Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • grafiky do 6k je to jediny co nam zustalo.... nechci gfx za 6k co stala pred rokem 5k... to bude jak gtx970 co mam ted a to buh vi jestli
  • To že mining opadne se hlásí už 7-8 let.
  • Co, štve tě že si teď do mining rigu nic nekoupíš? Že si čekal a čekal až nic nezbylo? *15*
  • Koupit jdou, ale ne u nás...na východě. :D
  • Vážně si myslíš, že Franta co si chce postavit herní PC bude objednávat grafiku z Japonska nebo USA?
  • "Lidi budou kupovat radsi konzole".

    Už se těším až PS5 v roce 2020 bude mít sh*t gpu sotva na úrovni týhle 1070ti a z bazaru koupíš Titana s 2x výkonem za míň. Skutečně si myslíš, že se tohle nedotkne konzolových grafáren v budoucnu? Lol...
  • Na SC teď nemá smysl upgradovat. Až to vyjde, tak dnešní high-end bude low-end a neutáhne ti to na max.
  • MickeyMutant
    Kontaktuj Matěje Havránka přes redakční mail redakce@games.cz. Prvních 20 zájemců bude zařazeno do slosování o testovaný kus za cenu obvyklou v maloobchodním prodeji. Do mailu napiš heslo "CHCI KARTU" spolu s kontaktní adresou, na kterou Petr Poláček šťastnému výherci balík pošle na dobírku, až bude mít čas.
  • nez si zahrajes star citizena, tak mining opadne

    otazka spis je, kolik dalsich vln mezitim probehne
  • muj osobni nazor, ten kdo prijde prvni s vyrobenou tezebni kartou, trhne balik.
    jen je otazka jak rychle je realne navrhnout neco "tezebniho"
    tedy shitkartu levnou na vyrobu, vykonnou aby nahradila herni grafiky, ale zaroven na hry skoro nepouzitelnou aby nekonkurovala hernim grafikam.
    neco jako coprocesorovou kartu
  • mam +-7 roku stare pc na kterem hraji vic jak 6h denne a tak jsem planoval upgrade delsi dobu, ale kvuli tomuhle usetrim hromadu penez.
    at ziji bitcoiny *14*
    sice si treba star citizena poradne nezahraji, ale nez mi takove veci budou vadit, trh se zase zmeni.
    a do te doby? kdyz vidim ty ceny, tak mne prejde chut, holt nemusim mit vsechno. stejne se nebojim, ze nebude co hrat.
    radeji ty usetrene penize dam rodine na dovolenou u more *5*
  • Pořídil jsem notas s 1070
  • Proboha, tohle žvanění a zveličování naprosto okrajové záležitosti nesnáším. Namátkou jsem koukl na 2 online shopy, v obou nějakých 10 náhodně vybraných lepších grafik do 6K téměř všechny k dispozici na skladě 5+ kusů. 1 min googlení, 1060 i 1070 z japonska, německa, USA za nějakých 8K, 15K, ready to ship. Přestaňte prudit po fórech s koncem PC hraní kvůli současné rádobymánii těžení bitcoinu.
  • Llour
    Nevím, ale Nvidia by měla začít něco dělat. Kvůli krátkodobému zisku může dlouhodobě hodně ztratit
  • Tohle muze byt klidne konec hrani na PC, ty ceny a nedostupnost. Lidi budou kupovat radsi konzole.
  • Llour
    Kvůli těm kre**nům co se honí za těma pi****nama zvaný bitcoin už 2 měsíce čekám na novou grafiku *16* *16* . Doufám, že na tom všichni prodělají kalhoty
  • Recenze zde na "Games.cz" je na 2 věci, když si ji stejně nemá žádný hráč šanci pořídit. Měli tu recenzi raději zveřejnit na nějakém serveru zabývající se těžbou cryptoměn.
  • 1070 Ti Mining
  • GTX 1070 Ti? Slyšel jsem o tom legendy. Jeden den mi stařešina povídal, že kdysi něco takového existovala, prý to dokonce i viděl a málem to držel v rukou, ale prý to bylo kdysi dávno pradávno a od té doby to už nikdo nikdy neviděl, ale stále se o tom zpívají balady a povídají příběhy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit