Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně Marvel ukončil podporu onlinovky Marvel Heroes a na PC a na konzolích teda nebude nějakou dobu žádná hra kterou by mohli podporovat na několik let...jen doufám že ten připravovanej Avengers project nebude jen další kopírka Diabla.
  • 0011
    Sice jsem Mankind Divided dohrál jenom 4x oproti Human Revolution(5x základní hru 6x goty edici) ale rozhodně bych neřekl, že kvalita šla dolu, šla naopak nahoru, ale ne o moc, proto byli někteří hráči naštvaní. Přítomnost mikrotransakcí mě sice štvala, ale hra mě ani jednou nedonutila je využít a taky jsem to neudělal, díky new game+ v GOTY HR a MD mají oba díly vynikající znovuhratelnost. Taky mám HR radši ale aspoň si přiznám, že za to může hlavně nostalgie, nicméně v dalším díle bych uvítal větší skok v kvalitě od MD, jen ať si dají na čas, na kvalitní hru si rád počkám
  • Khanemis
    Přijde mi celkem sympatické, že Square Enix mluví takhle otevřeně o svém přístupu k jednotlivým značkám. Nedávno se Macuda vyjadřoval k Hitmanovi, teď zase Deus Ex. Je fajn vidět, jaké uvažování stojí za některými rozhodnutími.
    A menší odmlka by mohla sérii Deus Ex jen prospět. Hlavní je, že se se značkou stále počítá. Ostatně Adam Jensen se zatím o další díl jistě neprosil.
  • Upřímně Human Revolution byl super díl, ale Manked Divided zavánělo transakceme, upřímně graficky taky nic moc a hlavně dialogy a práce s nima jsem čekla lepší stejně jako stealth a proto si myslím, že to moc lidí ani nekupovalo, jelikož šla kvalita prostě dolu .
  • za mě škoda, herně bych se radši vrátil do světů Deus Ex, dobře restartovného TR a vůbec nejradši bych byl hrál zase s Garrettem.
  • Lidi jeste nezapomeli jak pokonili posledni dil tak je treba chvili pockat aby se v lidem zvysila hladina nostalgie v krvi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit