Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    Jo jo Jacku, to bude přesně tim. Kdybys to nenapsal, kdoví jestli by se to tady někdy objevilo....
  • Osobně považuju Majora's Mask za nejlepší Zeldu a jednu z nejlepších a nejgeniálnějších her co jsem kdy hrál. Zajímavý svět i postavy, neuvěřitelně propracovaný podtext a jedinečná atmosféra.

    Osobně pro mě svého času byla Ocarina trochu zklamáním (byť ji stále považuju za skvělou hru), ale Majora mi stála za všechen čas a peníze.
    *14*
  • vlastik.plaminek
    Že je ta Zelda strašně temná a depresivní. Dyť je to barevnější jak WoWko. Takovej trip sem neměl ani na Silvestra.
  • Už mě ten trapný všudypřítomný trolling přestává bavit...
  • Neblázni. Jak by hra z handheldu, ještě k tomu od firmy co se zaměřuje na děti mohla být pro PC hráče složitější? Teď si mě rozesmál!
  • Nechápu?
  • TheGGG
    dyť ani nemáš PS4, zase další chytráček, pctard co ví prd a jen pčuje na diskuzi. Proč si radši nejdeš hrát nějaký výkvět PC hraní, omalovánkové brakové plastové p2w moba hry? Hmmm jednou za rok vyjde hra co má atmošku a stejně milovnící omalovánek zase zvrací.
  • Jack1947
    Ty jo nečekal jsem že tu recenze bude tak rychle, přitom stačilo jediné zmínit o této hře do éteru (Gamesplay). *8* Vy mne tedy umíte překvapit.

    Tedy za předpokladu že bych na zmíněnou recenzi čekal i tak palec nahoru. *3*
  • jakubc
    Je to handheld s malým displejem, který si navíc musí poradit s 3D, a tohle je navíc 15 let stará hra, tak co bys chtěl?
  • Dobrá recenze, i když zřejmě se spoilery.

    Dohrávám na DS lite Spirit Tracks, což je skoro tak dobrá Zelda jako Phantom Hourglass.

    Málem jsem koupil 3DSko XL v Majora Mask edici, ale v obchodě jsem zjistil, že je tam hra jen nahraná na SD kartě.

    Tak si koupím radši normální černé DSko XL a začnu Ocarinou.

    A ani mi nevadí, že DSka mám v podstatě jen na Zeldy a Maria, ty hry se neohrajou :-)
  • Naprosto skvělá hra. Pro PC hráče se může zdát trošku obtížnějš, ale mechaniky si rychle osvojí a hru si zalíbí. Trošičku zaostává za Ocarina of time, která však podle metacritic je nejlepší hrou na světě (99%) a to oprávněně. Jsem rád, že jsem si recenzi mohl přečíst i na Games.
  • Keyz
    Všimni si pokročilého vyhlazování *15*
  • Dogkiller
    WTF? Jsem hodně tolerantní člověk, ale toto už je moc i na mě. *8*
    http://foto.games.tiscali.cz/the-legend-of-zelda-majora-s-mask-3d-16846/435877
  • maros.goc
    Krásna hra a skvelý remake, ale súhlasím s recenzentom, že tá hra na dokonalú Ocarinu of Time proste nemá :) Má neporovnateľne menší počet dungeonov, masky človek využije len pri vedľajších úlohách za ktoré dostane v drvivej väčšine aj tak len kúsok srdca a úlohy v hlavných lokáciách (bažiny, či goron village) sa mne osobne nikdy nezdali dosť príťažlivé...taký pocit som mal už pri hraní verzie pre Nintendo 64 a taký som mal aj teraz pri 3DSku :)............Ocarina of Time je holt kompaktnejšia a celistvejšia :) Majoras Mask je každopadne krasnou hrou tiez a ta 8cka je v pohode :)
  • Keyz
    Ještě bych tam dodal, že je nutné mít další aplikaci pro telefony a tablety kterou spojíš se hrou a musíš tam něco dělat aby to šlo dohrát do 100%: Příklad AC.

    To je přeci také super a nemůže to být zápor. Prostě musíš mít další zařízení aby to šlo dohrát anebo aby šlo ve hře něco použít.
  • Vogon
    Co to sakra má znamenat?
    Dnešní hry musí být tvořeny z 90% cinematic hnědou barvou, musí být v cinematic 24fps a musí zaujímat jenom cinematic 75% cinematic obrazovky(zbytek je zahalen v cinematic černých pruzích), protože proto. Navíc tato hra má hratelnost a projevuje originalitu v příběhu, což v dnešní cinematic době prostě odpustit nelze. Navíc ta hra vypadá, jakoby grafici byli tak sprostí, že používali představivost(!!!!), co to má znamenat? Hry přece musí striktně dodržovat realitu. Navíc mi tam chybí cinematic mikrotransakce a cinematic placené DLC.
    Já osobně tomu dávám cinematic/10.
  • Přehršel remaků? Nevim o nich...
    Jinak recenze slušná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit