Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k ceně karty jsem velice rád, že netoužím hrát FPS ani strategie.
    Váš Xbox one X...
  • Mohli byste přidat do testů i třeba benchmark z aplikace Nicehash? Byla by paráda vidět, jak rychle taková karta těží. *3*
    • Ahoj!
      Shodou okolností jsem benchmarky na mining i dělal, jen jsem je k recenzi nepřidal protože jsem nepředpokládal velký zájem (chyba!). Každopádně tady jsou nicehash benchmarky nejčastějších algoritmů:
      Equihash - 440H/s
      Pascal - 1.1GH/s
      Keccak - 765MH/s
      Lyra2REv2 - 40.1MH/s
      Blake2s - 4.47GH/s
      V době psaní recenze vycházel průměrný denní výtěžek na cca 4.5$, takže něco pod 100 korun.
      Zrovna MSI Gaming X karty jsou na těžení super - jako dvouslot se krásně vejdou do multigpu setupu, a s OC paměti a sníženým power target se udrží i pod 70°C při pěkných ratech. A o hlučnost v pořádném těžebním rigu stejně nejde :)
  • Holldir
    Zcela nová grafika která ještě nemá ani stanovenou cenu....to si radši pořídim druhou identickou grafiku a spáruju je a budu na tom lépe, přinejhorším stejně, ale za mnohonásobně menší cenu. Mám 1060 která teď stojí asi 7 tisíc možná méně. A nemůžu si stěžovat, že bych s ní něco nespustil když nepočítám andromedu která nejde na plný detaily spustit na žádné grafice vydané v době vydání andromedy. Ale jinak ta 1060 dostačuje plnohodnotně stále....a se dvěma bych dal možná i tu andromedu. A dvě tuty grafiky vyjdou na míň jak tuta nová :)
    • jenze dve 1060 nejdou do sli, takze je to blbost tak jako tak
  • Hele a já se zeptám, protože tomu vůbec nerozumím. TO si někdo takhle koupí grafiku do PC a zapne nějaký program, který mu na tu grafiku vydělá? Za jak dlouho? Nesežere to víc elektřiny než to vydělá?
  • techto karet mam doma 21 :D A ted me sezerte vsichni hraci, co cekaji marne ve fronte na jakoukoli predrazenou GTX. Vsak se nebojte, az skonci horecka, budou se pribalovat zdarma k rohlikum:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit