Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mna tu proste stale udivuje, jak vacsina ludi pise o hre, co znamena,ze ju asi hrali, pripadne este stale hraju. To vsetci nedavate peniaze nikam inam len na hry,ze kupujete vsetky za plnu cenu a na ziadne zlavy necakate? to ja skoro u kazdej, ktoru chcem, cakam na zlavy na Steame, fakt by ma zaujimalo ako to robite *1*
    • Grifus
      Jak rekl kolega pracujeme, navic tato novinka se da koupit za 500Kc i min. A pochopitelne nemale mnozstvi lidi si stahlo warez verzi...
    • Zarábame *1* Ale ja nekupujem nejako veľa noviniek...tak dva kusy za mesiac. Približne toľko času mám aj na hranie hier, že to stíham, ak hrám poctivo, tie dve hry aj prejsť. Ale ak je to niečo ako Diablo 3 či Skyrim tak tam zabijem viac času *4*
      • no tak aj ja zarabam, ale tie dve hry mesacne su este celkom ok...inak cas na hranie mam aj ja menej, ale hlavne aj ked ho mam, tak ho nechcem vsetok venovat hram, preto musim vyberat a Diablo 3 je zrovna ten titul, ktory som obisiel, ale zato Skyrim mi zobral 212 hodin zivota! ale to sa uz opakovat nebude, to je asi posledne takto velke RPG, ktoremu som venoval tolko casu *1*
        • ...tak túto vetu som si povedal aj ja. Viac krát ... a asi vieš ako to dopadlo *1*
  • smekám, naprosto dokonalá videorecenze, kdyz to provnate s sedym prumerem co se vyskytuje .. ehm.. jinde, naprosto boží.
  • Hmm zadna recenze se zaplim trees fx coz me nejak zklamalo protoze na me archyvni ATI HD 5770 to delalo nehorazny bordel, vlasi litali jak se jim zachtelo tak jsem to vypl ani na Diid nedavali velky frame rate u 5770 jen nejakych 15 a 10FPS.
  • Video pobavilo, ale porad se nejak nedovedu vyrovnat s tim, aby se tomuhle rikalo videorecenze.
    Zkusim vyhledat odbornou pomoc...
  • Parádna recenzia ... Lukáš Grygar, je boží.
  • smaydalf
    parádní video-recenze, chci víc a víc a víc......... takových recenzí
    *1* *1* *1*
  • Recenze parádní jen mne překvapilo, jak nepřirozeně to vypadá. Naivně sem si myslel, že animace postav a grafika sou dál. Hlavně ty animace byly občas hodně nepřirozený a sem tam i ty předměty vypadaly, jak kdyby držela nějakou obří maketu. *1*
    • ???
  • Parádní recenze:D
  • Dělá tady videorecenze i někdo jiný? Já jen, že ty Shermiho mi zkrátka nesednou, jak obsahem, tak i tím "humorem" či co to je, ani zpracováním videa obecně (třikrát tam Lara dostane do držky jen za účelem nějakýho jakože vtipu, jsou tam dlouhý nudný záběry na Laru s lukem mířícího na zajíce či ze křoví vybíhajícího vlka, o té šaškárně s vlasy nemluvě), takže jestli teda nikdo jiný vr nedělá, tak se zdá, že tu s vr končím a raději budu zůstávat u kvalitních psaných recenzí. Chápu, že vr je jen takový malý přídavek k psaný recenzi a znamená pohled na hru od jiné osoby, ale kdybych se na základě takovýchto vr měl rozhodovat, zda-li si hru koupit či ne, tak bych se rozhodoval asi hodně dlouho, nebo bych zkrátka musel dát na YT videa.
    • lenže niektoré detičky to to nechápu *15*
      • jedne blbe decko si tu ty
    • Recenze je v podobném duchu jako hra. Ty "vtípky" sedí, protože hra si ze mne taky dělá srandu. Cuscéna, ujdu 10 metrů, zase nehraju, ujdu 50m, opět to hraje za mne. Pak někam jakože spadnu, uhýbám šipkama až nakonec zjistím, že opět nehraju :D Interaktivní film (proto modelování vlasů) prolínaný občasnými souboji, které vyřeší dávka headshotů.
      • neni to cirou nahodou tahle pasaz? :o))) http://ztraceno-v-prekladu.blogspot.cz/2013/03/tomb-raider-kandidat-na-nejlepsi.html

        lukas si ze ctenaru dela p*del a nebere to vazne, ale z hracu si zas delaji p*del ve square enix, takze je to fer :-D
    • hovoríš mi z duše kolega :)
  • Na cislelem hodnoceni zalezi, este vice jako samotna hra. Nauc se hodnotit. Nenavidim te z celeho srdce Lukasi, proklinam den kdy si se narodil. Skoro se mi zritil svet, hanba ti, uz to vice nedelej, kdyz to nevis. Fuj !
    • *15*
    • *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit