Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dá se koupit na internetu za pár roku. :-)

  • Jak může někdo do počítače za 40 000 Kč bez monitoru dát desku B360 a 2666 MHz pamě´tový kit? To už musel chlastat dlouho před psaním článku.Do počítače za tam absurdní cenu, tedy toho mého, musí dát poměti min. 2x8Gb 3600 MHz, což se pohybuje kolem 1800 Kč. 

  • Samozřejmě, že vyřešeno. Ale to už nejsme na udávaných 13 tisících, ale tak na 14,5 - 15 tisících a stále zde nemáme OS, klávesnici a myš...


    To je jako rozdělit TV do několika kategorií a do jedné započítat samotnou obrazovku bez dálkového ovladače, operačního systému a TV tuneru.

  • = další výdaj "navíc".

  • jiri.svak

    Odložím si tady citaci: „... dá se poskládat slušný herní počítač na desítky způsobů. Neberte proto naše návrhy jako dogma, ale spíš jako návodný příklad.“

    A dovolím si dva tipy:

    https://radice.heureka.cz/f:q:bluetooth/

    https://mechaniky.heureka.cz/f:2049:386463;2624:7786,7787,796363/

    Vyřešeno.

  • 0011

    Sluchátka, ale to se dá řešit USB donglem.

  • 0011

    Až na wifi souhlasím, PC je jediný přístroj který mám přes kabel a protože mám "5g" internet tak je to prakticky nutnost kvůli velikosti her, když to jde 2x vzduchem rychlost padá hrozně. Blu ray mechaniku mám, ale jsem spíš výjimka protože většina pařanů má buď Netflix nebo filmy krade a menšina je buď přehrává na konzolích nebo na přehrávači. Konzoli s blu ray mechanikou ještě nemám, protože Xbox nemá exkluzivní hry a PS4 neumí 4k filmy, ani pro, holt kovářova kobyla.

  • BT doporučená deska bohužel nemá. Vaše 8ročná je dle všeho lépe vybavená.


    Jak chcete bezdrátově propojit PC s TV,hi-fi sestavou, v případě, že wi-fi router máte na druhém konci místnosti popřípadě i v místnosti jiné a nechce se Vám všude mezi těmito zařízeními tahat kabely, popř. jak jinak chcete bezdrátově propojit tablet a telefon s PC?

  • Tak to si snad ani nezaslouží odpověď...

  • dworkin

    K čemu je dobrý bluetooth v PC?

    Nevim, ptám se.

  • cmd42

    Desktop s wifi? Načo keď tam mám gigabitový Ethernet(stabilita a rýchlosť).

     Mechanika? Nemám 8 rokov a ani raz som nepotreboval.

    BT ma snáď už každá doska aj tá moja 8 ročná. 

    A áno jediné čo môže byť investícia je ten Windows i keď ten sa dá zohnať už pomerne lacno.

    Myš a klávesnica tak tam záleží čo kto preferuje. Dá sa tiež za rozumnú cenu. 


  • Raději než "herní" PC za 13 000,-kč doporučuju PS4 Pro/Xbox one X. PS4 pro se nyní prodává za nějakých 7600,-kč.Budget sestava za 13 000,-kč postrádá celkem základní věci jako:

     Wi-Fi,Bluetooth,Mechanika(byť obyčejná DVD, nebo lépe Bluray),Operační systém(Windows 10, což je minimálně dalších 2000,-kč a více),Herní klávesnice,Herní myš. Ve finále nejsme na 13 tisících, ale tak 17-18k aby se z PC stala multimediální stanice, kterou můžete "naroubovat" na ostatní domácí přístroje(TV, tablet, telefon, hi-fi systém).

    Ať se na mě nikdo nezlobí, ale PC bez Wi-fi modulu, bluetooth, mechaniky atd. mi příjde jako totální kravina, kterou bych bez váhání nahradil konzolí.


  • skaven

    nemas pravdu, v EU je legalne kupovat druhotne licencie na software

  • On ale ne každý chce kupovat nelegalni klice sw a her. Legální licence jde koupit nicméně kolem 1500 Kč. 

  • TheGGG

    no v případě FC5 je to čistě lemplovství ubisoftu, ne nějaký neuvěřitelný pokrok v grafice, který by vyžadoval ty nejvíc top procáky... jen klasická neschopnost ublisoftu něco optimalizovat

  • Kabutops

    případně ryzen 3500 na suntech za necele 4000

  • Kabutops

    člověk na to zapomene, ale říkají to skoro při každém podcastu o sestavách, za 60-100 kč oem verze na aukru, případně ještě levněji na ebay

  • Rozhodne mas pravdu, jen je potreba si dat pozor na "problemove hry", tedy hry, ktere chcou vic jak 6 vlaken k plynulemu chodu hry. Jeste jich neni mnoho (Far Cry 5 napr.) a neni to tak, ze by byly nehratelne, ale proste plynulost utrpi kvuli frametime spikum. Do budoucna bych videl problem zacinaje az v roce 2021, kdy se s nastupem nove generace konzoli bude vice optimalizovat az na 8c/16t podle toho, kolik jader Sony/MS zpristupni vyvojarum. To uz ale bude na trhu Ryzen 4xxx a jak byva u AMD zvykem, starsi generace zlevni a nebude problem sehnat 3700X za par supu :)

  • Do ceny bych jeste zakomponoval cenu win10 

  • Johnny

    ja koupil 5 2600 taky pod 3000 a se zarukou :D i kdyz nepamatuju ze by mi odešel processor


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit