Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady vidite kam jsme na pc dospeli, k 2d hram zatimco konzolisti pari nadupane gtaV *9*
    • Jack1947
      Copak, ty jsi jednim z tech chudaku tak ted si muzes pobrecet *15* .
  • Toto ale trvalo, přitom jde o jednu z nej indie her roku ... a tak nějak jsem čekal, že recenzovat bude Grygar :-)
  • michaliuz18
    dobra hra, spociatku dost zabavna ,no ptm to bolo len o tom hladat tie blbe svetielka a ak si nejake nezobral tak sa pekne po neho vratit aj na zaciatok ,niektore hadanky docela frustrovali, nevim rozporuplna hra u mna , ale tak zasluzi si odomna tak 7.5
  • GlaDOS
    Skvělá hra a spolu s Dust: An Elysian Tail jsou to snad nejlepší plošinovky roku. Škoda jen té krátkosti. I když jsem se párkrát zaseknul, dohrál jsem to za pár hodin.
  • Přimlouvám se za to, aby bylo značeno o jaký typ hry se jedná, alespoň u recenzí, protože pak člověk narazí na tyhle nezávislé záležitosti, které by měl rád odfiltrované. Než tohleto si raději zahraju The Dig, což je vskutku umělecké dílo, které má podobnou a zároveň zatraceně lepší atmosféru.
    • MickeyMutant
      Na titulní stránce pod recenzí máš tagy "indie, plošinovka". To je snad pro tebe filtrace dostatečná, nebo ne?

      Kontrolní otázka: Jak můžeš vědět, která hra má lepší atmosféru, když jsi Swappera nehrál?
    • Robotron3
      http://www.youtube.com/watch?v=xdvRaPXeVUw
      • nelíbí
  • Jack1947
    Dlouho venku, pomerne a recenze az ted , tady budou padat hlavy *15* . Ale tak zase verdikt a hodnoceni to tak nejak vykompenzovali.
  • Jo tohle je hodne fajn hra, sice mohla byt delsi, ale rozhodne ma co nabidnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit