Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to by byl úžasný herní prvek, bylo by špatne počasí a ty bys musel čekat na základne až prestane pršet a letadla budou moct vzlétnout. No herní dizajnér z tebe asi nebude *7* *1*
  • zrovna tohle mi moc jako klasická RTS nepřišla podle game play videí. Nezničitelná základna, ponorka alá hrdina a mapa posetá NPC, které je nutné likvidovat kvůli zdrojům. K MOBě to má daleko blíž
  • KrPa
    A co je ku.a MOBA hrdina??? A co je to hrdina bez schopnosti? Jednotka??
  • TheGGG
    nadějně to vypadá, ale bohužel WWII mě už tolik nebere....
  • TheGGG
    bobánek v praxi... každý normální člověk si pod vlivem počasí představí např rozbahěnní terénu které zpomalí vozidla, mlhu která zhorší viditelnost, vlny které udělají námořní bitvy obtížnější... a bobánek ve své nekonečné snaze být vtipný řekne co řekne... *14*
  • Coz takhle si to precist poradne?

    "Každý ovládá skupinku unikátních lodí se speciálními schopnostmi, které v podstatě fungují jako MOBA hrdinové."

    To znamena, ze MOBA hrdinove maji specialni schopnosti. Nikde ale neni psano, ze pokud ma hrdina schopnosti, je to MOBA hrdina.
  • jamar28
    Steel Division: Normandy 44 vypadá nadějně, tak se modleme...
  • jamar28
    No dík za ty mínusy, ale z nich toho moc nevyčtu, sorry jako.
  • jakože tank nemuže strilet když prší? jinak pochopitelne v RTS hrách s masivnímu bitvami nemužeš klást duraz na mikro, takže je to o preferencích a dizajnu čemu dají tvurci prednost
  • KrPa
    Genius
  • Fraizer_cz
    Multiplayer Online Battle Arena , takže ano, W1 byla už MOBA
  • TheGGG
    proč nemůže vycházet víc her jako wargame serie a míň tady těch barevných scifi kde jezdí pár modýlku v chumlu a střílej po sobě světýlka...? Chci pořádnou strategii, která bude kombinovat tahové prvky na velké mapě s masivními RTS bitvami kde pujde zazoomovat na nejmenší detaily, nebo se odzoomovat až nad mraky... a kde se bude brát v potaz terén a počasí a vše ostatní...
  • Už i první Red Alert byl moba, to ví přeci každý.
  • Připomnělo mi to Submarine Titans *4* Udělat remaster do nové grafiky, to by bylo *14*
  • >Každý ovládá skupinku unikátních lodí se speciálními schopnostmi, které v podstatě fungují jako MOBA hrdinové.
    To neni zanrova kombinace, jen jeho rozsireni, rozsireni RTS'.
    >onoho zanru, ktery ma moba elementy< ;DDD
  • Až Smutnýmu dorazí obálka *1*
  • kdy bude recenze na dawn of war 3?
  • jamar28
    Proč? Co je tam špatně?
  • Tak jsem zkouknlu pár videí a vůbec mě to neoslovilo. Kdyby radši udělali remake submarine titans. Sbírat bedny s kyslíkem z npc a nepřátel jako herní čas je fakt šílenost. Navíc vůbec nevyužívají vodu a pohyb nahoru. Klidně to mohlo být třeba na Marsu a nic by se nezměnilo. Jen jiný podklad.
  • Další smutný důkaz toho, že tady se o strategiích psát neumí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit