Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • squad by som s insurgency moc neporovnaval.. ale da sa porovnavat s armou.. insurgency by som porovnaval tak AA proving grounds... v Squade sa neda stratit - autor clanku snad ani raz nespomenul absolutne zrozumitelnu mapu - inak najpodstatnejsi prvok kvoli ktorej sa stratiti neda ... to je dvovod preco v Arme sa stratiti daa tam je mapa naozaj iba pro...:) preto som ju aj prestal hrat - Arma sa da hrat iba s vojenskymi profikmi .. v Squade sa zorientuje aj iq40 co je super - nedochadza k zatmenie a frustracii ktoru arma poskitne uz pri browsovani v servroch :) Insurgency Squad aj Arma su uzastne hry ktore stoja zato zaplatit . je tam naozaj snaha posunut VR fight na rozdiel od BF serie COD serie a podobnych projektov ktore uz roky siahaju iba po vasich peniazoch a zloha ziadny posun v tejto sfere neponukaju.
  • Jak se jim podarilo udelat hru na Unreal 4 enginu ktera vypada takhle zprdele, to by me teda zajimalo =D
  • Pokud to někoho baví tak to není mrhání časem a srovnávat to s airsoftem je taky docela ulítlí.
  • Jednoho debílka ci říká Apo a hraje letecké simulátory znám :D
  • hlavne bych nechtel pobihat po lese s teplousama v maskacich *15*
  • Zrzzek
    Řekni mi jediné - kolik stojí airsoftová výbava?
  • wenceslaus
    Vždycky v kontrastu se Squad. Podle mě dobrý způsob, jak hru čtenářům přiblížit.
  • Nez se squad doladi, zustava vetsina konunity stejne u PR, ktery je na poli taktickych her bezkonkurencni. A zadarmo.
  • dobrá hra. ten feel, že jste součástí grupy je parádně autentický a celkové zpracování působí hodně realisticky. snad nejlepší/nejadrenalinovější jsou close comabt situace.

    a podle mých zkušeností (navzdory tomu, co se píše v článku), se dá sem tam začas (přecijen největší zábava je v grpě) zahrát i na lone¨wolfa.

    když člověk už zná mapu resp. dynamiku pohybů squadů/jednotek, pak při pohledu na rozmístění aliančních jednotek na mapě snadno odhande, kde se skýrvá nepřítel a kudy se bude snažit postupovat. při tpělivém solo flanku pak lze klidně odrovnat i celý nepřátelský squad a poměrně zásadně jim zamotat hlavu *1*
  • Pozoruji, že se tu poslední dobou vyskytuje pěkný lempl, který furt mele něco o airsoftu. Padej teda do lesa se s tvýma malýma tlustýma přítelíčkama střílet do prdelí a dej nám svátek.
  • Radkaa
    Nechápu článek. *13* .... píše se o hře Squad, ale většina článku je o Arma a Insurgency. *8*
  • Podla mna by si mal ist k doktorovi, menzes je normalny jen u zien.
  • Squad ma krvave hw naroky ?
    Hmm, podle urovne grafiky a prazdnych scen, alespon kdyz to srovnam s Arma3, bych ocekaval ze to pobezi jak po masle i na 10 let starejch strojich. *7*
  • Zbytocna hra, to uz lepsie si ist zahrat airsoft ako sediet za pc a zbytocne mrhat cas zdlhavou hrou.
    V tomto smere je aj cod ovela lepsie pretoze to je zamerane na zabavu.
    Pri takejto hre si polozi clovek otazku, ma to vlastne cenu hrat sa na realizmus a sediet hodiny za pc ?

    Podla mna komunita bude velmi mala a zaujme to len par hardcore fanusikov
  • ARMu hraju odjakživa, Insurgency hned jak vyšla, Squad taky. Ač se v každé z nich střílí, jsou to pro mě úplně jiný hry. V Armě jsem strávil moc hodin, proto už nehraju tolik. Na Insurgency se objevím nejčastěji, přece jen jsou ty fighty kratší (tady nesouhlasím s autorem, že se ve Squadu mapy odehrají za 20 minut. já hraju na serverech pro 70 nebo 72 lidí a většinou je mapa na +-hodinu). Insurgency je zajímavá v tom, že ze začátku to lidi fakt hráli opatrně a takticky. Teď se ukazuje, že to jde fakt hrát jak CoD (znáte někdo hráče Apo? *15* ), ale pořád je to o tunu lepší zážitek. Na Squad mám náladu tak max. dvakrát týdně, je to fakt pomalý, ale zase nejblíž pěchotní realitě, podle toho, co se domýšlím.. je strašně poznat, jestli je squad leader prostě týpek, nebo někdo z armády. hrál jsem teď minulý týden s chlapem z Holandské armády, byl squad leader, paráda, vůbec sem netušil, co se dá s 9 lidma udělat.
  • A to je bohužel tak jednou za 20 her.
  • To je fakt. Sandbox bude vždy o něco lepší než klasická - i když skvělá - hra jakou Squad beze sporu je. Jinak jsem velkým fanouškem Project Reality i Arma série, rád se vracím k oběma hrám, ale na Squad čekám, až bude hotový.
  • Pořád čekám na nějakou slevu. Dávat za EA 1000 Kč i po půl roce je v jejich pozici fakt výsměch. Tímto přístupem hráče fakt nenalákají, ale kdo chce kam...
  • Jj to jim musim nechat. Fakt makli na tom aby to bylo pristupnejsi ale porad kdyz si chci zahrat taktickou strilecku tak radsi sahnu po squadu. Opravdu me to moc bavi a doporucil bych to kazdymu. S dobrym velitelem je to proste skvely!
  • V armě to taky všechno není, proto mě to zajímalo :) A jo, chápu, že Arma je dost specifická věc, ale za poslední rok udělali obrovský kus práce a ta hra se hraje lépe, než kdy před tím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit