Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedničku jsem koupil, ale tak dobré, abych koupil dvojku mi to zase nepřipadalo. Jen můj názor.
  • Tak na dvojku se hodně těším, jednička mě bavila víc jak Diablo 3 nebo Torchlight či Path of Exile.
  • já bych si přál remake Titan Questu ale to je asi nereálný, tahle hra podle mého názoru naprosto strašná z důvodu který popsal Miloslav.
    • Jack1947
      Ten byl paradni, bohuzel uz uteklo spoustu let... takze asi tak. *9*
      • Zkuste grim dawn, to má být nástupce titan quest.
  • Já nevím jak vám, ale mne tato diablovka nesedí k Van Helsingovi.
    pro mně k němu spíš patří něco ve stylu Tomb raidera *4*
  • Jednička byla po dlouhé době první hra , co jsem vůbec nedohrál - strašná nuda, nadrozměrné prostory a nudní opakující se nepřátelé.
    • ještě bych doplnil nudní opakující se nepřátelé naprosto se nehodící do universa van helsing
  • Nevite nekdo jak jede coop na multiplayeru? Chystam se na to, ale nektere hlasy rikaji, ze je to skoro nefunkcni...
  • Sranda, a u nás Topcd ještě nevydal ani jedničku
  • Veskoslav
    Ale jo. Není to špatná hra. Na ukrácení rozhodně doporučuji. Navíc v akci za 3 euro a není co řešit. Pokud II. díl bude v podobném duchu, tak to bude jenom dobře:)
    • Už ty tři eura jsou moc. Doporučuji bezplatnou verzi např. ze zátoky. Vše je funkční a nikdo tě nešmíruje co hraješ.
      • Veskoslav
        Jo, chápu, je ti 10, nemáš kreditku a rodiče ti nedají prachy;) Jestli ti přijdou 3 eura moc *7*
        • tož kreditku mám, ale musel bych se bičovat, kdybych to měl utrácet za pc-hry, když je to na pírátím hypermarketu vše zadarmo a ten výběr a hlavní plus žádný šmirujíci programy jako Steam apod. shity. A kolik je tobě 12?
          • Ty tu mluvíš o šmírujících programech, ale co si v cracku stáhneš společně s pirátskou verzí, to nevíš ani ty sám. *7* Pán je trochu pokrytec.
            • Jack1947
              Pokrivena realita ve prospech "odporu" proti vsem korporacnim a komercnim produktum a firmam , paranoia a halucinoa Zapomina na to posledni ze by prece nebyl niksdy sledovan, nikym nicim ani za zadnym viditelnym ucelem... *15*
          • Jack1947
            Pirate, pirate... nechces tu nahodou vyvolavat flame vid ze ne . *7* Uz jsem si myslel ze jsi normalne smyslejici nepokaz si to. *3*
          • Tak si, Piráte, hraj vše a vše zdarma. Prosím, přemluv ještě zbytek světa, ať se řídí tvojí radou. Prosím udělej to co možná nejrychleji. Až to uděláš, bude konečně klid. Nebudou už žádné příspěvky užitečné jak autamat na kondomy ve Vatikánu, nebudou už žádné ty příšerně zlé šmírovací aplikace jako steam/origin/uplay a taky už nebudou vůbec žádné hry. Jupí !!! O to přece jde ne ? Hrdino.
            • Veskoslav
              To nemá cenu. Bavit se s dětským trotlíkem, co si myslí, jak je zajímavý. Člověk, co není ochoten ani tři pitomé eura obětovat pro originální hru jenom pro to, že je to paranoidní blázen, to fakt cenu nemá. Bude mlít pořád dokola to samé. Pochopím to u malých děcek, sám jsem stahoval, když jsem byl mladší, proč platit, že. Ale pokud se prezentuje jako dospělý (což podle popisu kupování her nejspíš bude), tak je to spíše k pláči.
            • Soudím to jen a pouze dle tvého vyjadřování - hlavně tedy "hraju vše a vše zdarma" a ještě se tím chlubit, to může opravdu jen blb (nic ve zlém). Steam ani origin ani uplay tě nikdo používat nenutí. Pořád ještě vychází hry, kde se obejdeš bez těchto aplikací. Pak je tady pořád gog, kde prodávají už i novější záležitosti.
              Ono je totiž hrozně jednoduchý nadávat, že ta hra nestojí ani za 3eura. Možná ale, kdyby si většina těch stahovačů hru kopila, studio by něco vydělalo, investovalo do vývoje dalšího titulu, který by tím pádem mohl být kvalitnější.
              Ano, taky si sem tam něco stahnu. Je však nutné si uvědomit, že pokud budu jen stahovat a nezaplatím nic, tak se opravdu snadno může stát, že už ani nebude co stahovat.
            • Podle čeho soudíš, že jsem blbec. Možná proto, že nejsem žádný zdejší moralsta a řeknu to na plnou hubu... bych musel být čuřráák, aby měl v kompu nainstalovaný uplay,steam, origin a bůh ví co ještě, aby si vůbec něco zahrál. Já si ještě pamatuji doby, když jsem si šel koupit origo pc hru a nainstaloval a hrál, maximálně jsem zadal cd-key, nemusel jsem mít tisíc zajebaných programů, abych si něco zahrál. Ne! dokud tu budou tyhle sraačky tak budu pirát a hru bych si na steam nepořídil ani zadarmo.
            • Uznávám ... že nejhorší co může člověka potkat je srážka s blbem. Musím ti dát ale za pravdu. Jestli je síla pc scény v podobných diskutantech jako ty, tak to je opravdu Síla s velkým S.
            • Konečně nějaké uznání. Děkuji. Osobně si myslím, že svět už pochopil,kde je síla pc-scény a proto bych nikdy nechtěl konzoli.
          • Jack1947
            Ty ses brej... Veskoslav tezko ti bude moc konkurovat. Nasadil si mu tezkou vahu. *4*

            Bude no jestli BOT-LOVER bude available a v plne polni.
          • Veskoslav
            Jak říkám, 10-12 roků. Neřeknu u her, které jsou drahé, ale 3 pitomé euro? A ještě se tím chlubíš? A šmírovací programy? Tudíž nemáš komerční OS, v pc máš upravený Linux, nepoužíváš žádný mail, nikdy jsi nepoužil Google či něco na stejném principu pro vyhledávání, nemáš smartphone atd. Jak říkám, možná až ti nebude 10 tak pochopíš, že platit naprosto směšné částky není nic ostudného.... *7* Jo a jako trolling 2/10 za počáteční snahu.
            • Veskoslav
              To, že mi klikací bot nakliká mínuska pořád nic nezmění na tom, že jsi obyčejný fracek.
            • Ale nevím co se divíš. PC hry nemají, žádnou hodnotu koupíš si novinku a za půl roku to stoji tři stovky. Bych chtěl vidět tebe jestli si kupuješ každnou hru, co vyjde.
            • Hele nevím, kdo tu trolí. Prostě říkám, že hraji vše a vše zadara. A ty mínuska? proč se ještě snažíš, stejně skončím v plusu a ty v mínusu...
          • Castecne ma pravdu, ten chlapec.
      • Jack1947
        *15* Srandista. Pobavil. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit