Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JamesFaith
    No, tak třeba hry přátel mi jako základ algoritmu připadá úplně k ničemu a zavádějící, pokud s nimi třeba někdo nebude hrát co-op nebo mulťák.

    Navíc budou muset zapracovat na tom, jak přesné ty jejich rozlišovací údaje jsou. Když tam dneska jsou tagy jako indie, open world nebo story-driven, tak se pod to nacpe tolik různých žánrů a typů her, že to ve finále stejně nic neupřesní.
  • Mne docela schází kliknutí na připomínku pro tvůrce hry, kde by byly možnosti upozornění na chyby, či nesmysly ve hře, rychle dohodit tvůrcům, aby byly akčnější updaty.....? No, je to pouze můj návrh, nikomu ho nenutím.
  • ucho
    tady je workaround, ale jo, taky bych neco uvital. jak ma clovek moc her, celkem obtizne se hleda neco, co by si podle nalady zahral.

    http://www.lorenzostanco.com/lab/steam/
  • Já bych byl rád aspoň za dokončení chatovacích, notifikačních a podobných funkcí a Steam Workshopu.

    Už x let tu není chat log (= vážnější konverzace se závislostí na předchozím kontextu není možná), chat filtr filtruje Google Drive linky, Search na fóru podle relevance je tragédie, smazané či přesunuté vlánka/položky se ztratí v notifikačním voidu, Steam Review autor může mazat komentáře od developera (ne vždy je nutné použít Dev Response), příchozí notifikace přidaného komentáře do vlánka kde nemám subscription jen proto, že je od steam frienda, smazaný mod na Workshopu pro klienta znamená, že se nemůžu unsubnout, označení workshop modu jako "nekompatibilní" nezruší client subscription, legacy workshop vytváří duplicitní soubory (rip HDD space) a tak dále.

    A to ani nemluvím o mobilním klientovi co posílá/přijímá zprávy out-of-order podle libosti :-D
  • Ne, nevis.
  • Mne by úplně stačilo, kdyby šlo vyhledávat podle tagů ve vlastních hrách...
  • Pro tebe to možná není, ale pro statisíce dalších jo. Jde o to, že majorita lidí na Steamu sou gaučoví hráči a pro ty je lepší jim nabídnout něco co znají a je pro ně co nejjednodušší tu hru koupit (> profitssss) místo toho aby se hrabali skrze x tisíců irelevantních her.

    Dálepak je snažší v takovém systému odfiltrovat cash graby a scamy.
  • Co je to za dobu že mě pořád někdo něco nutí "co je pro mě nejlepší" Sakra já snad vím nejlepe co chci hrát, jíst, poslouchat nebo si vybrat tarif.. Co když si budu chtít zahrát jednou rok žánr který normálně nehraju, stejně si ho budu najít sám..nebo nesmím? musím hrát to co mě doporučí nějaký kurvátor nebo Gabe na hlavní stránce?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit