Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Značka ždímačka, která dělá s fajn postav historie kretény.
  • hehe, tak ten se poved.
  • ja se těch ninjů v tom feudálním japonsku prostě nedočkám. assassin, ninja to přímo křičí. A oni nic no... tak holt si počkám dál
  • Do AC:OD by jsem bral správu bratrstva jako v Brotherhoodu, lovecké mise jako v Rouge, lov vzácných zvířat jako v Kyratském týdnu mody v FC4 a najímaní žoldaků jako v FC5. Bral by jsem, aby statistiky neovlivnovalo oblečení,ale aby se to řešilo přes perky a levely jako v AC:O a více dějových linek. A co je hlavní, více save slotů.
  • Inquisitor
    Myslim, že stráže na střechách byli v každém dílu.
  • V zásadě souhlas. Mě Origins nejvíc zklamaly příběhem. Motivace hlavních postav hodně neoriginální pomsta, z vedlejších si pamatuju akorát Kleopatru a Caesara *4* POZOR SPOILER: Nejvíc mě zklamalo, když Aya odjela do Říma a já se těšil, že je konec a další díl bude celý v Římě a vyvrcholí vraždou Caesara. Když jsem ho za půl hoďky zapíchnul, tak mi to přišlo jako hooooodně velká příběhová zkratka. KONEC SPOILERU
    AC3 je za mě strašně nedoceněný. Přinesl spoustu nových prvků, pořád se hodně opíral o historii (v tom mě egyptský díl taky docela zklamal), měl výrazné záporáky a nejvychytanější části ze současnosti (na kterou v dalších dílech tvůrci už bezostyšně dlabou).
  • TheGGG
    pokud vrátí původní souboják, tak mám zájem
  • Souhlas s Vámi oběma. Ale co si tak pamatuju, dobře to řešilo AC2. Tam tuším, minimálně, v Benátkách, byl vstup na střechy automaticky zakázán a byly tam na různých místech stráže. Ano při souboji to sice také najedou byli zdatní parkouristi ale kdyby třeba jejich pohyb omezili na jednu, dvě střechy, kam doskočí bez parkouru, tak by se dalo vytvořit i nebezpečnější prostředí na střechách
  • No čistě za sebe můžu říct, že AC:O byl sice super oživení ale na vrchol série ho postavit nemůžu. Soubojový systém byl super, sice se pořád dalo čekat na útok oponenta, ten vykrýt a dát mu protiútok, ale vykrýt nešlo každého a protiútok automaticky neznamenal zabití. Až potud super. Ovšem osobně jsem nebyl úplně fanoušek egyptského zasazení, žluto oranžová paleta barev mi extra neseděla, Bayek byl takový...mno, nic moc a Aya se mi začala pozdávat až v Hidden Ones. K tomu hromada často nudných side questů a ještě větší hromada lokací k dokončení. Pro získání Game Completion na uPlay na 100% a zároveň získání achievementu Old Habits jsem do toho utopil téměř 200h. A bohužel většinu času to byla lehká křeč. Hromada obleků, které ale nic nepřidali (proč tam byly legendary obleky, je mi dodnes záhadou), žádný rozdíl v mountech (snad velbloudi byli o něco pomalejší než koně), na základnu jste se dostali 2x za celou hru a nic tam nebylo... Zkrátka jsem tak spíše vzpomínal na starší díly, a ano, dokonce i na Unity nebo AC3. Čili vše to, co jsem četl v tomhle článku, mě docela naplňuje nadějí, že podobný skok, jaký udělala série mezi prvním a druhým dílem, by nás mohl čekat teď. Kéž by... P.S.: Námořní souboje jsou bezva ale Connorovu FIREEE se nevyrovnal ani BF, natož šípy z Origins. Ví někdo, znalý historie, zda se v době Odyssey střílelo už něčím jiným, než šípy?
  • Ve starověkém Řecku měli na lodích děla? *8*
  • Johnny
    Ano deme*te. běžne je vidím na ulici... už te vidim jak vyskočíš na římsu. a přítahem vyskočíš metr vysoko na další drobnou nerovnost....
  • Ještě odstranit ten soubojový systém co byl v origins a možná si to koupím. :)
  • BoB.2
    Lidí ale umí šplhat a skákat i v realu.
  • Johnny
    predemnou utikala nějaka slepice u jezera když sem ji zchránil manžela a místo aby utíkala okolo takovejch stanů tak lezla a skákala přes ně... no šilena komedie xD
  • Ristoro
    Člověče nechci kecat, ale mám takový pocit, že už v Origins lezli jen když tam byl žebřík. Nejsem si teď úplně jistý, ale nepamatuji si, že by mě naháněly stráže po střechách, a to jsem tam nahrál dost hodin.
  • tohle byl jeden z rozumných príspevku ktere davaji smysl. Ale samozrejme AC fanbojs nechtejí o nejakém komplexnejších gameplaji slyšet
  • Johnny
    Od toho sem snad assassin ne? vypada to hrozně debilně když 10 stráží šplhá a skáče po strechach jak kdyby to byli všichni assassini
  • Draken69CZ
    Pak by sem zas někdo psal jak je ta hra blbá, že stačí chodit po střechách a nikdo na vás nemůže
  • Johnny
    já bych uvital kdyby když mě honí stráže nebo kdokoli, aby z nich najednou taky nebyli assassini co umí šplhat a skakat jako já
  • Lukass
    :D
    Blazen a jeho svet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit