Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poznávacím znamením je spíš to propojení tahový strategie a 3d bitev
  • Total War není o multiplayeru? Tak to je mi lito ze si ho nezkusil, buď si neměl internet nebo sis to stáhl z netu. V každém jiném případě jsi udělal velkou chybu. Např. Shogun hralo docela dost lidí a i když většina nebyla zrovna nejlepších, už u výběru armády dost kolísali, ale i tak jsem si užil v bitvách 1v1 desítky hodin zábavy. A Kampaň Ti zabere taky desítky hodin, takže doufejme ze umělá inteligence bude přinejměnším jak v Shogunovi a nabídne něakou tu výzvu aspoň zezáčátku kdy budu ve hře trdlo a zjišťovat co to vlastně můžu za jednotky vycvičit.
  • praca snov :)
  • Pod to se ti podepíšu. *3*
  • Hral jsem vsechny dily (krome Medieval I). Tesim se na kazdej novej dil ROME 1 byl po Shogunovi 1 muj nejoblibenejsi, ale u kazdyho dalsiho vydrzim min a min. Nejsem zadnej rozmazlenej pubertak a o historii a spec. Rimu toho vim rekl bych docela dost. Kazdej dalsi dil mi ale pripada takovej umelohmotnej:(. Na fungujicim principu se toho nema moc menit ale chtelo by to neco vic. Nemyslim mechanismy, proste neco s cim se muzu zzit.

    Z toho obrazku ac peclive vypiplanyho prefabrikace proste cisi!
  • Warhammer je v predprodukci, vic rict nemuzu protoze tam za dva tydny zacnu pracovat :).
  • Imho to je najváčšia chyba v myslení CA.
  • svatá pravda občane *3*
  • Ja len dúfam, že sa vrátia k podstate. Najmä čo sa týka realtime bojov. TW: Rome I bolo možné poraziť aj podstatne väčšie armády (aj 2-3 armády, ktoré útočili na hráča súčasne z viacerých smerov) kombináciou skúseného veliteľa a vhodnou taktikou a tým, že posilovým armádam súpera chvíľu trvalo kým sa zapojili do boja.

    Toto ešte ako tak fungovalo v TW: Medieval II, ale v ďalších častiach už veľmi nie. V TW: Shogun II vpád jednotky do týlu, nepriateľa nijak nerozhodí drží ďalej líniu a vyhráva ten, kto má početnejšiu armádu.

    Mapy sa mi zdajú byť menšie tým pádom aj posily dorazia rýchlejšie, takže nie je dosť času sa vysporiadať s prvou armádou.
  • XorxoxTalarius
    Prvni hru z prostredi Warhammeru slibili jeste tenhle rok a tipl bych si ze dokud nevyjde Rome II, tak se nic nedozvime.
  • Magister_Peditum
    Poznávacím znamením a zároveň lákadlem série TW je především real-time 3d bitva. Tahová část ničím výjimečná není.
  • victor
    No tak právě ta tahová část je to hlavní čeho jsem si na Total Warech opravdu vážil .... *16*
  • Ako to vyzera s novou Warhammer hrou od C.A.? jedine co od nich pocut, je RomeII a ta Arena
  • Kurňa už aby to bylo se těším jak malej Jarda ...
  • čumím na to už pár minút, ale stále neviem toho Walda nájsť...
  • neboj tohle není moc o multiplayeru a ai bys mel v kampani lehce porazit
  • Enclaw
    Tak to je pro mě jedna z klasik na kterých jsem vyrostl... tedy po Falloutech 1 & 2 *4*
  • Jako živej!
  • Magister_Peditum
    http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01599/walrus-yawn_1599246i.jpg *1*
  • ...to hej...a preto jej dávam bod dole... u mňa má len 12/10 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit