Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zaty
    Co si budeme povídat, nebýt toho, že Sony a MS hrne hromady peněz, aby si zajistili exkluzivní tituly, spousta lidí by si konzoli nepořídila (včetně mně). Na druhou stranu chápu, že kdo nepotřebuje k práci nadupaný desktop, tak mu stačí nějaký notebook a vezme za vděk konzolí za pár peněz, která nezabírá místo, píchne ji k televizi (kterou prostě většina lidi doma má) a je happy. Já jsem jeden z těch co na práci potřebují workstation, tak co bych si jednou za pár let nepořídil mainstreamovou VGA, ale spousta kamarádu (taky IT, ale ne vývoj) má pracovní notebooky s integrovanou VGA a nevidí důvod, proč by měli hrnout desítky tisíc do herních PC, když si za babku koupí PS4 a zahrajou si defakto všechny pecky a těch pár PC her, které stojí za zahrání buď utáhne ta integrovaná VGA, nebo je oželí, protože stejně nestíhají zahrát ani to, co by chtěli.

    Já, jako PC hráč jsem rád za to, že se generační cyklus konzolí vydáním PS4Pro a XBS defakto zkracuje, protože pak budou PC porty lepší, čemuž dost pomohlo i to, že konzole jsou x86 počítače a ne obskurní architektury jako PPC v X360 a Cell v PS3.
    • Star Citizena ti integrovana grafika neutahne. Az ta hra vyjde to budete koukat a zavidet.
      • tak se na to techdemo u někoho kouknu doma no. Podle mě ta hra bude nic moc.
      • za ty ROKY než Star Citizen vyjde, tak v té době i současné High End grafické karty budou považovány za staré vykopávky... Takže není vůbec kam spěchat.

        Spoiler: současným tempem vývoje SC to rozhodně nestihnou ani do roku 2018 (Squadron 42 by snad mohli stihnout, ale SC rozhodně NE!)
        • Těžko. Když vyšel první Crysis, tak to něběželo na žádném HW na max, ta grafika byla nadčasová. Samozřejmě v dalších dílech museli kvůli portu na konzole osekávat grafiku. *15* Nevidím důvod, proč by to takhle nemohlo být i u SC, vzhledem k tomu, že to dělají jen na PC. Vylepšovat grafiku s novým hw není problém, výhoda PC platformy...
    • "Co si budeme povídat, nebýt toho, že Sony a MS hrne hromady peněz, aby si zajistili exkluzivní tituly, spousta lidí by si konzoli nepořídila."

      Já bych si konzoli pořídil vždycky, už to sice není takový pohodlí jako v dobách PS 1, ale pořád má proti počítači navrch. Už jenom skutečnost, že můžu v klídku prodat hru je pro mě zásadní klad. To, že hry na konzoli mají slabší grafiku a sem tam se zadrhnou je pro mě malichernost, kterou snesu.

      PC je na práci, na hraní her jedině konzole.
      • "Já bych si konzoli pořídil vždycky, pořád má proti počítači navrch. Už jenom skutečnost, že můžu v klídku prodat hru je pro mě zásadní klad."

        Nutnost znovu prodávat hry není zrovna pozitivní vlastnost. Spíše je to přizpůsobení trhu na fakt, že konzolové hry jsou dost předražené (oproti PC hrám).
        Navíc konzolové hry jsou většinou dost jednoduché a počítá se s krátkou hratelností a téměř nulovou znovu-hratelností.
        PC se (většinou) zaměřuje na náročnější hráče, kterým nestačí projet hru za pár hodin... spíše naopak: velmi oblíbené jsou dlouhé hry a nebo hry ke kterým se dá opakovaně vracet.
      • Tak konzolove hry maji vetsinou par hodin a nulovou znovuhratelnost, tak se nedivim ze se toho chcete rychle zbavit. To takovej Transport Fewer nebo Total War vam vydrzi klidne i stovku hodin a jeste se k tomu budete vracet.
      • Tu posledni vetu bych poupravil - PC je pro narocnejsi hrace, konzole pro casualni hrace. Odlisny produkt, odlisna cilovka.
        • Je fakt,že hodně her na PS 4 jsou jednoduchý a tudíž nudný hry alá uncharted, ale sem tam se nějaká kvalitní hra objeví. PC je hrozně drahý navíc ho musíš pořád zvýkňovat a pak je tady ještě "nutnost" mít účet na Steamu nebo podobným obchodě abys mohl jako hráč vůbec existovat.
          • Az na to ze steam je super knihovna, podobne jako knihy nemas rozhazeny vsude po pokoji ale mas je serazeny na policce, tak mas vsechno na steamu
            • "Az na to ze steam je super knihovna, podobne jako knihy nemas rozhazeny vsude po pokoji ale mas je serazeny na policce, tak mas vsechno na steamu."

              Mně to moc dobrý nepříjde, protože v případě krachu Steamu o všechny hry nejspíš příjdeš, Zatímco o hru na Blu- ray nosiči nepříjdeš nikdy pokud o ní budeš dbát.
      • zaty
        Tak holt asi nepatříš mezi tu skupinu, o které jsem psal.

        Já na PC hraju od roku 1991, kdy otec začal podnikat a koupil na účto 286ku s VGA grafikou (měl jsem Didaktik Gama) a už tehdy se říkalo, že PC je do kanceláře, na hry je Amiga. To se pak opakovalo s každou generací konzolí od PS1, že PC gaming umírá a brzy budou hry jen na konzolích. No a helemese, zatím stále mám na PC co hrát, akorat kvuli par exkluzivitám si holt občas tu Playstation koupím.
    • Mart9
      Já pracuju na PC a PS4 jsem si koupil kvůli tomu, že prostě u toho PC už po práci nechci zase sedět, stačí mi to při práci.
      • Tak zmen praci abys pak mohl v klidu hrat.
        • muze jit jezdit treba s kamionem a pak po praci hrat Truck simulator jako kazdej druhej turek
      • Zvláštní. Když mě vadí práce na PC tak jdu pak ven apod. Nejdu čumět znova do jiné obrazovky.
      • Tim myslis rozdil tv/monitor, zidle/gauc nebo mys+klavesnice/joypad ? Postradam logiku u vsech 3 variant v tehle dobe.
        • Mart9
          Myslím tím TV, gauč a gamepad.
  • Ale stejne je zabavne sledovat, jaky bordel dokazi 3 hosici-masterrejsici pod nekolika nicky nadelat pod clankem o necem, co - podle jejich kecu - nikdy nebudou vlastnit...a to mnozstvi pokrokovych myslenek a nazoru, co dokazi vyplodit... :D
    • zaty
      Je to pravda, i když jsem sám PC hráč, tak ty magory fakt nesnesu, nicméně magoři z druhého tábora jako ty jim velice úspěšně asistují v proměně diskuse na žumpu.
      • :D...ty sasku, najdi mi jeden muj komentar, kde hejtim PC (a tim myslim HW, ne MR blbecky)...a ze tak bez problemu tridis lidi do taboru...ale tak jak pises, jsi PC hrac, co od tebe cekat...ja sam sebe charakterizuju jen jako hrac, nepotrebuju se vymezovat, na druhe strane, MR si vzdycky rad potrollim, tak jako fanatiky od konzoli...:D... v tehle diskusi MR v bliti jasne vitezi...

        <3
  • Stastny a vesely vsem ...bando jedna. A vsem dekuji za skvele diskuze zde. Je to sranda vas sledovat jak se hadane a bojujete. Tak smele do 2017.
  • V Kosovu ne, v Bosně ano.
  • Pro mámu ti bude stačit TV za 10k
    • P.S.
      Nejsi ty nahodou ten vojak co byl v kosovu?
    • Proc jen 10, chtel bych aby to byla smart
  • LOLe můžeš se stavit k nám do R-Storu, nabídnem ti nějakou Loewe TV, abys poznal, co je to kvalitní TV
    • Loewe jsou trošičku předražené na svou kvalitu. Jinak mám plný přístup k kamenné prodejně Basys.cz, kde můžu chodit libovolně, takže Loewe produkty znám velice dobře.
  • no, to se nám tu ti konzolisté zase jednou pěkně vybarvili *13*
    • Možná máš pravdu. Pokud jsi skrytý konzolista a děláš schválně ostudu PC hráčům, tak se za tebe stydím kolego konzolisto.
      • a hele, potrefená husička se ozvala *1*
  • LOL: Já furt nevím ty jelítko zábavný kde bereš ten Datart :-D Asi je to tvůj oblíbený obchod :-D
    • Pry pracujete v obchode a ja shanim televizi pro mamu. Muzete mi poradit ? Cca 800 € max
  • Pro smích několika nedospělým frackům? To je v cajku mladej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší