pribehovo-logického záveru pre danú epizódu. A obava o to, že samotná atmosféra a príbeh v hre, ktorá si na tom zakladá, budú výrazne oslabené kvôli epizodickosti, straty napätia po pár mesačných pauzách a tomu, že sa budú musieť zrejme aj úlohy skrátiť, aby okrem tých hlavných neprechádzali cez epizódy. Samozrejme, že sú to len dohady, ale celkom oprávnené - hoci možno nás prekvapia. A napokon obava, že ak to nebude úspešné, nevyjdu pokračovania.
  • Nadseny z toho nejsem,ale na druhou stranu me to ani nejak extra nevadi.
    btw. tohle je jedina hra na kterou jsem na Kickstarteru prispel. Nejsem hrac adventur,ale Syberia a Longest Journey-ty muzu hrat do nekonecna.
  • Škoda.Vydávanie hier na epizódy sa mi nepáči. To čakanie medzi epizódami je na šľaktrafenie
  • Pokud bude season pass za slušnou cenu jako u Broken Age, tak v tom nevidím problém. Jen to čekání na další díly jsou muka:)
  • Jinými slovy: Autoří chtejí peníze hned na ruku za částečný produkt. Všechny episody dohromady samozřejně budou stát 10-20% víc než kdyby byla vydána jako 1 hra.
    • Je to Kickstarterova hra-jinymi slovy-oni uz dostali penize za jeste nehotovou hru. A zbytek bude prodavan jako Season pas(tzn zaplatis jen jednou) : "Kickstarter and PayPal backers will receive all five episodes free of charge as they're released. New customers will be able to purchase a season pass via Steam, GOG and the Humble Store."
      Takze se zase nesnaz hledat senzaci kde neni.
      • tedy presne jak pise ... prachy predem ... a mozna za ne nekdy i neco dostanes ... a trebas taky kulovy ...
  • PLuto.petr
    No, mě osobně se epizodické hry moc nelíbí. Vyzkoušel jsem si to u Sama a Maxe, Jurskeho Parku, Brokena 5. A ne, děkuji, epizodické hry nechci. To si radši počkám, až je celá série venku a zahraju si to postuně v kuse.
    • Přesně. Stejně jsem to udělal u Walking Dead a úplně stejně to udělám i u Wolf Among Us. Čekat na každou epizodu určitý dlouhý intervaly je nuda, mezitím zapařím něco jinýho, ono to uteče rychle a pak hej hou.
      • PLuto.petr
        Problém u mě není to, že by mezitím byla nuda, ale jak to člověk chvíli nehraje, tak vypadne z děje a neví, co se kde posledně událo (a mnohdy ani kdo je která postava). A než se do toho člověk zase dostane, tak je konec epizody...
  • ucho
    No zajímá mě jediné. Jestli budou prodávat každou epizodu zvlášť nebo jestli si koupí člověk rovnou komplet (season pass). To je celkem zásadní věc.
    • Bude season pass
  • maros.goc
    akoze, heh ..čo vlastne robia, prečo nestihaju? vsak na tom makaju uz niekolko rokov ....
    • protoze uzasny Ragnar ;)
  • Jack1947
    Jak jinak *3*
  • Mě to tedy dost štve. Já bych si klidně počkal ten rok navíc, pokud by výsledkem byla ucelená a kompaktní hra. Měsíc mezi každou epizodou je i tak dost času na to, aby sklerotik zapomněl co se vlastně událo... Nejíme na epizody, nesouložíme na epizody, ale pařit na epizody bychom měli *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit