Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vtipná recenze, ale mám problém s hodnocením - osmička za něco, co je podle recenze vlastně průměrná hra s některými fakt hloupými mechanismy? A závislost není ta správná výmluva, ta se může vytvořit i na "pětkové" hře. Asi bylo redaktorovi vyhrožováno Darth Vaderem, jinak si hodnocení nedokážu vysvětlit :-)
    • michaliuz18
      mozno preto ze je to star wars a ten vsetci milujeme
      keby to nebol star wars ale len nejaka vymyslena scifi hra malo by to 6
  • recenzent zmagoril...smaz to a jdi se projit
  • MickeyMutant
    "Při hraní jsou ale mnohem důležitější otázky ohledně té druhé části Hvězdy smrti, kde se nachází patra plná restaurací, tělocvičen, velkých akvárií a dětských hřišť."

    Třeba jestli v kantýně mají penne all'arrabbiata a suché tácy.
  • http://nooooooooooooooo.com/
  • boze dalsi 8bit.. jasne dokud to bylo od indie tak jsem to chapal ale takovehle ip.. jo nekdo z marketingu zavelel jasny..... no takze kazdej musi mit 8bit, sveho stalekera, sve mmo.. sve.. no proste paraaada :(
  • Tyhle hry mě baví do té doby než se na všechno musí čekat 10 hodin pak jdou zase pryč z PC/mobilu. Většinou to bývá tak 2-3 dny.
  • "8 bitizens like this." Jako vždy skvělé čtení. : *4*
  • Kedaro
    Star Wars: Tiny Death Star jsem smazal stejně rychle jako Pavel u Tiny Tower.
  • tomocz
    Už je tomu dlouho, co jsem se u recenze tak náramně bavil. Skvěle napsané. *4*
  • Ta recenze je tak moc pravdivá, až to bolí... nevím proč to hraju už pomalu měsíc a mám druý nejlepší výtah, 58 pater a vymazlený Rancor pit. Ta hra musí na hráče používat Sílu... Ale faktem zůstává, že je to po letech první dobrá Star Wars hra. To je sice na jednu stranu smutné, ale na druhou stranu u toho krásně utíkají přednášky :) .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit