Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No škoda. Sice mě první díl znechutil svou mechanikou už po pár hodinách (kam se to hrabe na skvělý Dying light), ale doufal jsem, že se Mikroměcí poučí. Tak ne. Mimochodem, větou "dočkali jsme se novinek, které jsme ani nepotřebovali, zatímco mechaniky, které po změnách volaly, zůstaly bez výraznějšího zásahu" jste vystihla asi největší problém komerčního software dnešní doby, od erp až po hry a DLC, *1*
    • Kam jsme se dopracovali když se na sedmičku reaguje "no škoda"? *15* Vždyť 7 je slušná známka *7*
      • Proč je reakce "nepříměřená"?
        Protože na Games.cz se redaktoři bojí používat přísná hodnocení. Ve světě herních kritiků hodnocení "hra je nudná, hloupá, plná bugů, nesmyslných designerských rozhodnutí atd." dostane 0/10 ... Ale na Games.cz taková hra dostane aspoň 4/10.

        Takže na té jejich stupnici od 4/10 do 10/10 je hodnocení 7/10 prostě takový průměr...
      • Jack1947
        https://games.tiscali.cz/recenze/state-of-decay-recenze-63223 ano to jistě je ale...
  • Tohle je hnus, multiplayerový DLC prodávaný jako plnohodnotná hra, vážně Microsofte?
  • Microsoftu ty videohry nejak moc nejdou, ta piratska vec je nudná a bez obsahu, tohle taky totalne selhalo a CrackDown 3 pry radeji opet odlozi na pristi rok a to je vse co maj.
    Ted uz je muze zachranit pouze dalsi dil Forza: Horizon, coz je jedina serie, ktera MS v teto generaci funguje a asi i proto je tak zdimana.
  • mojeID skončilo? už tu nemám svůj roky starý účet =/
    no.
    ke SoD2 - hraju to sám a je pravda, že v podstatě jediný způsob jak vymlátit některý plague hearts je fakt všechno přejet autem. ale na druhou stranu, jakmile má člověk jednu ze základen pro 6 lidí (já si vybral tu vpravo nahoře,s generátorem a mech. housem) a Sheriffův mod do základny (na 5 Outpostů). tak už nemusím vlastně nic dělat, všechny suroviny mám buď na nule nebo +1 denně.
    Ale co vlastně nevím, jestli to má všechno nějaký smysl.. kolik těch plague hearts je a jestli bude konec hry když je všechny zničím. celkově ta náplň hry je taková..ehm..no skoro nijaká. ale místama to umí udělat pěknou atmosféru a těch pár hodin tomu rád dám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit