Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piggsy
    Paráda, zase mám co nakupovat. *4*
  • Možná tak jediný kvalitní 3DS titul. Proti Nintendu jsem nikdy nic neměl a dokonce jsem si chtěl Wii nedávno koupit, ale s 3DS s minimem kvalitních her a s Wii U, kde berou jako revoluci HD hry u mě Nintendo kleslo. Jen doufám, že se něco podobného nestane i s PS Vitou, která vypadá hodně nadějně a není snad hra, která by se mi na tom nelíbíla.

    Bojím se, že Wii se kupovalo tak dobře hlavně kvůli zaměření na nehráče. Takže moc tak obří úspěch jako mělo Wii, Wii U asi mít nebude. Uvidíme jak to bude no, ale 3DS mě zatím příde jako propadák a jen protože to je od Nintenda. Nevím jak vám ale mě pouze remake staré Zeldy: OOT nepříde jako nějaký skvěly lineup pro konzoli.
  • dneska jsem si to zkusil na FF no a DS si kvuli tomu kupovat nebudu, musim priznat ze zelda mi vubec nic nerika ale tohle me nijak neoslovilo naopak kdyz panacek automaticky skace tak jsem to odlozil *5*
    • Tvoje Uber hardcore nerdí dušička dostala zabrat co?
      Chudáčku postavička skáče automaticky tak je to hned špatná hra že?Ale to že právě díky tomu automatickýmu skákání to bylo v některých dungeonech těžký už ani nevíš že?
  • Cosi
    Já se obávám, že tímto výčet her, kvůli kterým si lidi 3DS koupí, končí.
    • Psal jsem to vyse. V nekolika dalsich mesicich prijde na trh velke mnozstvi novych i proverenych serii. Nebojim se o osud 3DS, ani trosicku.
    • Osobně mi taky přijde smutné, že téměř po půl roce na trhu je nejlepší hrou remake stařičkého titulu. Pak dlouho nic. A pak ty hry typu "Na jinou platfomu bych to nekoupil, ale když už to 3DS mám, tak ho přece nebudu mít bez her a něco koupí". U mě Nintendo na dlouhou dobu skončilo. Naletěl jsem marketinkuNa zbytku není co hrát. Což je roky stearého Wii dost ostuda.
      • Napiš email a pošlu ti seznam cirka 80ti Wii her (90% nebudeš ani vědět že existujou to mi věř) které mě bavili.
  • Tak tahle hra se uz chvili prodava v USA a moc dobre tedy nedopadla. Jen se mrkni na uzivatelske recenze treba na Amazonu.
    • Tohle neni reakce na Zeldu, ale na drivejsi komentar o RE: Revelations. Navic jsem se spletl, Resident Evil: Mercenaries je ta hra kterou jsem mel na mysli, a ktera definitivne propadla.
  • Jméno recenzenta je vtip, nebo mu rodiče vskutku nedali šanci?
    • Pobavilo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit