Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skaven
    a nepomaha ani SSD disk :) ale dobra otazka
  • Bludistak
    Jak na potvoru End Times žije nejvíc :-D
  • Bludistak
    Covece to nevim, na mém ne moc super stroji se ukrutně dlouho načítá první loading do mapy, bitvy potom trvají kolem 30 sec až minutu, nevim jestli je to stejné jako u tebe, vše na médium, 1600x900 a povypinane specialni efekty.
  • Netusite někdo proč TWWH má tak neskutečne dlouhé loadovaci časy, každá vybojovana bitva se mi nahrává cca 5min před i po ní je to neskutečne opravné. Přitom všechny starší TW mi jednou naprosto plynule, jen všechny WH jsou loadovaci utrpením, poraďte prosím nekdo co vypnout, tak aby se to zrychlilo
  • Sorry, nereagováno do správného vlákna ..
  • V End Times byl Nagash oslabený, díky mistru intrik Teclisovi, takže by to s balancem nic moc udělat nemuselo :)
  • Za upíry lze vyzkoumat -Inkarnaci Nagashe- takže tam je : DD
  • v jedničce je hra za trpaslíky označená jako EASY : ) - počáteční výzva nebo jak to tam je.
  • skus na high/very high :)
  • XorxoxTalarius
    Tak to uz je asi opatchovane, ja zacal hrat za Archaona (podruhe v Mortal Empires) v nedeli a mel jsem do zacatku jeden bod. A ted si nejsem jistej, ale mam pocit ze na kazdy populacni bod potrebuju x10 bodu rustu, takze na 4 populacni body je to 40 bodu rustu, takze kdyz mate jeden populacni bod do zacatku tak potrebuje dalsich 90 bodu rustu a v zakladu ziskava Archaon kdyz se objevi tak ma myslim jenom +2 za kolo
  • Nikdy jsem nehrál warhammera s modama.Pokud vím na začátku hry měl člověk 3 populační body.Stačí pár tahů a máte 4 bod.Chaos jsem dostal jako DLC za předplacenou verzy hry a hrál jsem za něj ihned.Je možný,že se to teď řadou patchů změnilo,ale to netuším.Dlouho jsem to už nehrál. *5*
  • XorxoxTalarius
    To bez modu nejde, tim ze budovu znicite nedostanete zpatky populacni body a prvni stupen pro valecniky chaosu stoji 4 populacni body, navic slot na budovu tam volny je, ale zkratka nemate ty 4 populacni body
  • Mě přijde brutální chaos.Hned na začátku zníčíte první budovu a dáte stavět válečníky chaosu a po chvilce máte profesionální armádu a nic vás nezastaví.Nikdy jsem neměl žádnou s jinou rasou přes 500 000 goldů jako u chaosu.
    Pak koupíte dva hrdiny,dáte tam top jednotky a jste k nezastavení.Nevýhoda?Za jeden tah jedete do mínusu klidně 10 000 až 40 000 ale to je vám fuk při počtu tolik peněz. *15*
  • Určitě nebude.Je to vlastně paradox.Games workshop nechal starý svět Warhammera umřít a přešel v deskové podobě na Warhammer Age of Sigmar. *15*
  • Za trpaslíky easy.Ihned jsem se zbavil orků a pak jsem v klidu vysekal všechny ostatní kmeny.Za trpaslíky to byla nuda.Ten styl armády bez jízdy mě nebavil.
  • Krescz
    jdu na to :D
  • XorxoxTalarius
    To neni spatny tip, ale problem je ze treba ja hraju za Arkhana a tam potrebuju uplne kazdou armadu na fronte. Ted jich mam sest a budu stavet sedmou, jelikoz mam nedostatek bijcu.
  • skaven
    btw, a este, ked znicis hlavnu armadu,kvoli ktorej WAAAGH vznikol, tak sa WAAAGH rozpusti.

    a na vsetkych lordov a kapitanov brutalne funguju trpaslici thunderers *4*
  • skaven
    ja som prisiel na odzub, ako sa dostat k peniazom uz ked som hral za Teclisa. Pri Khalide to vyuzivam takisto: druha armada je permanentne na mori a ryzujem kde sa da. od ciastok 1000zlatych az po bonus 10.000. To je druha rasa, kde je morsky prieskum nevyhnutny
  • XorxoxTalarius
    Tak Nagash by byl na stejne urovni jako Everchosen, to znamena ze aby jsi znej udelal smritici silu, budes potrebovat aspon level 50 (aby jsi mel kouzla, boj i vedeni jednotek na rozumne urovni). Navic by stejne primarne mel jenom kostlivce mix jendotek Tomb Kings a Vampire Counts. Co mam doma jeste armybook, tak tam nic specialniho nemel. Takze by se vse tocilo jenom okolo neho a to by byla asi uplne nejtezsi kampan ze vsech (nez by mel ten level 50).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit