Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzdam se svych prav na soukromi i kdyby to melo zachranit jediny zivot... *15* Jsi ovce
  • Právě že i když se považuji za casual hráče, tak vždy vše hraju na ranked. Je (či bylo bylo) idální vždy hrát proti přibližně stejně schopným hráčům. Je to pro mě zábavnější než snadná výhra a nebo se pomalu trápit s jistou prohrou (tam alespoň uvítám tu výzvu). *15*
  • Obvious troll is obvious...
  • Veskoslav
    Maxíčku, jdi zase hajat. Jsi přetažený.
  • Veskoslav
    Za dobu hraní Doty 2 mám celkově 19 opuštěných her z celkových 1874 her. 2/3 z toho jsou díky technickým problémům na mé straně s připojením, výpadkem elektřiny nebo restartování pc a "zamrznutí" na restartu. Zbytek je záměrné opuštění hry při feednutí spoluhráčem, debilní pick (nejčastěji nula support hráčů) nebo ukončení trápení (mé vlastní feednutí). Celkově 4 krát jsem byl v rámci tzv. nízkého hodnocení, kdy jsem musel tři hry vyhrát a dostat se odtamtud. Nebylo to nic příjemného. Většinou odpad kombinace Poláků, Rusáků a čínských děcek, kdy každý psal tou svou řečí.

    Svázanost s číslem mi nevadí, stejně jej mám uvedené u Steamu jako záložní možnost při ztrátě mobilní aplikace a nemožnosti se pak přihlásit. Je to nejrychlejší cesta pro resetování. Stejně tak u Blizzardu a jeho aplikace. Takže pokud to pomůže ve filtraci Cyka blyat a podobných, nevidím v tom naprosto nic špatného a zavedl bych to u všech podobných her. Jenom se obávám, že u Lolka by to mnohdy znamenalo, že 2/3 budou hnít v zóně Zatracených.
  • Jack1947
    Bob jen trollí
  • Vidlec
    StarCraft tě nenaučí týmové spolupráci. Mužeš mít 900APM, micro jako blázen, ale jakmile neumíš hrát v týmu, tak nikdy nic v Dotě nedokázeš.

    Edit, to měla být reakce na příspěvek podemnou
  • Jack1947
    Kdyby třeba dostali banán po několika afk zpásech na sezonu možná by to pomohlo ??
  • Hlavne je treba nahlas ríct že dota a moby jsou velice jednoduché hry a každý kdo hraje starcraft na alespon gold urovni (nebo jakoukoliv jinou stretegii) má na to, aby se stal v dote profesionálním hráčem
  • Samozřejmě nejde spolehlivě poznat, z jakého důvodu hráč leavnul hru.
    Spolehlivě jde poznat jenom, jestli tu hru leavnul sám a nebo kvůli nějakému technickému problému.
  • - jedno leavnutí vás do low priority nedostalo. Muselo to být opakovaně!
    - DOTEĎ se z té low priority dalo snadno dostat. Stačilo vyhrát pár zápasů aniž by jste se museli nějak extra snažit.
  • Jack1947
    Dotu nehraju ale bud leavují nebo trollý a pak nadávají ostatním... prostě to mají nějak v krvy navíc Rusové a Asiati se vyžívají v heckách *4* Kak dela, smotrel pizdec :D axaxaxax

    Těch pár hráčů umí i anglicky... když neblábolí něco Rusky.
  • a jak to spolehlivě poznáš kvůli čemu leavnul, jestli se mohu zeptat?
  • Posuzuji to především podle sebe, já mám leave z 90% z technických důvodů, přiznám se, jednou jsem leavnul hru na začátku, když náš team picknul 4 kouzelníky proti klasickému pub carry týmu soupeře (PA, Slark, Pudge atd) to mi bylo líto vyhozeného času u hry co nejde vyhrát. Ale aby někdo leavnul po FB, to se mi za cca 2,5 tisíc her ještě nestalo, asi klika.
    Ovšem ruské týmy často leavují, jakmile začnou prohrávat, to je taková klasika, kuci ruský ty prohry moc neuměj no *1*
  • nikdo jen tak neleavne protože by se dostal do low priority, co by jste vedel kdyby
    1.) jste hrál dotu
    2.) četl článek
  • Za 1.)
    To byl jenom příklad.

    Za 2.)
    Hrajete Dotu v dostatečném množství, aby jste byl schopný posoudit??!

    Ze svých her můžu spolehlivě říct, že minimálně v 70% případů to daný hráč leavnul úmyslně. (výpadek netu, elektriky, steamu nebo Windows cca 10-20%)
  • Jo, ale dobrý hráč nemá potřebu leavnout každou 2. hru. Dobrý hráč ji (většinou) dohraje dokonce a vyhraje ;-)

    Aspoň to trochu omezí leavery a AFK hráče. Problém je v tom, že jenom "trochu omezí", ale nezastaví je.
  • Pro public hry tu SIM nepotřebujete (Quick Match zůstal pořád stejné zlo). To jenom pro ty Ranked zápasy.
  • hloupost
  • "zas to nepřehánět, stejně za leave většinou člověk nemůže a je to nějakou technickou věcí"

    Právě, že vůbec. Přes 70% leavů jsou chroničtí leaveři, co odejdou klidně z totálně stupidních důvodů ("I died by First Blood... so bye!" a podobné důvody)
    Těch 70% jsou prostě totálně děcka, co nemají vůbec žádný respekt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit