Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli mají THQ se svým stádem vývojářů takové vztahy, že jsou otevřeně schopní říct "Za to mohou [V], taky se nám to vůbec nelíbí, od teď mají máslo na hlavě a budeme je kontrolovat"...no tak to se nedivím, že to s nimi jde do háje.
    • O Homefrontu to samé. Předpokládám, že do vývoje kecal nějaký kravaťák z THQ a on jediný může za to, jak hra/hry vypadají.
      • Marketak...
  • no, dost pochybuju, že by to někomu až tak vadilo...Red Faction trpělo brutálním úpadkem, tam, kde 1.díl těžil ze vcelku neokoukaného prostředí, inspirace ve Verhoevenově klasice Total Recall a možnost destrukce, probourání se zkrz zdi apod. pak ty nové propadají do trapného sandboxu, koneckonců přesně tak, jako to dopadá s většinou sandboxových her kromě několika výjimek, kteří na to snad maj patent(i když třeba odmítají optimalizovat pro PC), no 2.díl na PC nevyšel, takže ten sem neviděl, ale z recenzí mi vycházel ještě stále dobře a ve stopách toho prvního
    • Možná se pamatuji špatně, ale dvojka na PC vyšla. Myslím, že i byla docela pěkná, ale šíleně krátká. Délka hry na tu dobu velmi malá...asi 5-6 hodin. Dnes je to už standard, ale tehdy nebyl... :)
    • 2 dil na PC vysiel, tak ako treti a tak ako armageddon a tak isto prvy, to znamena vsetky vysli
  • prvni dil byl paradni,dvojka nic moc,guerrilla hodne dobry-udelat to z prvni osoby a vic uzavreny
  • Všechno je jen o reklamě, kdiž se řekne red faction, třičtvrtě světa neví o čem je řeč ale kdiž se řekne portal tak vám i křovák rodným jazikem zazpívá Still Alive...
    • Já si teda zaspívám Still Alive když si vzpomenu na Mirrors Edge =D
      • Still Alive je i titulková písnička z portalu 2 kterou zpívá GLaDOS.
    • oprava: jazykem
      • *15* A to "kdiž" tě do očí nepraštilo? *1*
  • Odulin
    Žádná tragédie to není...fanoušci prominou. *3*
  • ono uz red faction 2 bola sracka, nie este guerilla, alebo to posledne... mali pokracovat v tom, co zacali v RF1...
    • GTA ani RF ani FC není Sandbox. Sandbox je hra bez záměru - nemá příběh ani nic svazujícího = dostaneš svět (pískoviště) a hraješ si.
    • Ja osobne bych byl pro boj v interierech ale rozhodne ne s hororovou atmosferou. To je rekl bych uplne mimo to o cem vzdycky byl red faction. Zmena je asi fajn vec ale udelat neco takoveho je asi jako udelat z Resident Evila taktickou vojenskou strilecku...
      • To máš asi pravdu. Ovšem zrovna Resident už restart rozhodně potřebuje - a po posledním dílu to může být třeba výchovná adventura pro dívky od šesti let *1* protože to co mi nabídl pátý díl už nebyl Resident Evil jaký si pamatuji. Všem příznivcům tohoto akcí přecpaného a naprosto strachu prostého dílu se omlouvám, je to můj názor.
  • Ja som kupil Guerillu na steame asi za 3€ a vobec ma to nebavi hrat. Tie predtym som hral. Skoda, ze to nenechali cisto FPS.
  • hral jsem to nebavilo me to codko je lepsi
    • Ale no taaaak zacinas se nejak porad opakovat...nauc se trollit s novejma hlaskama *5*
      • Vsadil bych se, že v tom CoD bude pěkná lama, vzhledem k jeho věku.
    • Tvůj názor je pravda, a mi ostatní, lůza toho světa, se přikloníme tvému názoru. *7*
  • uz prvni dil byl silene overrated, jedine co na nem bylo pozitivniho bylo znicitelne prostredi, ale jinak proste des a nuda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit