Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3 hodiny a ani jedno video?
  • to zas bude sr@čka
  • Me uz je spatne z assasina
    • Mně je špatně z tebe
  • No, nevím kde berou tu drzost, že se nazývají dinosaury. Herní dinosaurus v mých očích rozhodně není tvůrce mainstreamové konzolové klikačky. Nechci urazit fanoušky, samotnému se mi série dost líbí, nicméně je pravda, že prostě není pro oldschool hardcore hráče. Nikdy jsem si nezvykl na tu jednoduchost až skoro primitivitu. Ten děj je taky tvořen strašně kýčovitě, smíchali toho tolik, že ten koktejl je na mě už prostě moc. Nicméně dokážu pochopit, co se na tom lidem líbí. Ale nazývat se dinosaury? No toto..
  • N7N7
    Raději budu číst 20 článků o Assassins Creed než jeden na Debilo 3. AC3 určitě nezklame.
    • fichtlis
      ještě aby zklamalo když to bude némlich to samé
    • Lawliet
      Já radši vypiju pulitr piva, než nevypiju půllitr piva.
      • N7N7
        Tak to já si dám nejradši tři půllitry, pak něco zapařím na počáku a než jdu spát, tak si ještě trošku pohoním...
        • tak to pohoneni je u tebe jedina sance jak mit sex pac nekdo kdo da pred spanim tri pulitry a jeste sedi furt u pocitace holku nikdy mit nebude...
          • Nikdo z games.cz nebude mít sex
        • Tak to je mi tě líto.
    • sam jsi debilo 3
  • Sakra bijci, vy mě na tom For Games asi fakt chcete, když takhle vnadíte.
  • Já jsem to pročetl tak letmo, jelikož je to poněkud obsáhlejší článek a ty mne ne vždy baví přelouskávat :D. Já se osobně na AC III velmi těším :). Bude to bombastický díl :).
    • Amylee.Anderson
      3 stránky, tj. obsáhlejší, jo? O_o
      • Ne každý je zvyklý číst delší slohy ;). Je pravda, že jsem již narazil na daleko obsáhlejší články :D. Ale to je jedno. Tady je ale vidět rozdíl, kdo jak píše - pan Dobrovský umí psát daleko lépe, nežli mistr Poláček - osobně se mi jeho články příliš nezamlouvají a povětšinou danou věc i svým způsobem sráží a není to tudíž tak kvalitní, jako od ostatních. Zní to možná poněkud divně, ale tak to prostě vidím.
  • Jaké je tedy shrnutí, mám zrušit svou předobjednávku nebo ne?
  • Amylee.Anderson
    Díky za tenhle článek. Poslední dobou, ačkoliv jsem velký fanoušek této série, články o AC3 vůbec nečtu a ani po tom netoužím, přestalo mě to nějak zajímat. Ale tyhle dojmy byly velmi užitečné, ne pořád jenom povídání vývojařů jak super ósom to je.
    • No jasne, tie vyvojarske keci mi tiez pekne lezu na nervy...vzdy je vsetko unikatne,poriadne prepracovane, nikdy sme nic podobne v inej hre este nevideli a vsetci tu hru budeme naramne milovat...clovek by si myslel,ze vyvijaju svetovy mier a nie hru :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit