Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahá, k posteli jsem se ještě nedostal. to kopání, myslel sem to tak, že bych držel tlačítko kopání a on by kopal všechny kostky v určitym okruhu před ním. nebylo by to tak přesny ale rychlejší určitě.

    chápu tě, já u Minecraftu taky strávil neskutečně moc času. neměl sem chuť pařit nic jinyho, ani sledovat seriály. ani se učit na maturu (stejně dopadla nadmíru dobře). no, možná mě to po dalším updatu chytne (autor psal, že s novým updatem přijde moc nových věcí a že bude lepší začít v novém světě), tak uvidím
  • Určit spawn point lze tak, že si vyrobíš postel a klikneš na ni pravym. Jinak tě to bude házet vždy tam, kde si začal uplně na začátku. Sice je to blbej způsob, ale je to tak. To míření na kostky, které chceš vykopat je snad normální. Přece hra nemůže vědět, co chceš zrovna vykopat a čtení myšlenek to zatím nepodporuje :D

    S těma slizkama souhlasim, sice tam jsou nutný, ale mohlo by jich tam být tak o 60% méně a to samé zombie v noci.

    Jinak mě teda hra vzala uplně neskutečně, první dny jsem u toho seděl pořád a na nic jinýho jsem ani neměl chuť, teď už tam mám po světě různý chodbičky, na povrchu menší městečko, všechny NPC už mají svoje bydlení, skeletrona jsem dostal a už tam není moc co dělat, než jen zkoušet postavit další zajímavé stavby, jenže na to nemám představivost a obkoukávat cizí práce mě nebaví.
  • Minecraft mě jednu dobu hodně bavil (teď ho moc nehraji, čekám na velký 1.8 update) ale Terraria mě nijak neučarovala. O grafiku nejde. Hrál sem plno her s ještě horším vzhledem a bavil jsem se královsky. Jde o pár věcí, co mi znepříjemňují hratelnost. Např. ve dne na mě pořád útočí slizové koule, takže ani moc težit dřevo a běhat po světě nemůžu, kostičky jsou moc maly a při kutání musim přesně mířit na kostku, co chci vykutat (takže jen mířím a mířím). Taky když uložím hru a načtu ji, jsem na jiném místě. A taky mě to strašně moc připomíná Minecraft. Třeba ve vyších verzích mě Terrarie překvapí a já jí s chutí zapařím. Zatím mě ale moc nebere.
  • Protože grafický vzhled hry neurčuje její kvalitu a hratelnost. Třeba časem vyrosteš a pochopíš.
  • Minecraft zbožnuju a o Terrarii už nějakou dobu uvažuji. Nastává víkend a tak se pustím do téhle gamesy, která stojí za to!
  • Protože díky bohu nejsou všichni jako ty :-)
  • Nvm, hra by se asi mela hodnotit podle toho jak cloveka bavi.Co vic?
  • ses vocas vis proc ? protoze tobe bude asi tak 12 a nezazil si jako my stare hry... takze pro hrace todle je srdcovka a dobre old school ....

    takze nepis svuj nazor kdyz tomu nerozumis .... proto 9 bodu autor si zrejme vzpomel na sva mlada leta...
  • Hank90
    Dnes sa už zo screenshotov nerecenzuje!
  • máš pravdu, vysoký hodnocení dnes dostaneš i za to, že uděláš casual hru ve stylu Elmy
  • "nezávislí" hra? Navrhuji vyhlasit Hon na sotka! :-)
  • Provokater... nejlepsi je ignorovat, to je boli nejvic...
  • nerozumíš tomu
  • Jak muze takova s prominutim sra*ka uz podle screenu dostat 9 z 10?
    To samy Minecraft a jeji uboha kostickovana grafika, ja tomu nerozumim. *10*
  • sleepless
    A opět jsme u toho, že číslo samo o sobě je pouze doplněk textu a opačně. Bohužel nelze mít několik systémů hodnocení podle toho, jestli je to nezávislí hra, jestli je 2D nebo 3D atd.
  • Nejlepší na tom je, že autorové o sobě vědí a obě hry se ovlivňují. Takže to co je v jedné se časem dostane do druhé
  • 7-8 a 9 je dost blizko u sebe... hodnoceni je vzdy subjektivni, v cem je problem? Kdyby se tve hodnoceni lisilo o 5 bodu tak to chapu ale o jeden? Nikdy nehodnoti vsichni stejne...
  • Zavidim...
  • V porovnani s celym spektrem ostatnich her jsou velmi PODOBNE... :)
  • Souhlasim... bohuzel je na me DFko moc :-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit