Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 20 porad vic nez 0
  • Pravděpodobně to jede na PC kde se to i vytváří.
  • To tady nesmíš psát vole! Tě uminuskujou za to, že máš konzoli a budeš hrát hry, které PCčkaři ne. :-D
  • Trolling: Ale nemá to pruhy jako jistá filmová FPS *13*
  • Tak pristi rok budu za tu moju konzolu opravdu rad, God of War, Horizon: Zero Dawn, Detroit: Become Human, GT: Sport a ted jeste Red Dead Redemption 2, tak takovej herni rok si necham libit. :-)
  • Umělecký zážitek. Fantasticky rozpohybované postavy a zvířata.
  • Neboj Bobe, uzijeme!
  • no tak si tech 20 fps užijte kuci *3*
  • Draken69CZ
    Sony se dušuje že to jede na původní PS4.
  • Proc k nim? Staci zajet do nejblizsi prodejny kde prodavaji konzole. Vylet te vyjde levneji a budes z nej mit vic.
  • tvle vypadá to skvěle, atmoška parádní, jestli si kvůli tomu budu muset koupit konzoli tak mě jebne..
    snad to ještě pokazí a nebudu to chtít *15*
  • Jestli neudělaj port na PC, budu muset zajet do Rockstaru *16* *15* *15*
  • No kdyz se podivas jak vypada gta v a uvazis ze jednak tohle jsou urcite videa z ps4pro (jeste vetsi vykon k dispozici) a ze jde z velke casti o puste prostredi (zadne rusne ulice plne lidi a aut) tak bych rekl ze je realisticke tohle z toho vytahnout. Co se sveta tyce tak neukazuji nic zazracneho. Cela ta atmosfera je imho dana svetelnymi efekty a ruznymi filtry.
  • Paulcz
    Začátek je jasná vykrádačka Kingdom Come traileru, břídilové z Rockstaru :)

    https://www.youtube.com/watch?v=zVZXU6Xs-x8
  • Jsem zvědav kdy se tu objeví názory typu reskin GTA V :D :D Stejně jako tomu bylo u BF nebo SW
  • Proč ta skepse některých?
    Grafika nevypadá nijak nereálně.
  • Johnny
    k čemu? na PC to nevyjde...
  • omg tak to si ihned poběžím koupit páčkovač, skvěle rockstar
  • TheGGG
    v GTA V mě nejvíc bavilo koukat na televizi, snad tady bude alespoň gramofon...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit