Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    má to viac ako Castlevania a Beyond....to je ako nadhodnotiť vytunovanú škodovku nad BMW X6 pretože to je klišé...
    • Uz zase automobilisticky prirovnani?

      Kdyz uz chces srovnavat tak bych spis rekl ze je to jako porovnavat Smarta a Ford F350.
    • Len tak medzi nami... X6 je aj otrasné auto : )
    • Srovnáváš nesrovnatelný a dobře to víš, jenom další trolling. *10*
      • Srovnava hodnoceni her na stejnem webu, to je srovnatelne velmi dobre a ukazuje tim, jak spatne tu hodnoti hry.
    • MickeyMutant
      A třetí Highlander má na ČSFD víc než Anna proletářka.
  • MickeyMutant
    "Už se ale nevrátila... ve skutečnosti Lajka zahynula v kokpitu vlivem stresu a přehřátí."

    Ve skutečnosti se jí nechtělo zpátky do Sovětského svazu, kde měla psí život.
  • Asmoudeus
    Podivnej grafickej slepenec, jakoby na hře dělali tři grafici nezávisle na sobě. Nelíbí se mi to a jdu dál.
    • Ale vždyť je to juxtapoziční metagigatomální extrafistrumizace trichotomie a jak by řekl Nietzsche: "Když se podíváte na Nidhogg tak se Grygar utrhne." Takže HniDogg v duši.
  • Julka v hlavní roli a nepsal to Poláček? :D
    • Inquisitor
      To by pak nebylo objektivní :)
      • Žádná recenze není objektivní a přemýšlej - Julka, vyměníš u za a, tu přesuneš písmeno, tam přehodiš jiné a voilá - je to Lajka! A dále Ondřej (6 písmen) Švára (5 písmen), tedy 6+5=11, Petr (4) Poláček (7) 4+7=11 - je to SLEEPLESS!!
        • kubi-wan
          Jo... a Half-Life 3 confirmed, ne? :P
  • proc to je na PC a ovladaj to tema trapnyma tlacitkama?
  • Kdyby místo designéra přijali raději profesionálního grafika, místo nedokonalého enginu použili optimalizovaný, místo skriptérů programátora, měli kapitál o 1500% vyšší, hra by mohla dopadnout docela dobře.
  • Takovych her najdu milion na kterekoliv strance s flash hrami prestante recenzovat takove srance kvuli tomuhle sem na web ctenari rozhodne nechodi.
    vzdycky kdyz tu vidim dalsi recenzi na indie odpad tak uz se mi zveda tepova frekvence.
    • kubi-wan
      Třeba z toho dostaneš infarkt...
      • Jack1947
        Nebo jen malou mrtvicku...
        • jeste ze nevim kolik si za takovy odpad uctuji, to nema ani cenu kovu ze ktereho jsou vyrazeny mince.
  • TheGGG
    6/10? To je nějak málo, Grygar by dal alespoň 12/10.
    Každopádně ten hate na indie hry jste si rozjeli sami, tím jak je pořád vnucujete.
    • GlaDOS
      To čtu snad poprvé, že mi web vnucuje nějaké články ke čtení.
  • CRYPT
    To neprodavaji na steamu? *8*
  • Grafickým stylem mi to připomíná sérii A Valley Without Wind.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit