Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tipy a triky .........stačí si vzít Soldier Krogana a rozběhnout se :D
    • Tahle taktika by moc neplatila na Banshee. Jinak musím potvrdit, že reapeři jsou opravdu hrozné zlo. Obvzlášť Banshee. Cerberusácký atlas se dá snadno rozstřílet, Gethský Prime i hacknout, ale jenom na tu Banshee neplatí absolutně nic (kromě raketometu samozřejmě, ale to bych jich musel mít v zásobě asi 20). A je to horší, když se jich potom objeví najednou třeba pět.
      • tak mě se už povedlo zabít raketometem 3 banshee naráz :D
  • Grifus
    Dotaz - mam koupeny ME3 ale cekam na cestinu pro "zenskou verzi" Sheparda. Jak funguje nakonec ten multiplayer? Ovlivni nejak pribeh SP kampane, nebo je to jen takovy bonusovy Co-Op?
    • ovlivni to minimalne hlavne diky tomu jak hloupe je udelany konec, ale jinak je to celkem zajimave spestreni
    • Veskoslav
      Můžeš to dohrát bez MP, ale zapotíš se maximálně možným způsobem. V SP totiž maximální síla armády, co jde získat je 3750, minimální útok pro úspěšný na Zemi je 3000 bodů, ale neotevře se více možností ukončení. MP ti zvedá připravenost armád a následný bonus do útoku. Bez MP máš klasický "Bonus" pouze 50%.
  • Cosi
    Ty videa jsou o ničem. Ale rád bych přišel na nějaké zajímavé kombinace schopností. Co jsem tak já objevil tak zmražení protivníka a pak použít kroganovu Masakr, ten funguje i na Cerberovi Atlasy, protože je na vyvede z rovnováhy a vy donich můžete vykropit zásobník. A jde v multiplayeru rozbít Atlasovi okýnko, zabít člověkaza kniplem a pak si tam sednout?
    • Veskoslav
      Bohužel nejde, ale vím, že kromě raketometu, jenž zabije všechno, co mu stojí v cestě, jsem viděl, že někteří infiltrátoři zničí Atlas i přes plnou zbroj, jedním výsřelem z Manty (typ odstřelovačky průrazné, něco co měl např. Legion v ME 2)
  • Kupodivu multiplayer me prijemne prekvapil a uvital bych nejake DLC,ktere prida nove mody (at jsou ale kooperativni a maji nejaky pribeh).
    Bohuzel singleplayer mohl byt o MOC lepsi a mam dojem,ze hra by snesla odlozeni o dalsich par mesicu :-(.
  • hele zrovna včera jsem si to dával proti Smťákům za Adepta je s tou základní pislolí *5* ale měl jsem na ní přidělanej zaměřovač tam to šlo dobře sypat na padouchy *4*
    • Veskoslav
      Smrťáci jsou šílení.....Obzvlášť proto, že většinou přežijou více než ostatní jednotky. Ale za adepta je lepší ppužívat kombinaci warp+odhození a následnou biotickou expoloz:)Zabíjí rychleji.
      • Warp a throw ma standardne sentinel, do ruky len lahky Tempest a odhadzovat mozem prakticky neustale :D
        • Veskoslav
          Pravda, Adept je Singularita a Odhození.
  • Jedinej tip za všechny, nepřestávejte střílet *5*
    • Malleth
      Nebo ještě lepší....nehrajte to
      • A nebo vážně nejlepší...co s tebou, sakra, je?
    • Veskoslav
      Špatná rada pro Adepty, Sentinely a Vanguardy:-D Obzvlášť když máš třeba u Adepta jenom pistoli:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit