Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dík za info, tohle mě na jedničce dosti vadilo ....fakt nemám rád hry který se podobným způsobem snaží člověka přimět aby to pouštěl pravidelně
  • Proč je reakce "nepříměřená"?
    Protože na Games.cz se redaktoři bojí používat přísná hodnocení. Ve světě herních kritiků hodnocení "hra je nudná, hloupá, plná bugů, nesmyslných designerských rozhodnutí atd." dostane 0/10 ... Ale na Games.cz taková hra dostane aspoň 4/10.

    Takže na té jejich stupnici od 4/10 do 10/10 je hodnocení 7/10 prostě takový průměr...
  • Bohužel Jacku, tvoje příspěvky nemají hlavu ani patu. Je to jako kdyby jsi chrlil ze sebe všechny pocity bez jakéhokoliv uspořádání.
    Ačkoliv tuhle metodu používají někteří umělci k psaní poezie, tak v diskuzích tohle může použít jenom totální demagog... *7*
  • Časem určitě jo.
  • Je to tam, bohužel, u pistolí ani ne, tam ti spíše dojdou náboje(navíc moc nestřílím), ale u chladných zbraní všech podkategorií jo. Sice to není taková pruda jako třeba v DeadRising, dokonce v rámci zlepšování postavy si můžeš zvolit menší opotřebovávání zbraní, ale... Je tam navíc jedna taková fičura, jako že máš jednu chladnou permanentní zbraň, která se ti "neopotřebovává", ale moc s ní nevykouzlíš. Funguje na stylu, že když se ti zničí vybraná zbraň, tak ve "slotu" ti nadále zůstává ta defaultní/neměnná.
  • Na Windows Store máš 14 denní trial zdarma. Hra samotná je tak na 10-15 hodin, víc tě to bavit stejně nebude. Takže si to můžeš odehrát zadara a legálně.
  • Mě by zajímalo, jestli je tam pořád tak šílená degradace nástrojů, jak byla v nebo v jiných "survival" hrách. Osobně mám sekeru se kterou kácel stromy ještě můj děda, pistoli co má za sebou několik tisíc výstřelů etc. etc.
  • Pokud to na Steamu někdy vyjde.
  • Můžu potvrdit že ono "žití" mimo gameplay tam NENÍ. Jediná věc, která mě potěšila.
  • tak me zrovna treba SoD2 docela dost padá. mám to nainstalované rovnou ze Storu. jede to plynule na 60fps (na gtx970) a potom to z niceho nic vypne.. cetl jsem ze to ma vic lidi.
  • Musis to brat tak, ze na tomhle webu 7 === da se to nainstalovat, ale spustit uz s obtizema. Tady se bez problemu davat 8 i vecem, ktery ti 10x za hodinu zbuchnou. S tim, ze "on to prece casem nekdo opravi"
  • Možná za rok na Steamu za 500 to koupim. Docela škoda. Chtělo by to ten Dying Light 2.
  • Souhlas, je smutný jak clovek pořád narazí na ty jeho příspěvky co nemají hlavu ani patu. Inu, i autisti se musí nějak bavit.
  • Je ve hre porad to, že i když nehrajete hra "žije"? Jinak nechápu jak jste dospeli k 7, když je recenze jen snuška negativ, jak nic nefunguje, vše je zoufale a že to ani nebaví.
  • Jack1947
    Vzhledem k tomu že to jede na stejném principu co první díl, tak to ani nemusí moc dlouho trvat.
  • Jack1947
    Tys to ani nehrál takže já jsem v klidu, kamoško" *5*
  • Diskutabliná je tvoja svojprávnosť kamoško.
  • Osobně se mi zdají všechny postavy nesympatické, s kombinací lenosti v postapo, to bude asi další hra, kde bych si přál aby minimálně půlka do rána vymřela.
  • tohle vypadá dobre jen nevím jesli mi to kompl rozjede
  • Jack1947
    První díl je ten typ hry který když člověk dlouho nezapne tak má smůlu hra se bude hrát bez něj a to se mi moc nelíbí jediné co jsem si užil byl vojenský Lifeline kde jsem si hezky zastřílel a neřešil nějaké potřeby, navíc ta hra je i na dlouho aby člověk měl fůru času na jednu jedinou hru a hrál to tak jak si představují tvůrciu nokoli jak to vyhovuje hráči. Tedy ze začátku pokus omyl a nedej bože když se vygearoval s nějakou postavou tedy pro mně první díl ztakový "dayZ v offline" když to přeženu a pokus dobrý zpracování horší... nevím jak tohle asi to bude to samé tedy prakticky zbytečný druhý díl něčeho kde byl diskatubilní i minulý díl. To si vemme že "Příběh" není nic dlouhého a do 16hodin nebo kolika je konec.(Což je zase celkem dost) tohle dle howlong to... ještě trochu delší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit