Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Bohužel marketing to vidí jinak, ví že fanoušci koupí všechny DLC už jen z principu. Takže je to svým způsobem i dojení značky.
  • Myslel jsem, že TS 2016 už má být na novém enginu, no tak to na*rat.
  • tak ty DLC u tyhle hry spis slouží k tomu aby si každý vybral, většinou jde o lokomotivy, vagony atd, není důvod je kupovat všechny. Modely vlacku jsou také hodne ruznorode a je jich plno, ale ze by je někdo musel mit všechny, je to trosku odlisna situace nez u DLC k vetsine jinych her. Ale je pravda ze by ty DLC mohly byt ve hre rovnou, mam za to ze třeba před deseti lety by tomu tak bylo.
    Samo ta cenovka ze všechny DLC je desuplna:)
  • Neboj, ve slevach to je za polovic *1*
  • Lukyz
    No ty v*le *8*
    Hra má fakt
  • Jack1947
    Nebo využít piráta no... popsal si dost podrobnš všechny zápory ... *3*
  • Pethulla
    Tak trochu jsem doufal, že se po průseru jménem Train Simulator 2015 vývojáři pochlapí a tenhle rok bude dobrý. No, spletl jsem se. Train Simulator 2016 je ukázkový příklad toho, jak vyj*bat s dlouholetými zákazníky.
    Zaprvé: update z minulé verze nic nepřinesl- těch 900 mb, co Steam stáhl, udělalo jenom to, že se přesunulo pár ikonek v menu. Nové menu autoři připravili pouze pro ty, kdo si novou verzi koupí. Zůstává otázkou proč to sakra dělali?.
    Zadruhé: tvůrci si opět neodpustili vydat hru bez chyb. Takže už jsou hlášeny chyby na lokomotivách, chyby scénářů, chyby během loadingu, díky čemuž to sice nevypadá jako f2p, ale zas ta černá obrazovka vypadá jako by to celé spadlo. Naštěstí po 2(!) a více minutovém loadingu se hra aspoň zapne.
    Zatřetí: Recyklace tratí. Tři ze čtyř tratí,co hra nabízí jsou už dlouho v prodeji, takže je spousta lidí
    má. Třeba takový Sherman Hill byl nově vytvořená trať pro verzi 2013! Jediné co s ní udělali je to, že do ní narvali nové efekty, takže se z dobře běžící trati(50-60 fps) stala klopýtající herka (15-20 fps), která se nedá hrát.
    On je TS totiž, na to jak vypadá, děsně náročná hra, hlavně na procesor. Není třeba schopná využít více jader a tvůrci místo toho aby se s tím smířili a co nejlíp ji zoptimatizovali než vyjde UE4 verze TS, tak se rozhodli, že do toho narvou co nejvíc blbin. Třeba takové 3D mraky jsou pro vlakové simulátory naprosto nezbytné, že?
    Nakonec tohle. Tenhle ročník se sice chlubí slovíčkem Extreme, ale nic extrémního na něm není. Je to úplně stejné jako ty roky předtím. Autoři sice slibují nějaký obsah zdarma, je však otázka, co vám může kápnout od firmy, která si i za pitomý skin nechá platit 3 eura. Navíc hra bude stejně ve velké slevě během Vánoc, tudiž pokud si ji chcete vyzkoušet, doporučuju s nákupem počkat do té doby.
  • Jack1947
    To by se zase nelíbilo prodávajicím ... prostě musí se udělat nějaké ty ústupky a odpustit něco... vždyt to není jediná hra vem si SIMS... a je to tady už pěkně dlouho.
  • Hra by se mi líbila, ale mám rád, když vlastním kompletní hru a ne jen část podle STEAMU obsahuje tato hra DLC za 3.767,67EUR! Díky pánové, ale nám zájem, jinak trailer pěkný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit