Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžu říct, že se mi to docela líbilo, až na to, co zde zmíňuje autor. Většinou jsem quick time eventy nestihnul vůbec zaregistrovat a když ano, tak jsem nestihl zmáčknout správnou klávesu. Docela mě zklamalo, že dopad špatně zmáčknuté klávesy může mít fatální následky pro právě ovládanou postavu. Vzhledem k této skutečnosti mi přežily na konci jen dvě postavy. Obvykle jsem měl tendenci hru zahrát znovu a dospět k tomu nejlepšímu konci, ale zde jsem tu potřebu neměl. Je to podle mě taková hra, kterou si zahrajete 1x a pak možná za pár let. Opravdu se mi ale líbilo grafické zpracování a hlavně mimika byla opravdu skvělá. Docela jsem se divil, že můj starý PC to zvládal slušně, i když je to na první pohled port z konzolí.

    • Jack1947

      No a otom ty hry bohužel sou přemačkneš se nejsi dostatečně rychlý a máš po postavě... Viz já takhle zkazil před lety konec v Heavy Rain jo na takovéhle hry musí bejt člověk extra soustředěnej!

      Jinak dost bude plakat na zbytečnejma smrtěma. Příčtě bych si asi vypl QTE timeout je to moc rychlé a otrava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit