Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fakin ale nic složitějšiho sem v životě teda jěště neviděl :D,moje nervy uplně mi stoho jebe jak je to velke všechno atd
    • A ted si predstav, ze realne sme schopny (za desitky let) doletet maximalne na hranice nasi soustavy. Fakticky je pro nas ale vlastne i Mesic nedostupnej ... nemame nic, cim by se dalo vpohode a pri ruzumnych nakladech litat tam a zpet.
      • tak ona je neprozkoumana i vetsina naseho podmorskeho sveta, natoz vesmir
  • Vypada to paradne,jdu stahovat
  • MidnighT91
    Space Engine přišel z Ruska,... Poprskal jsem si z té věty monitor.

    A teď ticho, jdu to zkusit...
  • Zajímalo by mě, sdíli Space Engine a Celestia stejný základ? (nikde jsem se to nedočetl) Space Engine na mě totiž působí jako Celestie na steroidech, zkoušel jsem ho v jeho ranějších verzích a působil na mě poměrně nenažraně... určitě je potřeba poměrně výkonné železo. Každopádně pro každého, kdo by s tím měl problémy, je alternativou právě ("střízlivější") Celestia ( http://www.shatters.net/celestia/ ).
    • space engine je lepši, omnoho reálnejší a nie je nijak extra náročný. Páči sa mi ako zobrazuje napríklad atmosféru okolo planét v jej reálnej hrúbke, farbe a štruktúre. Je to veľký krok vpred.
    • Na Celestii jsem strávil moře času, líbí se mi, že je to v podstatě i encyklopedie, virtuální planetárium se spoustou informací o vesmíru. Tak jsem zvědavý, co nabídne Space Engine.
  • Jack1947
    Vylet do vesmiru, a jeste zadara? No neberte to ne *3* .
  • Da se tam letat k planetam jako tady?
    http://www.youtube.com/watch?v=3muhlQYFgLE
    • Divotvurce
      Jo, dá. Vypadá skoro stejně, ale to ovládání je tam trochu složitější. Rozhodně nečekej nějakou arkádu.
  • Teď už jenom počkat až na to vyjde nějaký mod, kde si budu moci stavět základny, lodě, kolonizovat a válčit. *1*
  • LOL does not f**king game/program *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *7* *1* *2* *4* *5* *4* *14* *1* *7* *7* *7* *15* *2* *1* *4* *14* *5* *7*
  • Ono je to sice malý, ale když jsem se podíval jak jsou velký oficiální addony/texture packy jenom sluneční soustavy...wow.
  • to ovládání tam je uplně divne :D a jěště je to zabugovane jak prase
    • beru z5 je to totalně nejvíc hustééé :D
    • radši si pustim okna vesmiru dokořan od grygara :D: D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit