Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě odstranit ten soubojový systém co byl v origins a možná si to koupím. :)
  • Johnny
    já bych uvital kdyby když mě honí stráže nebo kdokoli, aby z nich najednou taky nebyli assassini co umí šplhat a skakat jako já
    • Ristoro
      Člověče nechci kecat, ale mám takový pocit, že už v Origins lezli jen když tam byl žebřík. Nejsem si teď úplně jistý, ale nepamatuji si, že by mě naháněly stráže po střechách, a to jsem tam nahrál dost hodin.
      • Johnny
        predemnou utikala nějaka slepice u jezera když sem ji zchránil manžela a místo aby utíkala okolo takovejch stanů tak lezla a skákala přes ně... no šilena komedie xD
        • BoB.2
          Lidí ale umí šplhat a skákat i v realu.
          • Většina lidí má strašně špatnou prostorovou orientaci, obzvlášť neumí využívat pohybu po vertikální ose.

            Je to dáno evolucí, poté co naši předci se začali odlišovat od opic a začali chodit po zemi, to šlo s využitím vertikální osy do háje.
          • Johnny
            Ano deme*te. běžne je vidím na ulici... už te vidim jak vyskočíš na římsu. a přítahem vyskočíš metr vysoko na další drobnou nerovnost....
    • Draken69CZ
      Pak by sem zas někdo psal jak je ta hra blbá, že stačí chodit po střechách a nikdo na vás nemůže
      • Souhlas s Vámi oběma. Ale co si tak pamatuju, dobře to řešilo AC2. Tam tuším, minimálně, v Benátkách, byl vstup na střechy automaticky zakázán a byly tam na různých místech stráže. Ano při souboji to sice také najedou byli zdatní parkouristi ale kdyby třeba jejich pohyb omezili na jednu, dvě střechy, kam doskočí bez parkouru, tak by se dalo vytvořit i nebezpečnější prostředí na střechách
        • Inquisitor
          Myslim, že stráže na střechách byli v každém dílu.
      • Johnny
        Od toho sem snad assassin ne? vypada to hrozně debilně když 10 stráží šplhá a skáče po strechach jak kdyby to byli všichni assassini
        • Celý Assassin's Creed je nereálný...

          Od "skoku víry" desítky metrů do hromádky sena až po souboje...
  • proč zase námořní bitvy, je to pořád dokola
  • Jack1947
    Námořmní bitvy poladěné by se vrátit mohli paradoxně jedna z nejzábavnějších čáastí v novějších Assasínech... ale mohli by je trochu udělat více provedené - třeba by tam mohl být mikro-managment posádky nebo i celé lodi - aby to byla vaše lod a ne vypujčená z přístavu a mohli ty bitvy být více variabilnější... ne že se naupgraduju a tradá projedu o trochu menší lodí jak pila zchátralým stromem...
    • Draken69CZ
      @redakce nemůže Jack dostat nějaký limit na posty dyk je to o zdraví *15*
      • tohle byl jeden z rozumných príspevku ktere davaji smysl. Ale samozrejme AC fanbojs nechtejí o nejakém komplexnejších gameplaji slyšet
      • Lukass
        :D
        Blazen a jeho svet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit