Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Artos

    "jsem Golden Ticket holder, co tu hru backoval druhý den po spuštění kampaně v roce 2012"

    To ještě nemusí nic znamenat, na internetu si mohu koupit/přispět na ledacos, to ale ještě neznamená, že to budu sledovat a že o tom něco vím :)

  • Artos

    Ale samozřejmě, fakta "musí" být z internetu, to je jasné. Je ale rozdíl, jestli to jsou informace smysluplné a nebo ne...


    Většina těch "trollů" zde akorát opakuje výlevy jednoho 30-let selhávajícího vývojáře a asi největšího SC trolla. Takže je pak těžké vést nějakou debatu.


    Nejvtipnější na tom je, že už jsem viděl dost SC diskusí na to, abych podle stylu psaní/obsahu příspěvku atd. byl schopen určit i politickou příslušnost těch trollů (jak někteří můžou být tak jednoduší).

  • Artos

    Ale určitě bobánku. Každý kdo nesdílí tvůj pohled na věc je multi-account troll.

  • Pro me je podstatne, ze si to Roberts obhajil pred investorem, ktery do toho dal 50M$

  • S tím souhlasím a proto tam také uvádí procentuální dokončenost pro hlavní systémy hry. A to berou v potaz části, které jsou opravdu dokončené ne něco, co nefunguje. Což nám dokončenost zvýší o nějakých 12%.

    Samozřejmě ale chápu, že když jsi do toho dal nějaké peníze, tak si to prostě obhájit musíš.

  • Jack1947

    Taky mě baví číst někoho kdo se zde regnul před 10 hodiny, etalon pravdy většinou😎

  • iSpirit

    kde že můžeme vidět tu práci?

  • Blue.Shark

    Dokud je za nimi vidět práce, je mi to šumák. Dát na výkřiky hlučné části komunity, už by byl Star Citizen venku a byl by z něj jen další generický rádoby simulátor, na který si nikdo ani nevzpomene.

  • spoock

    Proto si myslim, ze minimalne SQ42.dorazi na pristi konzole, protoze konzolisti k tomu nemaji pristup a hra uz spolka prilis mnoho penez, ktere PC komunita jiz dala ze sve kapsy.

  • spoock

    Nin, neni to zavedena znacka, engine se furt pipla, proto to tak trva. Na nektere hry se taky ceka treba 8 let, ale vis o nich posledni rok dva vyvoje, u Star Citizena mas informace kazdy tyden, větší info kazdy mesic. Kdyz tim zijes a kazdy rok je obrovský event, tak se nelze divit, ze to vypada na nekonecny vyvoj. Uprimne uz se konecne i ta alfa do stavu, kdy ji lze hrat, je to furt bugfest, ale oproti verzi 2.x je to obri skok, hlavne uz hra jede v 40-60fps, ne 10-28 (mlivim o sve sestave).

  • Anon-ym

    No jo no, to je tak když člověk nemá za zadkem ty "zlé" publishery. Přitom Roberts je v tomhle známá třída. Kdyby mu MS nevzal z podruky Freelancera, tak dodnes taky nevyšel.


    Jinak koukám, že tu máme hodně členů Robertsovy církve, kteří i kdyby jim Roberts oznámil, že hru předělává na Tetris, tak mu to budou tleskáčkovat.


    (Než mě někdo ze sektařů nařkne, že o tom nic nevím, tak jsem Golden Ticket holder, co tu hru backoval druhý den po spuštění kampaně v roce 2012).

  • Anon-ym

    Kde ty informace mají lidé slyšet jinde než na internetu? V tištěném týdeníku? Bavíme se o počítačové hře, ne o jaderné fyzice.



  • Derp_1337

    Obdivuji vaše nadšení... Mě osobně wipe při vydání patche neskutečně štve a rozhodně nemám nervy to zkoušet každé 3 měsíce odznova. Fakt nemám rád "early access" a chci si užít plnohodnotný zážitek od začátku do konce... ale to jsou mé osobní preference. Jestli vás tohle baví, tak... Kudos

  • Derp_1337

    Jo, máš pravdu, bez tebe a ostatních multiaccount trollů by ty diskuze o SC byly nudné. Všichni jsme přímo nadšení, že jsi sem přišel vychválit vaše vlastní zásluhy, ale pod jiným nickem, aby to nevypadalo tak blbě 😈

  • to je fakt...ze jeste neni implementovane plavani me opravdu stve :) Problem te tabulky je, ze nijak neresi zavaznost jednotlivych cilu nebo systemu te hry. Takze dava na stejnou uroven to, ze hraci budou moct jist a napriklad to, ze se muzes volne pohybovat po cele planete nebo mesici. Potom je jasne, ze takto ziskana procenta muzou pusobit jinak nez to ve skutecnosti opravdu je.

  • iSpirit

    Co kdybys tedy nám bezvěrcům ty fakta prezentoval. Jsem schopen si tě Járo vyslechnout. Představ nám tedy pravdu o SC/SQ42. 

  • iSpirit

    😂 ty jsi mi expert...

  • Green

    Heh.... nechci tu vyvracet, kdo má jakou pravdu. :D

    Já jen vím, že díky SC jsem mohl natáčet tyto parádní videa...

    https://www.youtube.com/watch?v=mavdWUhxaU4

    a každé 3 měsíce vycházejí obří patche, ve kterým je splněn minimálně jeden ze slibů, co Chriss Roberts dal. Dokud to tak je, pochybovat nebudu a investice do té hry je pro mě celkem malá (50$), pokud nejsi magor, co si penězma utírá zadnici na záchodě. Bakerem jsem už od roku 2013 a zkouším alfu každým vydaným patchem. Jestli se chceš řídit nějakým člověkem, co vytváří konspirační teorie nebo se přesvědčit sám a vyzkoušet hru, to je čistě tvá volba. Každou chvíli je alfa přístupná na vyzkoušení zadarmo. ;)

    https://www.youtube.com/playlist?list=PLfsDELTQAnJYam-aVyFv2BntPB8FkYWwn

    Myslím si, že v téhle fázi, co hra je, by stačilo ji trochu vyladit a vybalancovat, odstranili základní bugy a přidali systémy, tak bude zhruba na stejné úrovni, jako Elite Dangerous. Problém je, že Chriss chce prostě víc a chce posunout laťku zase o trochu výš. ;)

  • No na YT je taky rada videi o tom, jak pristani na Mesici vlastne nebylo a dvojcata si amici odpalili sami :) O zvracenych praktikach nevim :) ale psat v souvislosti se SC o nulovem progresu je dost zcestne, kdyz si v podstate kazdy clovek muze sam vyzkouset, ze to neni pravda. Ale ono je jednodussi neco komentovat, nez si to misto toho sam vyzkouset v napr. nedavnem volnem pristupu pro vsechny.

  • TheGGG

    naumí číst, jen háže smajlíky... přesně ten typ člověka co dá 60 éček za nic. Slušná firma nebude prodávat virtuální pozemky, to udělá jen ten komu teče do bot...

    Viděl jsem na YT řadu videjí, která odkrývají zvrácené praktiky a nulový progres SC a mám docela jasno... šílený kult co se kolem té hry vytvořil a co nepřipouští kritiku je skutečně crazy

    a DS je skutečně masterpiece, to se o SC říct nedá a dalších pár desítek let ani nebude dat...

    no a neboj, pocházím s fungující dobré rodiny, dárky si nadělíme všichni... ale všechny luxusní konzolové exklusivitky už stejně mám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit