Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No za goldy je mimojine podkaliberni munice a top consumables (velka lekranicka, autohasicak, velkej repair kit a vysoce oktanovy benzin pokud se nepletu). A tyhle vecicky uz dokazou zvratit bitvu. To nutne neznamena totalni dominanci na bitvenim poli, ale stale to poskytuje vyhody oproti neplaticim hracum. Tedy ano pay 2 win.

    Mimochodem, premiovy tanky maji ruznou kvalitu, nejvetsi problem ale vidim v tom ze si muzete neco koupit s tim ze se to nejak chova a panove to pak nehezky nerfnou (viz Lowe).
    Vymysleny je to dokonale, nepridavaji se "spatne nove tanky", pridaji "dobre nove tanky" a ty se za par mesicu hezky nerfnou. Timhle motivujou hrace aby sli po novinkach.
  • Hm, mám prístup do tej ich alfaverzie World of Warplanes, ale poviem vám, je to hnus *9* Ak sa čo i len trochu zaujímate o lietadlá, neni o čo stáť...
  • Myslim ze na podzim chystaji nejake DLC zamerene na obrnenou techniku. Pry budou nejvetsi v serii a budou tam i houfnice. Tak uvidime.
  • Nemáš pravdu že nebrečí ....ale brečí len ich developery a vývojári nechcú moc počúvať...vieš môj?! Ja to hrám už od testovanej bety tak viem o čom hovorím !!! Pozri si aj fóra a potom sa vyjadruj. *3*
  • Svadet vse na penize je jednoduche, naucit se hrat- tezsi, tak bych alespon prosil nejake argumenty misto tech minusek:).
  • Dokažu si představit BF3 mod 10vs10 tanků bez respawnu. Naprosto vyrovane šance, žadny pojebany spoting system, perfektní grafika, realisticky fyzikalni engine... wet dream.
  • To mi hovor včera som skoro rozbil monitor keď som bol schovaný s T95 v kríkoch s posádkou na 100%, sieť a špecialita maskovanie na 100% a zrazu sa mi vynoril cca 50m predo mnou strieľajúc E75...len tak akoby sa nechumelilo... no skrátka FAIL jak riť. Ešte dva dni mám prémiák a už im nedám ani cent !!! Je to všetko len o prachoch...keď ich budeš dotovať potom sa aj zahráš. Radšej si kúpim niečo podobné ako BF3 a hrať sa môžem aj tri roky bez DLC. Je to skrátka strašne drahé aby si hral na goldoch po celý čas. *16* *16* *16*
  • A co, ja jsem v nem kazdy den. Co by jsi chtel koupit, a nemuzes?
    Mimochodem mam 5 tieru 9-10, a nikdy jsem neplatil, tak v cem je problem?
  • nemlž ty kamaráde, teď jsem se díval do obchodu *14*
  • Krome zlate munice koupis vse za herni penize, tak nemlz,- jo a premium tanky stoji za prd.
  • Gimli, tankysti nebreci, tak se seber.
  • a co třeba podkaliberní munice, lekárničky, nářadí a mnoho dalších vylepšováků za goldy ? tohle ti nepříjde jako pay to win ?
  • Naprosta pravda, pay to win v zadnem pripade. Jen ty nove mapy se mi nelibi.
  • Jelikož si asi nikdy neslyšel o zlaté munici, výbavě a kamufláži, možná by bylo dobré nevyjadřovat se ke hře o které nemáš ponětí, jak vůbec funguje.
  • Dotazníků je tam spousta, ale ochota je na bodu mrazu. Třeba Malinovka. Přes dva roky trvající protesty ohledně této mapy, kdy většina lidí žádá dokonce úplné zrušení, nebyli shopni mapu alespoň mírně upravit. Nějaké hlasování ve vysledku vubec samotne updaty neovlivňují.

    A samozřejmě pokud platím za lepší zlatou munici atd., která mi zajistí vítězství, je to takzvaný model pay-to-win. Jestli se to tebe netýká tak si to užij, ale ta vysoká profitabilita wot není zapříčiněna vyjimkami. WOT dokáže spolykat více peněz, než plnohodnotné MMORPG a to takovým stylem, že hráče na vysokém tieru k tomu vyloženě donutí. Prostě jim to tak znepřijemní, že buď platí nebo skončí.
  • gratulace wg /ale že ta hra dokáže rozčílit do nepříčetna/ *1* *1* *1*
  • Teda nevím, ale v WoT pay to win model není, premium ti pouze zajistí rychlejší postup, nic víc, nic míň... maximálně vyděláváš víc peněz na údržbu tanků vyšších tierů. A exces s Type 59 je naštěstí za náma.
  • Mám rád hráče kteří jsou zklamaní, že developer může chtít peníze :)

    Každopádně ochota developerů ke změnám je, řekl bych, dost velká, vzhledem k množství akcí, dotazů, diskuzí, hlasování atp., které nakonec ovlivňují i samotné updaty.

    A mám otázka na závěr: čím, podle tebe, "dojebali" placení? Co to tak výrazně ovlivňuje, že to ničí hru? Díky.
  • Ted po patchi kdy udelali z IS 4 desitkovej tier jsem mel uz i par bitev 9 vs 9 IS 4 a to se u toho clovek opravdu zasmeje :-)
  • Matchmaking nikdy nespraví, protože by stačilo hrát na nižším tieru a ve vysledku by přišli o spoustu peněz, jelikož tímhle nutí lidi koupit nejlepší možný tier tanku a platit.

    Spotting nikdy nespraví, protože by museli překopat jeho mechaniku od základů a ikdyž si na to lidi stěžujou skoro dva roky, nestalo se s tím nic.

    V základu skvělá hra... dojebaná pay to win modelem, zastaralým enginem a neochotou developerů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit