Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakou dlouholetý hráč Battlefieldu nemohl jsem nezkusit betu. Upřímně, graficky je to samozřejmě skvost ale chybí mě ten wow effect co jsem měl u bety jedničky. Tak či onak, je to stále arkáda jak řemen, chybí mě hloubka možnosti BF3/BF4. I když mám bohaté zkušenosti z BF2-4, stejně jsem umíral na každém kroku. Najít nepřítele, přesně jak píší v článku je téměř nemožné. Měl jsem více méně stejné pocity. Za mě nekupuji. Holt zkrátka od vydání Battlefieldu 4 žádný další díl nestál za koupi.
  • Jam97
    Kritika bojového droida za to že není vidět mi přijde poněkud zvláštní :D prostě taktická výhoda :D
  • Sr_Lobo
    Nahodil sem to, po hodině sem šel pro porovnání zahrát jedničku a už sem u ní zůstal...
  • Za mě obrovská spokojenost, dokonce i Overwatch šel na druhou kolej, hru jsem předobjednal a už se těším na vydání.
    Rozhodně jsem se bavil 100x lépe než v novém CoD WWII, které mi přišlo o dost rychlejší a méně přehledné.
  • Pilgrim66
    11 hodin v betě za mne tl,dr:

    - více toho samého, hraje se to stejně, ale wow efekt to na mě úplně nemá, ani grafikou a už vůbec ne gameplayem
    - Starfighter mode na to, jak je poměrně simplicitní hodně zábavy

    Hlavní mega mínus:
    - P2W lootboxy, narozdíl od her jako Overwatch v těch lootboxech nejsou jen vzhledové věci, ale úpravy zbraní, bonusy k poškození atd.
    - z bety nejde úplně poznat nakolik půjdou ty classy víc customizovat, ale v betě minimálně, furt ten dementní kartičkovej systém

    Za mne to kupovat nebudu, není to taková úžasná zábava, aby to ospravedlnilo, že koupím hru za 1000,- a ještě sypat prachy do nejvíc pozmrděnýho systému lootboxů, aby mě neválcovali ostatní hráči.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit