Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26166763_1770891052944958_8781263645237771395_n.png?oh=a20cb62939dad532f2e1a4e1a25932d1&oe=5ABBF5F0

    .....
  • TheGGG
    Nový film SW je bez debaty to největší h.vno co tento rok vyšlo. Nemluvím ani o tom SJW humusu, ale ten film selhává v tolika věcech, že je to až k neuvěření. Dějově nelogické, dobré postavy nevyužité, ty otravné a těch je většina, tam akorát s.rou. Žádný souboj a zapamatovatelná bitva, otřesný humor a trapné potvory co mají prodat merch. Tato nová trilogie je ostudou co kašle na lore a logiku. Moje pořadí oblíbenosti jednotlivých epizod: 5>4>3>RO>6>2>1>7>8.
    • Souhlas. SJW už je dneska všude (což teda nevidim jako pozitivum, ale co se dá dělat), ale že lidem nevadí nelogický děj, chyby ve scénáři a totalní kastrace SW lore, to opravdu nechápu. Hodněkrát jsem se chtěl v kině zvednout a odejít, ale jako fanoušek SW jsem vydržel. Co mě ale fakt dostalo, bylo dojení vesmírnejch mrožů - to bylo fakt přehnaný, nechutný, dokonce nevim, jestli to nebyla narážka na mlékarenský průmysl - vůbec bych se nedivil.
      • Mě překvapuje, že ještě chodíte na druhej díl, protože já úplně stejně trpěl u Force Awakens a Disney už ze mě nebude mít ani korunu.
    • Veskoslav
      Už tam chyběla jenom černá muslimská lesbička a bylo by to kompletní.
      • TheGGG
        ta by se pochopitelně naučila ovládat Sílu během pěti minut a v souboji porazila bez problému klidně i pět (bílých) sithů
        • Veskoslav
          5? Proboha ona by lusknutím prstů vyhodila Hvězdu smrti!
    • TheGGG
      A 45 minut zbytečného story v kasínu ala cringe space las Vegas, to byla vyloženě urážka. Ale dnes stačí tlačit správné názory a na samotné kvalitě už pak moc nezáleží.
      • tak museli vyobrazit ty zlé bíle může, kteří prodávají zbraně a týrají děti a zvířatka, bez toho by SJW propaganda nebyla úplná.

        Ta linka je tam jen kvůli SJW, protože je pro film jinak úplně zbytečná.
    • proti tomu Battlefront II s Lootboxy je Star Wars nirvána a to myslím bez přehánění.
  • TheRKD
    Díky za gamesplay, udelali jste mi radost.

    Zrovna dneska jsem se chystal na Epizodu IV.
  • https://www.youtube.com/watch?v=Mdm8rpv045U
  • Když SJW Grygar tomu dal pět hvězd. Může mi zdůvodni scénu s kostkami? Proč tam jednu dobu jsou realné a pak realné nejsou. Je to jen proto, aby si fanoušci mysleli, že tam Luke opravdu je?

    Jak může kritik tomuhle dát pět hvězd jde mimo mě.
  • Grygar už se někde vyjádřil k SWJ VIII tedy SW VIII?
    • https://www.csfd.cz/uzivatel/127-janchor/komentare/
      • Já se naučil bát, protože na tohle nemam odvahu ani s pohotovstním blicím pytlíkem.
      • díky, ok takže femismus a SJW evidetně funguje, díky, potřeboval jsem si tady toho člověka zařadit. On je úplně jasnej..
        • Ty taky *3*
          • Myslím si, že můj názor není zahalen feministickou a SWJ propagandou jako u Grygara, myslím, že Grygar už dál není schopen rozlišovat své politické názory a kvalitu díla, proto by měl jako recenzent skončit.
            • asi ne no, ale tady to je fakt tak moc na dřeň, že si říkám, že už to sakra musí vadit i těm feministům, ale asi ne...
            • TheGGG
              feminista a sebereflexe v jedné větě *1* *1* *1* ? To nejde...
            • mně spíš zajimálo jestli i jako feminista má sebereflexi, protože tohle je už tak over the top feministickej film, že už je to spíše kontraproduktivní, ale jde vidět že tyhle lidi jsou tak do sebe zahledění, že si neuvědomují, jak moc jsou k smíchu.
            • TheGGG
              Bylo jasné že z té Mary Sue femi propagace bude nadšený. Chlapi neschopní idi.ti a ženy OP Mary sues
    • Moviezone...
      • předpokládám, že byl z té feministické propagandy nadšen, že? Movizone nesleduji pravidelně ,takže proto se ptám...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit