Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to parada obvzlast ted v zime vypnute topeni pritom v pokojiku prijemne teplicko a moje 1060 se nezastavi je krasne ticha a tak jede vedne v noci kdyz nehraju tak tezi.... Ted mne napadlo da se Ethereum a dalsi tezit na PS4 nebo X-kramu?
    • Však elektrinu zapíati rodiče že. *1*
      • Tomu je to jedno, ten má podle sebe perpetum mobile doma :D
    • Ty budeš jednou milionář :)))))))
      • to asi ne ale moje nadupane herni PC mam uz zadarmo a na dalsi nove budu mit do tri mesicu *1*
        • O pár řádků výš si psal, že měsíčně vyděláš 100$, tak to na nový PC nebude ani za rok.
        • Ty nemáš ani na chleba natož na PC *1*
        • 1060 je horný dělo no :D
          • Oproti konzoli ROZHODNE *3*
            • Aha, že má menší výkon než PS Pro, ale to sis asi nevšiml že? Ty trolle nebo blbe :D
  • Typicky bordel co pc platformu provazi v ruznych podobach od zacatku jeji existence.
    • Bordel to je jen když tomu nerozumíš...
  • Doted jsem na to kaslal, ale vy jste me konecne zlomili.
    Jdu se na to taky mrknout, zajimava investice *3*
    • No co, mate smulu minusaci, Vase karty vykoupime a honem, chci co nejvic minusu! *15*
      • Zajimava investice to teda není, možná kdybys spekuloval na její krach, ale v tom případě bys musel mít zaruku, ze z nich dostanes peníze
        • Hele nech to na me jo? *3*
          • Tobě neni divný, že cely wall street řiká že to je bublina?
            • Tady je něco o jedné z nejstarších bublin
              https://cs.wikipedia.org/wiki/Tulip%C3%A1nov%C3%A1_hore%C4%8Dka
            • Mě je spíš divný, když někdo dává na rady z instituce psychopatů.
            • Prave proto do toho jdu *3*
  • Ono je to tak jednoduché, že jsem před měsícem začal taky. Chtěl jsem gtx 1080ti pro 4k, a tak si teď musí svojí cenu (20000) odmakat, což už z 25% za ten měsíc udělala. Jinak jsem postupně nakoupil další věci za dohromady 60000 a po odečtení ceny za elektřinu a různých poplatků to v tuto chvílí dává 16-17000/měsíc. Na nějakou stabilitu se ale nedá vůbec spolehnout. Výhoda také je, že se to dá při nejhorším prodat. Akorát jestli to praskne a budou prodávat všichni, tak se budou karty přibalovat i k rohlíkům.
    • A rozhodně s takovou sestavou nenatěžíš nic :D Spíš víc vybereš za transakce jen pro info :D
    • 1080gtx si v tezbě na sebe nemůže nikdy vydělat.
      V těžbě to má uplně trapnej vykon a mega spotřebu oproti specializovanejm ASIC cipum.

      Bude asi výhodnější si koupit do USB těžební chip o vykonu 25GH/s cca za 100euro. Nez používat gtx1080 s ubohým vykonem tezby 32MH/s.

      Aby to vůbec vydelávalo tak i tech ASIC chipu by bylo potřeba několik.
      • Hod sem link na ten asic, kterej umi 25 GH/s v Ethash, jestli nemyslis sha256 asic minery na bitcoin a to se ti ten 25GH/s nevyplati na elektrice, ted se uz jede v TH/s.
        • Ano myslím na sha256, nicméně ani u jiných kryptoměn to není žádná výhra.
          • Ja tezim eth na gf1070 kdyz pc nepotrebuju, mam z toho cca $100 mesicne cistyho po odecteni ceny elektriky, tezim cca od roku 2013, predtim na r290 a kdybych nic neprodal behem toho dlouhyho utlumu, tak bych mohl byt tak 0,5 mega v plusu
            • Jj kdyby kdyby *1*
    • Na bazosi se už par rigu valí a nikdo je nechce.
      • Ano, prodej celé sestavy za 2x vyšší cenu, než je hodnota komponent v obchodech. Jakou myšlenku měl tvůj příspěvek vyvrátit?
        • Chtel naznacit ze jsi iddiot kdyz neco takoveho delas. samozrejme pokud yvdelavas je to fajn, ale bohuzel na internet si muze kazdy napsat cokoliv. Muzes byt troll, lhar, cvok, takze je nejlepsi cesta mit te za iddiota. priste doporucuju takovehle veci vubec nezminovat, nikdo ti stejne moc neveri.
          • Netuším, o čem to blábolíte. Ty čísla, resp. návratnost, nejsou žádné tajemství, ostatně proto jsou všechny karty beznadějně vyprodané, když stačí 3-4 měsíce a máš všechno zpátky. A není v tom žádný specializovaný HW, který nemá jiné využití. Grafické karty se prodávají snadno i bez kryptoměn, pokud ji hodíš někam na ebay/aukro/bazar za rozumnou cenu. Největší riziko je tam akorát právě to zaplavení trhu kartami těžařů, pokud to zkolabuje v relativně krátkém období a člověk bude váhat s prodejem.
            • Zajímavé, tak si to uží dokud můžeš *1*
            • nebude mě stát ani floka, převod NiceHash -> coinbase -> gdax -> euro je možné provést bez poplatků, jelikož se zde reálně bitcoiny nepřemisťují mezi bitcoinovými peněženkami.
            • Jenom transakce tě bude stát dost peněz *14*
            • A to si vidělal v BTC? Už si to převedl na real peníze?
            • Neboj, jako OSVČ znám své povinnosti až moc dobře. *3*
            • Danogy fanboy: psal, ze tezi, ne ze prodava, danit musis v momente prodeje a ne vyroby, stejne jako mrkev danis, az ji prodas na trhu a ne kdyz ji vypestujes.
            • Asi tak, hw nemá problém si na sebe za 4-5 měsíců vydělat.
            • Dobry den panove urednici.
              Dnes jsem zjistil, a tedy musim nahlasit, ze clovek ktery si rika crabik vydelava na bitcoinech a nedani to.
              S pozdravem,
              XY
            • *2*
  • Může mi někdo vysvětlit o co vlastně jde? Jako co těžit kde těžit. Proč to pro někoho má cenu? Už jsem slyšel i pojem kryptokotátka. když jsem si to přečetl jsem si ťukal na čelo tamagoči za statisíce proč za to lidi utrácí peníze když to není nic reálného?
    • Na videa se vykašli ;). Pokud se chceš o BTC a kryptu naučit základy, tak si přečti tuhle sérii článků ;).

      https://kryptomagazin.sk/kryptomeny-uvod-pro-tatiky/
    • To je jako kdybys rekl, ze pocitacove hry a vsechen software vlastne neni nic realneho (nemuzes si to prece pustit na nohu). Ve strucnosti se to vysvetlit neda, to je asi jako kdyby ses pred 50 lety nekomu snazil vysvetlit internet.A nejlepsi investice do kryptomen neni tezeni nebo nakup bitcoinu ale vzdelani, na jakem principu funguji, vyhody/nevyhody, atd. Zacit se da treba tady: https://cs.wikipedia.org/wiki/Kryptom%C4%9Bna nebo tady https://www.youtube.com/watch?v=rc744Z9IjhY
      • hodinu jsem koukal na různá videa a porát to nějak nechápu. Dlouhé vysvětlování co jsou peníze což jsem pochopil ale nepochopil jsem tu aplikaci povolování řešení nějakých matematických úloh a jak do toho zapadá grafická karta. Jakej matematickej úkol kým vytvořen proč se počítá co z toho když se vyřeší a proč ho vůbec řešit zlatej výměnej obchod *1*
        • Matematicky ulohy se resi kvuli tomu, aby s blockchainem neslo jednoduse manipulovat jako napr. upravit si transakci tak, ze k castce pridam par nul. Viz. https://www.youtube.com/watch?v=SSo_EIwHSd4
          • Jeste bych dodal ze s kvantovym pocitacem se do tech operaci hacknete jako nic.
            • A ja bych dodal, ze i kdyz uz nejake prototypy kvantovych pocitacu nejspis par firem testuje, urcite tu skutecnost neodhali tim, ze se hacknou do nejakeho bitcoinu :) Prvni samozrejme budou ruzne zasifrovane komunikace a databaze nepratelskych statu, apod. A az budou kvantove pocitace za 10-15 let vice rozsirene, kryptomeny proti nim budou mit davno ochranu. Uz ji totiz zacinaji vyvijet.
          • Tak to pak jo
        • Ve zkratce prostě letadlo. Ty nahoře si namastili kapsu a ty dole utřou hubu :D
  • Bitcoin je udička, kterou jedním tahem vycucnou z lidí spoustu peněz, na základě toho začnou regulovat kryptoměny, který nemají pod kontrolou a nakonec s velkou pompou představí ultimátní kryptoměnu, kterou by chtěli nahradit cash, kterej už stejně není krytej zlatem a je prakticky taky kryptoměnou, ale nedá se tak dobře kontrolovat jako elektronický kredit.

    A já trouba si myslel, že to jsou ty konšprymační terórie. Jen doufám, že lid řekne ne a že nás za humanitárně nezbombardují.
    • Tak myslím, že každému s kouskem mozku kdo nežije na obláčku musí být jasné, že pokud na tom zrůdy (čti bankéřské elity) nebudou schopni parazitovat, tak jako parazitují na monetárním fin. systému už pěknou řádku let, bitcoin moc daleko nedojde.
  • Máte tu někdo zkušenosti s těžením v cloudu? já těžím teď týden ETH, zatím to jede báječně, investice malinká, profit zatím parádní.
    • To jako ze tezis v AWSku?
      • mám pronajatej výkon u číňanů, na dva roky, co to vytěží, je moje. byl jsem jen zvědavej, jestli to funguje, tak mám jen za 60$ 8MH/s, ale za 4 dny to udělalo 14$, za další 4 dny už tam bude 30$ a bez dalšího rizika investice dokoupím 4MH/s..no a tak furt dokola. kdybyste si to někdo chtěli zkusit, můžu poslat referal link, sem to postovat nebudu.
        • Muzes poslat info na hodorfanclub@gmail.com
          • pro Anonyma, už pod ten původní thread nejde dál odepisovat - ono tady s tím projektem je brzo, těžko říct, jak to dopadne. Dnes mi ale přišla první platba na coinbase a je to 1/4 mého vkladu (po týdnu), takže buď je to ok, nebo mám fakt štěstí, že jsem začal brzo. A určitě jak říkáš - nikdy nikam neinvestovat nic, co mě může nějak existenčně ohrozit.
        • Hele a neni to nahodou PONZI schema?
          treba Bitconect = ponzi,
          Tyto cloudminingy muzou byt taky
          r_d_m@centrum.cz
          • hoj, jojo vím o tom, já teď čekám na první platbu na svůj coinbase, zítra by měla být tak sem napíšu. ono lidi jsou dnes už dost opatrný (a právem podezíraví) tady k těmhle věcem, takže na youtube a různejch redditech se snaží přijít tomu na kloub, ale zatím to vypadá fakt legit. Vlastně nevím, jestli se dá ponzi nějak poznat před tím, než to krachne. ale třeba hashflare mi přijde pořád v pohodě, a to už nějakou dobu běží, akorát ty podmínky tam už nejsou tak výhodný (kontrakt je na jeden rok a platba je teď 220$ za 1TH/s na bitcoinu..to se podle mě vrátí nejdřív za 3-4 měsíce a to kdo ví jestli. Ona je kolem toho schématu celkem mánie, je to pochopitelný, když někam investuju, nechci o to přijít, proto jsem do toho dal fakt málo. no zítra sem napíšu jak to vypadá s platbou *3*
            • Kdyz do toho neco date, tak jenom tolik kolik si muzete dovolit ztratit. Mozna budete mit stesti, budete na vrchu, pojede to dostatecne dlouho a vrati se vam to, mozna i ze ziskem.
              Na YT najdete plno chytraku, co jenom vezmou cislo tady a tamhle, jenom je ctou a rikaji kolik budete mit a tvari se jako velci investori co tomu rozumi. Priklad za vsechny Cryptonick. V bitconnectu ma skoro 10t affiliatu, kteri mu prinesli "vydelali" 800 000$
              Teoreticky ale nikdy je nevybere
              https://www.youtube.com/watch?v=67RjFjSFRZU
            • ponziho poznas
              1. slibuji neuveritelny zhodnoceni (X% / den) + moznost reinvestice denniho zisku (udicka pro investory, penize jim zustavaji = delsi chod ponziho) = generuje to nemozny zhodnoceni
              staci trocha pocitat a zjistis, ze to neni mozny tolik vyplacet lidem a jeste aby meli samy zisk, ktery urcite nenastavi mensi jako co "vyplaci" lidem 2. Vetsinou prej obchoduji forex a maji genialniho robota co generuje jenom profit (kdybych takoveho robota mel tak bych to nikomu nerekl); MINING: proc si to netezi samy kdyz maji barak plny GK? Pochopil bych, kdybys pronajimal pres net vykon sve graficke GK; *** Kdyz to zaviraji = DDOS utok, pozar, hackeri je okradli, ...
              Ted kdyz jsou tady kryptomeny to jde jeste vic zabalit, skryt. Treba jak funguje BITCONNET a jejich klony. Byla tu polska Cyklix = reciklacni firma; Tyto Hashflary muzou byt dalsi skryte ponzi schemy.
              Priklad ten bitconnect
              Proste z 1000$ udelat za 300dni pri 0,9% / den a denni reinvestici = 11 752$ ?
              To je 10 nasobne zhodnoceni. Ted kdyz je tam 1M lidi x 1000$ = 1 miliarda a maji "vyplatit" za 300 dni 10 miliard$ ? A to musi jeste mit zisk pro sebe. Je to podle tebe dosazitelne?
            • taky bych poprosil o odkaz na westcoast@centrum.cz, děkukji moc
        • ahoj,
          Take prosim o link na met@seznam.cz
        • prosím též o info na doctord@centrum.cz
          díky moc
        • Hod mi prosím také info, dík.
          tom.paul@email.cz
        • ahoj, taky bych poprosil na kinetik@kinetik.name diky
          • jojo
        • jakubtomsa
          Pošli, budu rád za trochu infa :)
          jakubtomsa@tiscali.cz
          • ahoj, poslal jsem stejnej email jak stonekeeperovi nahoře
            • jakubtomsa
              Díky, mrknu na to hned jak bude čas :)
        • Ahoj, tohle by me docela zajimalo. Mohl by si k tomu poslat naky info? Stonkeeper@gmail.com
          • hoj, máš to tam
  • Díky tomuto jsem si dnes koupil na Nvidia storu dva Titany ve Star Wars kolekci a jeden mě stál 29 500,- ... nebudu kupovat 1080 Ti za 25-28tis/ks.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit