Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když u pc ležím tzn. cca 70cm od obrazovky (v noci jas 9%) a oči mám v jeho dolní polovině tak téměř žádný, jakmile změním polohu hlavy, tak tam je celkem Glow a navíc místy mírný BLB, ale nic tragického, navíc toto se po zaběhnutí vetšinou vylepší. Oba předchozí IPS se časem také zlepšily, ale tím ten Glow a BLB nechci omlouvat, prostě tam nějaký je.
  • Dell U2515H je nejlepší možná volba u 16:9 monitoru, napříč požadavky na barvy, odezvu apod. Dobře jste zvolil.
  • no byt tebou tak se citim jako socka mit v kompu jen 1080 a ne Titana...
  • Prosím o fotku !mobilem! IPS monitoru focenou ve tmě z uhlu pohledu a ze vzdálenosti normálního sledování. Na obrazovce musí být zobrazen jen uplne černý obrázek. Poté mohu říct jak je na tom monitor s bleedingem apod... spousta lidí to totiž nepozná a mě tyhle věci děsně zajímaj :D
  • Je super pozorovat zdejší fóra. Je to fórum o hrách a když někdo napíše že vlastní dva monitory jak ho hned všichni přesvědčujou jak je to naprd monitor a v životě ho neviděli. Typická česká závist. Když se podíváte jinde, tak tam se třeba ptaj jak se mu to pozdává a tak, aby neudělali chybu při koupi, ale tady ne tady je to automaticky krám od ešusu a v podstatě top jsou obyčejné monitory. Já říkám jen svoje osobní poznatky a ne tyto monitory nejsou dokonalé viz. Glow, BLB, cena a dokonce jsem musel vyměnit PG348Q kvůli vadnému pixelu, ale za mě prostě jeho klady převážili a pokud se rozhodnete pro koupi PG348Q nebo PG279Q, tak mohu doporučit. Je ovšem pravdou že k takovému nákupu musíte mít štastnou ruku (nemyšleno peněžně ale jako aby přišel dobrý kus, je to prostě loterie a je to u všech značek, nic není dokonalé). Takže pokud váháte a máte 60Hz, nadupané pc a jste fandou ROG, určitě "must have". A nejsem zaměstnanec ASUS. Ano Asus má také své nedostatky, hlavně v poslední době v jejich QC. *14*
  • Zatímco z tebe musejí mít radost doma. *11*
  • A i kdybych tam zbytečně nastavil vše na max. a neutáhl to, tak se s tím dá žít. Pokud nástupce GTX 1080 bude tak dobrý jako když přišla právě GTX 1080, tak by se opravdu šiklo něco se 400Hz :D Né 400Hz je joke, ale proč ne nebráním se tomu. No a na novou generaci karet si počkám, pokud se mi to bude líbit koupím, pokud to nebude mít přínos nekoupím, je demokracie. Mě to nikdo kupovat nenutí já se o tom rozhoduji sám :D
  • Vytáhnu než jako kdo, navíc jsem to počítal teoreticky. To že nějaká máňa z prasečáku si nastaví nějaký detaily tak já je musím mít taky, abych pak měl zbytečně ubráno na výkonu? Já nikde nepsal jaké mám detaily pouze píši o rozlišení. Vždy nastavuji detaily tak aby to bylo graficky co nejlepší pro moje oči a ruku na srdce, je tam spoustu věcí co se dá upravit, a jako bonus to pomůže výkonu a vůbec to nepoznáš. Každopádně za mě si myslím že 144hz je celkem dostačujících asi proto nemám monitor se 180HZ :D. Rád bych ale viděl třeba 144Hz vs 400Hz, jen jestli by šel poznat ještě takový rozdíl jako z 60hz na 144hz :D A proč bych měl bejt borec, já pouze reaguji a směji se ufňukánkům jako ty. *1*
  • noo tak to jsi fakt borec, ze vytahnes ze sveho kompu o cca 50FPS vic nez vsichni ostatni...protoze prumerne FPS na 1080 u BF1 ve fullHD je mezi 140-150 na Ultra a i na High to bude tesne
  • I když škoda slov, je vidět že si viděl rozhraní tak akorát z pohledu zastrčení usb do dírky :D I když asi nevíš ani co je rozhraní ani co je usb.
  • A je snad na každém jestli chce takový nebo makový rozlišení a velikost displaye a nebo jeho zaoblení nebo snad ne? Právě díky tomu že to má rozlišení Full HD to má takovou rychlost obnovy a grafika ti na nižší rozlišení také logicky počítá rychleji nebo i tomuhle ty nevěříš? Oni jsou taky nějaké standardy a propustnosti a posílat třeba 4K ve 400HZ bude docela solidní datový tok nemyslíš.
  • Ty trumpetko. Já ho ale hraji na WQHD a né na FULL HD. 1920x1080 = cca. 2 mil. víme? 2560 x 1440 je cca. 3,6 mil pixelů víme? tzn že když bych to pustil na full hd a ne výkon v tomto případě nejde lineárně s pixelama dolů tak budu na cca. těch 200 fps. Tzn. že bych to využil každopádně já osobně teď používám 144HZ u PG279Q(180hz neumí) a 90HZ u PG348Q(Umí až 100, ale nechci to taktit na max, takhle jsem spokojen, PG279Q netaktim vubec a nechavam default 144Hz, to mi zatím stačí. Za chvíli tu máme nové grafiky, tak pak to můžu okořenit zase) a právě proto tam je ten G-sync, aby sis to užil i na těch 120FPS, ale to asi nikdy nepochopíš. *1*
  • fajn tak mi teda vysvetli, kdyz to mas tak zmakle a hrajes BF1 na 120FPS, proc bych si mel kupovat monitor s frekvenci 180Hz ?
  • Stěžuj si třeba na ČNB že nás neuvěřitelně obrala. Vykradli nás v přímém přenosu a co kdo udělal? Vy komunisti jste si akorát zvolili zemana a ty jeho kecy jak on to zastaví a tak a to se na tom podílej všichni. Tohle je třeba neuvěřitelné a nic se neděje. Takže nějaký koupení monitoru za směšných 30 tisíc je opravdu úsměvné :D
  • Vem si kolik je to třeba pro němce. Nemůžu za to že tady mají lidé špatné platy. Ale z historického hlediska za to může totalitní režim a to že po revoluci je to to samé jen se vláda přejmenovala. My Češi akorát remcáme u piva a na diskuzích a pak stejně sklapneme a jdete zpátky do fabriky a neopovážíte se ani pípnout a máte strach o místo. Takhle ale budete vždy na tom stejném. Já jsem firmu vybudoval od píky. Zradili mě u toho nejbližší kamarádi. A to co miluju je kecy lidí který akorát žvatlaj se staženým ocasem. Typycký příklad našeho premiéra.
  • To stejné je asi jako co proč si lidi pořídí Rog Spatha i když stojí 4500kč. Protože je prostě nejlepší v mých očích *1* A firmy jásají stejně tak jako jásám já když mi zaplatí klient za práci. Je to trh. Oni ti to nevnucují, je a jen na tobě jestli to koupíš. Jo a mám taky GTX 1080 a buď rád že ty lidi za to ty nekřestaňský peníze vyhazují, kde by jinak asi firmy brali na vývoj. GTX 1050 a její výrobní cena je skoro zanedbatelná oproti GTX 1080 kdežto tržní cena je astronomicky jinde. Takže díky lidem jako já tyto firmy mohou dále vyvíjet. Ano je to dražší poměr cena/výkon, ale nenajdeš silnější jednočip :D Bohužel tady je vidět krátkozrakost po bývalém totalitním režimu. Ty lidi to mají v hlavě pořád pomotané.
  • Tak mě mrzelo, že to tady lidi hejtí a přitom tady může být někdo kdo uvažuje o koupi, tak se snažím přidat objektivní názor. Mě počítače živý, mám na to i firmu, tak jsem si pořídil tyto dva krasavce (PG279Q a PG349Q). Co jsem si měl pořídit jiného, když jsem chtěl G-sync a IPS. Prostě to je drahé, ale tak snad člověk si koupí na co má. Já jsem kvůli tomu nedělal půjčku v bance *1* Někdo raději letí na dovolenou a pak remcá a někdo si koupí monitor. Taky neříkám jak někdo vyhodí desetitisíce za dovolenou u nenažraných chorvatů nebo jinde. LOL.
  • Osobně ale ani jeden z vozů nevlastním, i když tu 120 jsem měl. Uvedl jsem pouze jako příklad. Ani bych je asi nechtěl, ale vypadají moc pěkně.
  • Proti gustu žádný dišputát *5*
  • Draken69CZ
    To je to MBéčko pro socky co nemají na Brabus? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit