Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bohuzel vysledky tak vypadaji.. studio s tolika letou praxí by mělo vypouštět jinou kvalitu
  • Jak uz sem zminoval u starsiho clanku ... lidstvo umi vytisknou auto ... ale neumi vyrobit trubku ...

    Ty bugy sou hlasika u vsech jejich her, u vsech stejny, a za 20 let se na tom nezmenilo vubec nic. Nechapu jak si nekdo muze koupit naprosto cokoli od nich, maximalne tak za kilo nekde ve frcu.

    Navic to i neskutecne hnusne vypada, musel sem povypinat polovinu vsemoznych frikulinskych rozpatlavacich funknci, aby se na to dalo aspon trochu divat, a i pres tu pustinu kolem, je dohled tragickej. 20m od lode je lod rozmazana? lol ... oni soudruzi nevedi, ze atmosfera na Marsu skoro zadna neni ...
  • Johnny
    prej amaretu tvl xD :D :D :D
  • U her Bohemky je to jak pres kopirak. Az prilis velke ambice a naproti tomu omezene moznosti. Jaksi chybi schopnost najit kompromis. Parta ambicioznich amateru se snazi postavit monopost F1. Nebylo by lepsi pokusit se postavit kvalitni golfovy vozik? Zivot techto projektu zachranuje modovani, to je ziva voda produkce Bohemky. Jenom nevim jestli zrovna tato tema bude pro modare dost atraktivni.
  • Jack1947
    Je vůbec nějakej novej vesmírnej survival kterej funguje tak jak má ? *7*
  • jamar28
    Co si budem povídat, druhá Země se časem šikne. *5* Ale tak či tak to bude běh na dlouhou trať, jehož počátků se s pořádnou náloží štěstí dožijí možná tak naše vnoučata. Co se teraformace týče, teoreticky to máme pokud vím ošéfované celkem dobře - kromě vytvoření elmag. pole pomocí masivních kdovíčeho a spousty elektřiny by spočívala v bombardování povrchu nejlépe kometami, aby se na Mars dostalo více vody a zvířený prach podpořil skleníkový efekt + obří zrcadla zaměřená na póly, aby se rozpustily ledovce a voda zaplavila část planety.

    Zajímalo by mě, kdo to zacvaká...
  • No řekl bych docela zbytečná činnost. Stačí budovat základny s dostatečnou ochranou proti "radiaci".

    Snažit se na Marsu vysázet stromy a udělat z něj druhou Zemi je podle mě nesmysl. Efektivnější jsou uzavřené ekosystémy v obřích základnách.
  • Lukáš to popsal naprosto přesně. Já jsem velký nadšenec do vesmíru, ale Take on Mars bohužel má přesně ty neduhy, o kterých Lukáš psal.

    No škoda no. Podle mě měli zůstat u automatických sond - tedy u té první a starší části hry a vychytávat chyby a optimalizovat.
  • Na Měsíci lidi taky skákali mimo loď. Po nějakou omezenou dobu to nebude problém ani na Marsu. Navíc i na Marsu bývá někdy noc, že jo. ;)

    Jako docela reálné mi příjde vozítko, které bude sloužit jako pojízdná základna, která nabídne dostatečnou ochranu před radiací.
  • "pouze v jeskyních" bych neřekl. Přistávací moduly a veškerá infrastruktura bude bude jednou na nějaké té planině. Ukrývat taková zařízení kdesi v jeskyni je extrémně riskantní. Samozřejmě v nějaké vzdálené budoucnosti by snad připadalo v úvahu ukrývat základný pod marskovský povrch. Nikoli ovšem do jeskyň. To je příliš velké riziko.
  • škoda
  • jamar28
    No a nebo mu vytvořit vlastní elektromagnetické pole. Zrovna nedávno jsem o tom někde četl. Ale to je hudba hooodně vzdálené budoucnosti. Vyžadovalo by to stavbu ohromně výkonných elektráren.

    Třeba jednou... *4*
  • on by si ji i koupil ale bojise ze by si ho pak novinari nahravali...
  • V Take on Mars to máš tak napůl, jsou tam eventy se zvýšenou radiací, ale jen občas. Je třeba možné, že za těch nějakých 100-150 let, až se dostaneme na technologickou úroveň jako v ToM, tak budou už materiály, co to lépe odstíní, ne 100%, ale tak aby lidi mohli být venku aspoň pár hodin a tolik jim to neuškodilo?
  • Johnny
    Jako velkej fanoušek vesmiru a survival her musím říct že recenze sedí. Pro mě to bylo sklamání. Ovládání příšerný, interface také, grafická stránka na dnesni dobu opravdu strašná... Nuda :/
  • Na marsu je potencionálně možný život pro osadníky pouze v jeskyních, která je teoreticky ochrání před zničujícím kosmických zářením. Mars již bohužel nemá aktivní tekuté jádro, které by produkovalo kolem planety ochraný elektromagnetický štít.
  • Bohuslav_Nedelka
    kde ses nám zapomněl Andrejko, čekali jsme na tebe u Vaška Moravce, snad ses nebál přijít

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit