Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skyrim je dobrá hra, ale 10/10 si doopravdy nezaslouží. Spíš tak 7/10..... kdyby opravili ty nejhorší bugy, tak možná i 8, ale víc vážně ne. Morrowind byl ve všech ohledech daleko lepší. Skyrim nyní těží jen z toho, že nemá v žánru konkurenci a má spoustu fanoušků z minulých dílů.
    • skyrim si pravoplatne zaslouzi sve hodnoceni nikdy jsem nehral zadnou z jejich her ke skyrimu me privedla nahoda ale s dlc a modama davam dokonce 11/10
  • Ja uz sem to udelal opravdu staci nekoho najmout a pak mu prikazat aby pouzil ten sloup ale ja na to mackal jak blazen pro jistotu *15* *1*
  • P1trs
    Kur*a Vávra je asi jedinej člověk, co má na tu hru objektivní názor. Grygar splodil tu recenzi po 30ti minutách, kdy z toho 20 minut si vytvářel avatara ne?
    • *1* *1* Naprostej souhlas! Dan je asi jedinej člověk co si o týhle hře dovolil napsat pravdu. Chtěl jsem to původně kupovat, potom jsem stáhl warez, nainstaloval cca 10 hodin odehrál a odinstaloval a vracet se k tomu už nehodlám. to si radši zahraju arenu nebo Morrowind a užiju si to daleko víc *2*
      • Zakladni Skyrim mez modifikaci, ciste s poslednim patchem tak jak jej Bethesda stvorila je opravdu jen kostra, zaklad, ostatne tak jako kazde TES. Modifikace jsou tim, co tu hru dovypilovava takrka k dokonalosti a kazdy hrac si dnes muze zmenit hru zcela k obrazu svemu a vse co mu vadi ci nevyhovuje si pozmenit, opravit ci doladit. Od graficke stranky hry pocinaje, az po jednotlivy aspekty gameplaye konce. Mam cca 50 modu a ta hra je dnes nekde ulne jinde. Vyhodou Skyrimu oproti predchudcum je i jeho snadna modifikovatelnost, na rozumne mnozstvi vhodne zvolenych modu staci stahnout nexus mod manager a nic nebrani komukoliv si hru vylepsit.
      • Taky jsem zkusil dat Skyrimu 2x v prubehu casu od vydani sanci (podotykam ze notnou merou vylepsenem mody jako lepsi textury, inventar a vecicky okolo, dohromady cca 30 tech nejstahovanejsich z Nexusu) a proste ne, nechytlo me to, vzdy jsem to po cca 20-30 h hrani vzdal. Neco mi na te hre zkratka stale nesedelo a ne a ne se u toho zacit skutecne bavit. A to jsem v Morru i Oblivionu (pres vsechny chyby) stravil neporovnatelne vice casu.
  • Chci říct že tato hra nemá chyby (až na vedlejší bugy). Malé nároky, dobrá grafika, skvělí příběh a skvělá hratelnost. Všem vřele doporučuji. :)
  • Ahoj lidi, mužete mi někdo prosím prozradit kde je Madesi? Dík
    • http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Madesi
  • Taky sem se stal Vampirem,delam quest pro Madesiho tak lovim kde se da ..
    navic nemuzu najit bezvadny sapphir nevite kde ho sehnat :) ? Diky Moc Ahooj
    • Jo tenhle sutr jsem schanel i na vyrobu jedne zbroje dodane modem, bezuspesne. Mam pocit ze se objevuje az s urcitym levelem postavy.
      • elderscrolls.wikia.com/wiki/Sapphire_(Skyrim)

        Nemůžete googlit?
  • cau lidi, poradite nekdo, kdy muzu koupit dum v samote ? nevim jakej vedlejsi quest a kdy mam udelat aby mi ho ten amik prodal... ? vy nekdo ?
  • nevim jak sprintovat v nastaveni je napsano alt ja ho mackam a nic nevite co s tim je *16*
    • A náhodou nejsi přetížený
    • drz alt :D *3*
  • ahoj mm problem sedím stolu z nejakýma lidma kd je ufrik atd neco povidaji povidají zeptaji se me jakou ma hodnotu mesto ja řeknu a co riften oni o tom zas kecaji pak se zvednou od stolu že dou proč a stoji tam nic se neozivá
    • stalo se mi uplně to samé, naštěstí mam kámoše a k němu jsem si vzal uložení těsně před tim než ta "konference" začne - u něj jsem to nahrál, v pohodě jsem to přehrál přez celou tu konferenci, znova jsem to uložil, uložení jsem hodil na flešku a mazal domu a od tý doby je klid .... myslim si že mi to u mě doma nešlo, jelikož to nemam origo koupený ani nainstalovaný.
  • Taky jsem ten drap nenasel, Ikdyz jsem hru nahral nekolikrat tak se drap stejne neobjevil, nevite nekdo co s tim?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit