Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Není nad teplý bonz - a ještě anonymně, no neberte to, lidi!
  • Pilgrim66
    To že zrecenzujete konkrétní produkt a napíšete k němu i pár nedostatků přece ještě neznamená, že to není propagace (nemluvě o tom, že duch článku je velmi pozitivní). Kdyby tu bylo 10 recenzí denně, tak samozřejmě neřeknu, ale na konkrétní hardware máte jen pár recenzí měsíčně a z posledních 5 recenzí byly 3 na ASUS produkty. I kdyby to byla náhoda, pokud vám bude recenze psát někdo, kdo dělá za prachy propagaci ASUSu, tak jejich věrohodnost je na bodě mrazu.

    Je to váš web a vaše integrita, dělejte si co chcete, ale po cca 10 letech, co se tu pohybuju, mě tahle markeťácká strategie "hodíme inzerci jako recenze" trochu uráží.
  • *1* *1* *1*
  • Níže v diskusi připouštíte, že máte nějaký "deal" s Asusem (byť dle Vašeho tvrzení nevelký, ale to my těžko posoudíme a je to vlastně jedno). Z toho vyplývá, že Vaše recenze produktu od Asusu nemůže být zákonitě brána jako nezaujatá. Jste prostě ve střetu zájmů, ať se Vám to líbí, nebo ne. nechci tím říct, že by Váš text nemohl vyjít na games, ale v článku měl být onen střet zájmů uveden.
  • Jack1947
    Jak už bylo řečeno dříve PR se změnilo na "HW rubriku" tady myslím není co dál dodávat lo *3*
  • Proc to pises mne? Ja nekoho jmenoval? Ja to ani necetl, takze ani nevim, kdo to psal. Jen rikam, ze tu furt videt Asusy dokola je otravne a pochybne.
  • Mne by to asi taky nevyhovovalo kvuli nedostatku pomocnych tlacitek a problematickemu umisteni tech stavajicich. I kdyz wow uz nehraju a mmo zanr postupne vymira, ale kdo vi.
  • Nevim proc tolik hatu na pana svaka nebo pana jelinka. Vzdyt zadani a obchodni dohody prichazi z vyssich mist, od polacka (reditel komerce) a smutneho (sefredaktor).
    Jinak doporucuju v pripade jakychkoliv podezreni na neoznacenou reklamu se obratit na Ceskou obchodni inspekci, kde je mozne podat stiznost i anonymne pres internet:-)
  • Chtel bych jen rict ze i kdyz se tu hromadi kopec nenavistnejch vlaken tak si cenim toho ze s nama nekdo v diskuzich komunikuje a k "problemu" se vyjadril.
  • Dovolím si nesouhlasit. Podívejte se prosím do vlákna Hardware je tam spousta jiných značek produktů a článků.
  • Studuji VUT v Brně : fakultu elektrotechniky a komunikačních technologii.
  • Zdravím,

    Název kanálu no. Tak ten se původně jmenoval WeDontGiveSweet což tuplem nedávalo smysl tak jsem chtěl alespoň něco trošku k počítačů se vázajícího. A podle mě je naprosto jedno pod jakým názvem publikujete tvorbu ne ? A reklamní kanál Asus to není je to můj kanál s mými názory na Asus produkty.

    Jirka.
  • Recenzi/inzerci nebo co to je jsem necetl, jelikoz zase Asus. Proti Asusu jako takovemu nic nemam, ale je minimalne divne, ze poslednich xy recenzi? bylo vse na produkty teto znacky.
  • Váš názor je zcela vytržený z kontextu.Vynechal pokračování věty které je velmi podstatné!
    Jedná se o objektivní recenzi nikoli inzerci. Pletete si pojmy s dojmy a to jen na základě toho ,že jako autor jsem většinu internetového obsahu tvořil pod záštitou značky která mě oslovila. V případě této recenze se jedná o spolupráci s Games a nikoliv Asusem.

    Jirka.
  • Autor dole výslovně píše:

    "Asus zde chce pouze zveřejnit svoje produkty..."

    To je forma reklamy, ne? Když Asus nebo někdo jiný chce "pouze zveřejnit své produkty". Tak ať je článek od začátku označený jako Inzerce (jako některé jiné články jiných inzerentů, kteří zde chtějí "pouze zveřejnit své produkty") a máme jasno.

    Podle mě to není chyba autora, ale redakce.
  • Mys mam jeste dyl a pod palcem uz vymackany az na plast :D S kabelem mam uplne stejnej problem ale povedlo se mi ten kabel zatahnout zpatky a trochu to precejen zmirnit ale zvlastni je ze u malicku fakt problem se spinou v tech drazkach nemam ale je fakt ze ji cas od casu cistim tak tomu mozna zabranuju preventivne nebo tak neco.
  • Hehe, chyba lávky.

    Shodou náhod také vlastním G502 Proteus Spectrum a přesně stejný problém má i tato myš na pravé straně kde je prsteníček a malíček. Naštěstí je design v těchto místech řešen přímkami, takže s trochu času to jde vyčistit.

    Myšítko mám už více než 2 roky, pracovně vytěžované každý den 5hodin a víc, Výplet kabelu časem začně povolovat, perforovaný vzorek u palce se časem vymačká : https://imgur.com/a/DkMZL . První vrstva barvy na kovovém kolečku už se se začíná odírat a začíná prosvítat měděná barva.

    Ale jinak jsem s touto myši spokojen, jen chci říct že i ty nejluxusnější kusy hardwaru začínaji podléhat zubu času, takže čím jednoduší provedení tím méně starostí.
  • palacinka
    me se libi jak je YT kanal nazvany COMPUTER HOUSE, skoro jako by se jednalo o nestranne recenze ruznych znacek, ikdyz to je jen reklamni kanal ASUSu... lehce klamavy nazev. (a ten caps taky pridava na drsnosti)
  • A copak studujes?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit