Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Článek z nudy o ničem.
    • sam bych to nerekl lepe *1*
  • Grifus
    Tak koukam ze je porad teoreticky mozny aby se vyplnila uplne prvni verze kachny, ktere zacaly uz davno litat v eteru a jejich verze se porad meni. *1*
  • dříve vyjdou nové DX12 než Xbox720 ,kdyby byl new xbox ve výrobě , tak už by to dávno nějakej číňan vyfotil *16*
    • taky pravda..
      • a myslím si že kluci to vědí taky moc dobře že to je blbost , jen chtěli při pátku čtenářům trochu rozproudit krev v žilách *5*
  • Ja su docela zvedav,jak moc velky technologicky pokrok nova generace konzoli prinese.
    Vzhledem ke zpomaleni vyvoje na poli grafickych chipu za poslednich par let ,docela pochybuju,ze bude ten skok tak velky,jako v pripade soucasne generace.
    Nemluve o rostoucich nakladech pri vyvoji kazde nove generace a ztratovosti v prvnich par letech.Jak MS,tak Sony se dostali do cernych cisel relativne nedavno,tak nevim,jak moc se budou hrnout do opetovneho kolotoce.
    • docela bych ocenil kdyby ses ke konzolim vubec nevyjadroval. Evidentne o tehle problematice nic nevis vse si cucas jen z prstu. A zpomaleni grafickejch chipu je to taky dobrej for na patecni vecer. Prijde ti Nvidia gtx690 nebo AMD HD 7990 jako zastarale zpomalene chipy ?
      • A jeje, blbec okrikuje chytreho cloveka. Vzdyt ty nechapes ani pojem zpomaleny vyvoj.
        • ale chapu ,ale stve me ,ze si bere do ust temata typu ,ze Sony a Microsoft jsou v cernych cislech teprve nedavno . Xbox na sve konzoli vydelava uz dost let a Sony pokud vim tak taky . O nejakem nedavno proste nemuze byt rec . Za dalsi jak jsem psal mas tady nove chipy ktere jsou az predimenzovane a pro valnou vetsinu NORMALNICH lidi zbytecné . Ja se svou herkou rozjedu vse na 1080p na plne detajly pri 50 az 60 snimku za sekundu . To ze konzole brzdej vyvoj graficke stranky je mozna pravda ,ale tuhle problematiku nejde jen hazet na konzole . Tech faktoru proc je herni scena ted takova jaka je neni jen vina konzoli . Jsem PC hrac ,ale nejsem tak zaslepenej proti konzolim . Protoze to ma sve vyhody ,ale zrejme si nekteri nepamatujou dobu kdy se muselo zlesovat PC co pul roku . Ja to osobne uz zazit nechci tak bohatej vazne nejsem . Navic vic nez grafiku bych ocenil kdyby se ve hrach zlepsovali jine atributy nez jen grafika . Co treba umela inteligence a nebo aby pocitac jen necitoval aby mel proti tobe vubec nakou sanci . Treba takova blbost ,ze v FPS do dnes mi vadi ,ze nepratele a NPC maj nekonecno naboju a muzou palit ze zbrane do nekonecna . Nakej pocit ,ze i oni maj sva omezeni a ze kdyz mu dojdou naboje tak si veme jinouzbran po padlem . Hovadina ,ale do dnes jsem to videl tak v jedne mozna dvou hrach .
      • :) Vůbec bych se nedivil , kdyby na Microsoft i Sopny tlačili výrobci právě tohoto "horkého" zboží ..... něco ve smyslu , tak už jim předhoďte novou generaci . Vždyt´ty nové šunty do PC po opadnutí prvotního zájmu nikdo nepotřebuje ...
  • Next gen konzoli si predstavuju jako nadupany zarizeni na kterym pujdou nadupadny next gen parby ktere zase umlci ubrecena decka na par let :) Koho bavi domenky a spekulace neceho co nikdo nepotvrdil krome trols tady ?:)
    Jak tak ale vidim M$ a $ony, dalsi Xbox bude umoznovat hrani myslenkama :D nebo rizeni zavodnich her predpazenyma rukama a podobny kraviny ktery uz s nazvem konzole nebudou mit nic spolecneho (ve jmenu pokroku) + kavovar, cistic na boty... A $ony prida susicku na pradlo s rocnim odstupem :DDDDDDDD

    Ooo jak me ty spekulace naplnuji fantaziiiiiii.
  • tuhle jsem se zamyslel na product placementem ve filmech a vsiml jsem si jednoho. Jak hadam znacka Xbox patri Microsoftu cili cokoli spojeno s ni musi byt potvrzeno MS. Kouknete se schvalne na film Real Steel nakonci kdyz bojuje v te arene tak uplne nahodou jsem si vsiml jak po stranach areny behaji loga Xbox 720 :) ze by tim MS chtelo rict ze to bude opravdu Xbox 720 ackoli tvrdili ze se tak jmenovat nebude?
    • smejki
      musi byt potvrzeno MS
      nemusí, pokud je to použito parodicky, což Xbox720 být klidně může. Umožňují to americké zákony.
    • montatatana
      imho normalni vtip
  • smejki
    A má to Dolby Digital?
    • DD 5.1 měl i X360...
      • smejki
        a funguje to na hélium, jako správná moderní technika?
    • Hlavne at to ma red ring.
    • montatatana
      Triple X.
  • Mind Control! woot! konečně pořádný hraní bez hýbání tělem. Budu jen moct ležet a hrát a nic nedělat. Paráda.
  • a bude v tom coltan?
  • Ach ty spekulace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit