Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tleskám, recenze a finální hodnocení více než výstižné.
  • tak se mi zda, ze EA zaplatilo bonusovy recenze, ale vypadly jim z toho jen spatny. Nevadi, at si je koupi znova, treba jim z toho vypadne nejaka lepsi *1*
  • eStar
    Velký plus redakci. Tahle hra si skutečně víc jak 5/10 nezaslouží Obrovské zklamání.
    • To samí třeba Call of Duty: WWII a dostalo to víc , Kampaň nebudu hodnotit ale Multiplayer je děs (horší a méně zábavnej jsem snad neviděl) to aspoň v Battlefrontu II za něco stojí.
      • Jack1947
        Viděl ale nehrál ano vadí mi matchmaking kterej není úplně vždy fér a staví mě proti lidem na podstatně vyšším levelu s již upgradlými zbraněmi ale na druhou stranu je to i tak zábavné. Včera jsem u toho strávil 8 hodin v kuse :D ( ono to nikdy nebylo úplně fér jen je tam těch perků na vylepšení zbraní trochu více).
  • Grafika AAA her a nápady z indie scény, snad to někdo dá časem dohromady. Indie scéna většinou nemá na grafiky a AAA hry zase jedou až moc na jistotu a je to nuda bez inovace. Ještě by mohli velkou část financí z marketingu přesunout přímo na vývoj, to by pomohlo jak sůl. PR jim jde, ale když to potom vyjde, tak už jim ty lži a mazání medu moc lidí nezbaští.
    • Taková už existuje, jmenuje se Zaklínač 3 :)
  • Konečně zde odpady, jako je tenhle, dostávají adekvátní hodnocení.
  • Vy jste jim to nandali, EA jde konečně ke dnu!
  • hodnocení redakce - 5
    metacritic - 84
    ?
    • Ristoro
      No a co? To že má hra na metacritic 84 znamená, že nemůžu dát jiné číslo?
      • Metacritic hodnocení je z 12 let staré hry.

        STAR WARS: BATTLEFRONT II PlayStation 2
        LucasArts Release Date: Nov 1, 2005

        Nová hra má hodnocení 0.9 na PS4.
        • Ristoro
          Nová hra má hodnocení 69, user score se tu nikdy nepíše, nicméně to nemění nic na tom, co jsem napsal.
        • 69% když už, user score se tu opravdu neuvádí....
          • jde o to, ze v clanku je odkaz na MC, ale odkazuje na spatnou hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit