Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fizola
    Ale pekne to vystihuje skúsenosti z bety, z 5tich minút sú 4 loading *1*

    Ale je velmi šikovný a dúfam že sa Bethesda sa mu ozve, lebo sa asi neozývajú kvôli vlastným plánom.
    • Tj, oni se mu ozvou, s tim ze porusuje NDA.
    • moje zkušenosti jsou 24 hodin test přičemž to 3 hodiny nejede (a nejlépe přes den když mám čas hrát) :D
  • MickeyMutant
    Shouts and Pukes of Dovahkiin the Dragonborn
  • KIMCID
    Diskuse pro Článek The Elder Scrolls Online dostane možná neoficiální podporu Oculus Rift .Spiše by je mělo zajímat zda ji dostane od hráčů...
  • Khanemis
    Hmm, z videa se mi zdá, že obraz je pro obě oči víceméně identický, nejsem si jistý, jak moc velké zdání prostorovosti bude potom OR schopné vyvolat. Ale jistě, jen to jen takový prototyp. Rozhodně je chlapec šikovný, že dokáže sám tak rychle přidat základní podporu:)
  • Na TESO jsem se hodne tesil, ale po tomhle free weekendu jsem zmenil nazor o 180 stupnu. Naprosta nuda, questy jsou otravny, combat system nuda, zadnej openworld, malo skillu, nulove rpg prvky... mohl bych pokracovat, ale nema to smysl. Je to dalsi s prominutim trapna wanna-be-better-than-wow MMO jakych tu bylo uz desitky, ke vsemu s mesicnima poplatkama. At si to bethesda strci do pr*ele *11*
    • Ne jenom si z vás dělám p*del *1*
    • To neni openworld? Zajimave. Co pak podle tebe je openworld
      • Neco co se neloaduje 30 minut na kazdych 100m ... neco kde kdyz vlezu do domku, tak necekam na load, a z okna vidim co se deje venku. Neco, kde se mi nedeje, ze sem s partou na stejnym miste, ale vidim jen jejich ikony, protoze jsou(kazdej) v jiny instanci ... protoze maj qst v jiny fazi nez ja ...
    • Miluju lidi co neznaji fakta a hazeji na hru spinu. Hru nedela bethesda... Pocitam, ze si udelal tak level 5 a pak si to vypnul. Ano taky jsem byl ze startu v rozpacich, ale po 16ti odehranych levelech si me hra proste neuveritelne chytla. Dungeon perfektni, world bossove super, skill system promakany, crafting ma konecne SMYSL i na nizsich levelech a je taky dobre vymysleny, celkove z dropu lepsich itemu i na levelu 10 ma clovek proste radost oproti jinym MMORPG, kde dropnete sekeru pro level 8 a za par minut uz pouzivate sekeru pro level12 a za par minut to sane.. Je tady pomale levelovani, zadne rychlovky, jde to krasne pomalu. Bossfighty jsou tezke - bez healera ani ranu - bez tanka se i docela da obejit :D Wanna be better? Vsechno je to o tom, ze je to pay to play a to vy proste nedokazete skousnout a budete proste na hru hazet spinu, i kdyz by hra vypadala sebelepe.
      • Miluju Fanboys, špatně snášejí kritiku.. ty se tady laskavě přestaň navážet do lidí kterým se Tvoje vysněná hra nelíbí. Souhlasím s tebou noescape po betě mám stejný názor.. nuda.
      • Bethesda je vydavatel, Zenimax Online Studios je výrobce. Lidi z Bethesdy se ale na vývoji hry podíleli, i když nejspíše se do toho moc nezapojil Todd (ten prý nesnáší MMO) - tedy ústřední postava SP TES série. To celé zastřešuje Zenimax Media. Všechny tři právní subjekty mají společné sídlo. Finančně jsou provázány, takže kdyby nějak výrazně neuspělo TESO, bude to mít negativní dopad na celou sérii. Proto si nepřeju vyloženě krach TESO, protože by se to negativně odrazilo na TES sérii a možná by ani nevyšlo TES VI.

        TESO určitě rozhodne o osudu TES série. Je to pech, že zrovna generické MMO má rozhodovat o osudu podle mě tak dobré single player série.
        • "TESO určitě rozhodne o osudu TES série."
          Toto je samozrejme totalna somarina. Singleplayerova verzia je zlata bana. Iba na hlavu padnuty by sa jej vzdal a po event. neuspechu jedneho experimentu vliezol do ineho.
        • Jo serie TES je vyborna.. ale stejne se mi zda, ze lidi chcou Skyrim online - a to proste nejde :D A hlavne tady byl Skyrim hodne kritizovan co si vzpominam na Games.cz. Takze hodne lidi si v diskuzich, ze cekali Skyrim online protireci.
          • Ale ono to jde. Jde udělat Skyrim Online. Není pravda, že by to nešlo. Ovšem oni měli koncept tradičního MMO a jdou přesně podle tohoto konceptu. Vytvořili tedy naprosto tradiční MMO, které má tedy logicky všechny prvky těch známých MMO, co už jsme všichni hráli a co prostě známe. Jenže tady spousta lidí čekalo, že v roce 2014 možná konečně vyjde hra trochu jiná, která vezme základ ze své vlastní filosofie a použije ho v MMO. To se ale nestalo.

            Filosofie TES je volnost pohybu a výběru qůestů a jejich různé plnění. V TESO je svět instancovaný, což lehce narušuje pocit z otevřeného světa. Ani nemluvě o neviditelných bariérách a řadě omezení v krajině (např. Argonian se nemůže potopit pod vodu). Questy jsou pak v klasických chain liniích, což taky dobře nepůsobí na fanouška TES.

            Dále to máme volnost rozvoje postavy. Do TESO dali 4 podle mě naprosto nesmyslné třídy. Zbytečné. Tyhle třídy přitom byly zjednodušením původních tříd. Ideální koncept byl přitom ve Skyrimu - žádná třída. Třídy jsou v TES přebytečné. Nebohá postava, která si mohla v moderních TES pořídit dům, toto v MMO podobě najednou nemůže. RP tímto dosti trpí.

            Naopak překvapivě prvek, který v TES nikdy nebyl (vyjma pokusů v nejstarších dílech) - pvp - je zcela prvořadým prvkem, kvůli kterému se celá hra podřizuje - uhýbá se i lore a vytváří se zcela nesmyslné aliance.

            I ten boj tak trochu trpí a vypadá jako chudý příbuzný boji z předchozích dílů TES.
            • Delas jako by Skyrim nebyl instancovany. A ze jsou ve hre instancovany ostrovy nebo urcita velka uzemi,to nijak hru o volny pohyb neochuzuje
      • On má jiný názor, takže to samozřejmě hrál málo a nerozumí tomu. Že?

        Teď vážně a bez ironie, jemu se to nelíbilo, tobě se to líbilo. Takové jsou názory na TESO obecně. Netřeba hned znevažovat názor někoho jinýho.

        Hra nevypadá sebelépe, proto se na ní háže špína. Jednoduchý. Ono je taky potřeba se na tu hru dívat jako na velmi drahý AAA projekt a z tohoto úhlu pohledu to hodnotit.

        Pay to play je samozřejmě špatný model, pokud se nedá hráčům možnost si produkt vyzkoušet - klasický trial třeba na 24 hodin by stačil. Uzavřená Beta s mnoha technickými problémy a omezeními nestačí.
        • Ty uz prosimte nekam zalez. Nelibi se ti to tak se o TESO proste nestarej a vsichni budeme mit klid trottle
          • Ty sem nelez, a bude svatej klid od tebe idiote.
        • Je to proste - Haters gonna hate, because haters dont wanna pay...
        • Ano nazor muze mit jiny, ale on prakticky zhatil vsechny mechaniky hry a myslim si, ze za par hodin clovek ty mechaniky nema clovek sanci ani vstrebat :D Jo ma nazor ok.. Ja mam taky nazor, ale nevytrubuju vsude - Jdete si to vsichni koupit, je to proste super hra :D To ostatne hateri delaji v opacnem slova smyslu.
          • Já ho odcituju: "Naprosta nuda, questy jsou otravny, combat system nuda, zadnej openworld, malo skillu, nulove rpg prvky".
            Subjektivní pocit typu "je to nuda" nehodnotím.
            Questy jsou takové, jaké jsou v jiných MMO. Nejsou ničím zajímavé, což může být otravné a nudné. Už fakt, že není třeba quest dialogy číst, je podle mě docela hloupé a ukazuje to na malou hloubku některých (snad ne všech!) questů.
            Combat, je mi líto, je o klikání myši a spamování těch pár skillů na baru. Jako já nevím, ale přišlo mi těžší mít na baru 30 skillů než jen - ani nevím kolik tady, 5? Dost se to podobá boji v GW2, akorát tam ten boj byl rychlejší, tedy akčnější a tedy pro někoho zábavnější.
            Open World to není, to ví i totální fanoboys. Nikdo se nemůže divit, že se instancovanost světa fanouškovi open world série moc nelíbí.
            Málo skillů - to je prostě FAKT. Těch skillů je opravdu málo a nezachraňuje to ani tzv. morfování. Málo skillů znamená spamming skillů a to je nuda.
            Nulové RPG prvky - pod tímto pojmem si je možné představit mnoho. Nulové určitě nejsou, pokud jde o vývoj postavy, ovšem vývoj by mohl být přecijenom variabilnější. Já bych tady nebyl tak přísný, ačkoli já bych bral více passivek, případně systém traitů, nebo dokonce stromů (já vím, lidi je nesnášej, ale když se dobře udělají, jsou fajn).
            Za ty prachy bych si uměl představit něco lepšího. Zatratit hned hru nemá smysl, ale nějaký hate si prostě zaslouží.
  • během tech 20ti minut, co se dá oculus používat i bez kýble, stihnu tak prodat věci, nabrat quest a zalízt do dungu... Oculus je na uplně jinej typ her, idealně hry dělaný přímo nato... a stejně, dokud nevyřešej ten základní problém, kterej způsobuje blicí stavy, je to k ničemu. A to vyřešit, je fakt oříšek největší, pukud si člověk nechce dělat díry do hlavy a cpát si dovnitř dráty... muze to mit klidne 4k res a 120fps a stejně se z toho pohybu každej zebleje
    • pravda bolí nebo o co vám de?
  • Muzete zkusit, sednete si asi tak metr a pul az dva od monitoru ( zalezi na tom jak velky mate monitor ) a normalne "zasilhejte" tak aby levy obraz prekryl pravy a mate 3D efekt jaky je s tema brylema. ( Zasilhejte uplne stejne jako na kdysi popularni 3D obrazky, princip je stejny. Starsi si urcite vpzomenou :-) )
    napr: http://www.youtube.com/watch?v=fvucQ7_2GQg
  • A je to tady zase, každodenní přísun hypu z tiscali pro stádo ...
    • No jestli říkáš stádo hráčům v MMORPG, tak proč ne. Asi by těžko v MMORPG hrál jedinec *1*
    • A anti-hype stádo jako vždy bečí "haaajp" haaajp" "haaaaaajp" *3*
  • Jack1947
    Tak se na ten humus budeme nakonec koukat i ve 3D. *3* Mozna i kdyz asi jen neoficialne.
  • takova blbost na oculusu bych takovou grafiku nestrpěl jedine co bych si tak na tom možná zahrál je kingdom come,a ne takove shity s divnou grafikou
    *2* *2*
    • Ty vole ono se z toho fakt stava FAN stranka Kingdom come a to ta hra ma vyjit za dva roky :D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit