Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Swapper mě taky zaujal, ale ještě jsem ani nedohrál mark of the ninja... :-/ Moc málo času. Ještě by mi udělal radost někdo, kdy by přišel s novejma Lemmings.
  • Toto ale trvalo, přitom jde o jednu z nej indie her roku ... a tak nějak jsem čekal, že recenzovat bude Grygar :-)
  • tady vidite kam jsme na pc dospeli, k 2d hram zatimco konzolisti pari nadupane gtaV *9*
    • Jack1947
      Copak, ty jsi jednim z tech chudaku tak ted si muzes pobrecet *15* .
  • Swappera jsem kupoval skoro impulzivně, hned jak jsem se o něm dozvěděl (den po vydání), jen na základě traileru a popisu, a dlouho jsem žasl, jaký klenot se mi podařilo naprostou náhodou objevit. Parádní atmosféra (měl jsem pocit, jako bych hrál Vesmírnou odyseu), originální "portalovská" herní mechanika, zajímavé puzzly (u několika jsem docela zakysl, ale o to je příjemnější pocit, když na to nakonec člověk přijde). Paráda, z málokteré hry jsem byl tak nadšen.
  • Jo tohle je hodne fajn hra, sice mohla byt delsi, ale rozhodne ma co nabidnout.
  • Tilwaen
    K této hře si pamatuji povedenou čtenářskou recenzi od Mickeyho, asi jedna z nejlepších, co jsem tu zatím četla.
    • dík za tip :)
  • Jack1947
    Dlouho venku, pomerne a recenze az ted , tady budou padat hlavy *15* . Ale tak zase verdikt a hodnoceni to tak nejak vykompenzovali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit