Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piggsy
    Paráda, zase mám co nakupovat. *4*
  • Requiem1990
    Nedávno sem četl mangu a ta není taky špatná a některý přidaný věci v ní puvodní příběh vylepšujou nadruhou stranu si autor moc dobře neporadil s dungama.
  • Odkdy je Zelda "hardcore"? To je vtip? Neříkám Master Quest, ten byl opradu něco. Ale samotná TLoZ:OOT byla ve své době co se týče obtížnosti zlatý střed.

    Nebo bych si snad měl poopravit definici? Že by platilo
    "hardcore" = "hra dokonce hráči nechává možnost hrát, ne jenom držet stlačený knoflík"?
    • Peppa
      Zlatý střed té doby je dnes ultrahardcore, přece jenom většina lidí a tedy i hráčů má IQ pod 100 a tak je dnešním trendem hra "interaktivní film" - máčkáš pár tlačítek bez přemýšlení.
      • mohl by sme se jít zeptat odborníka proč tomu tak je třeba by řekl něco jako "Je to jako když opice dostane banán" *1*
    • to je mínusů pravda bolí mno *1*
  • Jméno recenzenta je vtip, nebo mu rodiče vskutku nedali šanci?
    • Pobavilo :D
  • Cosi
    Já se obávám, že tímto výčet her, kvůli kterým si lidi 3DS koupí, končí.
    • Psal jsem to vyse. V nekolika dalsich mesicich prijde na trh velke mnozstvi novych i proverenych serii. Nebojim se o osud 3DS, ani trosicku.
    • Osobně mi taky přijde smutné, že téměř po půl roce na trhu je nejlepší hrou remake stařičkého titulu. Pak dlouho nic. A pak ty hry typu "Na jinou platfomu bych to nekoupil, ale když už to 3DS mám, tak ho přece nebudu mít bez her a něco koupí". U mě Nintendo na dlouhou dobu skončilo. Naletěl jsem marketinkuNa zbytku není co hrát. Což je roky stearého Wii dost ostuda.
      • Napiš email a pošlu ti seznam cirka 80ti Wii her (90% nebudeš ani vědět že existujou to mi věř) které mě bavili.
  • Víc a jen houšť takových her! Moje další želízko v 3DS ohni je Resident Evil: Revelations.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit